Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.339
Cevap
74
Favori
190.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zepharoth

Almaz olur muyum? Benim 2019 mayısına kadar plusım var
    Hatta normalde kullandığım hesabıma bile bir aylık 3,99'a plus aldım TR PSN'deki indirimlerden faydalanayım diye ama DS3'ü ilk seferinde solo oynamayı seviyorum. İkinci dlc zor ama yanıma birini çağırıp oynasam aşırı kolay olur, kestiğim bosslardan hiç keyif almam, o yüzden solo oynamayı tercih ediyorum.

maşşallah ilk bi konuştuğumuzda yoktu, ondan dedim. solo oynayıp bilinmezlik ve çaresizlik içinde dolaşmanın tadı da başka tabi, haklısın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, solo oyundaki bilinmezlik ve keşfetmenin verdiği keyif bambaşka
    Yalnız sanırım yanlış hatırlıyorsun, benim 2014 mayıstan bu yana plus üyeliğim var sadece oyunları oynadığım hesabımda plus yok, o yüzden artı simgesi çıkmıyor fakat plus olan diğer hesabım ps4'te etkinleştirilmiş olduğundan online oynayabiliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

Orijinalden alıntı: Srgfedex

Beyler payromencer skil puanlarını nasıl dağtmalıyım int fait neye vermeliyim teşekkürler

pyro build için int ve faith birlikte gitmelisin. ikisinden de bonus alıyor pyro büyüleri. 40 int ve 40 faith ideal.

abi bu buyu icin banada yardimci olurmusun dlc lerde uzak mesafe silahlara ihtiyacim var..hatta musait oldugun zamanlarda dlc leri beraber bitirebiliriz icim disim ds3 oldu kasmak istemiyorum artik,zaten yeterince platin icin ugrasiyorum birde dlc icin ugrasamam sadece silahlari icin bitirmek istiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

quote:

Beyler payromencer skil puanlarını nasıl dağtmalıyım int fait neye vermeliyim teşekkürler

pyro build için int ve faith birlikte gitmelisin. ikisinden de bonus alıyor pyro büyüleri. 40 int ve 40 faith ideal.

abi bu buyu icin banada yardimci olurmusun dlc lerde uzak mesafe silahlara ihtiyacim var..hatta musait oldugun zamanlarda dlc leri beraber bitirebiliriz icim disim ds3 oldu kasmak istemiyorum artik,zaten yeterince platin icin ugrasiyorum birde dlc icin ugrasamam sadece silahlari icin bitirmek istiyorum :)

beraber oynarız müsait olursam (çok fazla pvp yapıyoruz), o sorun değil fakat büyülerde yardımlık durum yok ? farm yapman ya da görev zincirlerini tamamlaman lazım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

beraber oynarız müsait olursam (çok fazla pvp yapıyoruz), o sorun değil fakat büyülerde yardımlık durum yok ? farm yapman ya da görev zincirlerini tamamlaman lazım.

buyu yardimindan kastim silaha promancy nasil takiliyor anlaminda abi :) mesela o gun senin silah bitmek tukenmek bilmeyen bir alev saciyordu ayrica elinden ateste firlatiyordun bunlari naisl yapacagim anlaminda sormustum :) ayrica gene yardimin gerekecek ben buyu slotlarina hic level vermedim kullanmam diye ama kullanmak istiyorum :))

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

buyu yardimindan kastim silaha promancy nasil takiliyor anlaminda abi :) mesela o gun senin silah bitmek tukenmek bilmeyen bir alev saciyordu ayrica elinden ateste firlatiyordun bunlari naisl yapacagim anlaminda sormustum :) ayrica gene yardimin gerekecek ben buyu slotlarina hic level vermedim kullanmam diye ama kullanmak istiyorum :))

tamam, şimdi anladım :) onları da hallederiz,

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Dostum şuan işteyim yarın öğlene kadar yatarım 3-4 gibi ya da senin istediğin bir saat de olabilir. Daha ilk girişim olacak dlc'ye o yüzden bilmiyorum hiçbir şey bana şimdi arkadaşlık daveti atarsan telefondan eklerim

migalga benim. Bu akşam işteyim. Yarın online görürsen haberdar et. Ben de 3. bosu kestim dlc de. 3. boss ilginç bir deneyim.

• Goty bi çıksa yahu :) Oyunun Collector Edition unu aldım ama pc versiyon :) Onu oynamak istemedim Goty çıkınca ps4 te oynarım rahat rahat :) 21 nisan da çıkıyor sanırım umarım ertelenmez
  • Arkadaslar acil bir sorum olacak :) platin kasiyorum ama su buyuler bayagi zorluyor yani item kasma olayi fena..simdi mound maker in covenanti icin 30 tane vertebra shackle kasiyorum pyromancy kupasini alicam..simdi bu illet itemden sadece 3 tane dusurebildim simdi bu itemi atabilirmyorsak bir arkadasa atsak sonra o arkadastan geri alsak 10 islem sonra 30 tane tamamlanir acaba bu item atilabiliyormu :)

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Hayır, covenant itemlerini başkasına veremiyorsun, herkesin kendi toplaması lazım.

• quote:

Hayır, covenant itemlerini başkasına veremiyorsun, herkesin kendi toplaması lazım.

1 saatte 3 tane dustu isimiz var desenize..

• quote:

quote:

Vertebra çok kolay invade olup alıyorsun online ama Concord Kept için Allah sabır versin şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 5 Nisan 2017; 23:11:20 >
    Arkadaşa atıp geri alınca artıyormu anlatabilirmisin o olayı normal itemler için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.Hamilton -- 5 Nisan 2017; 23:58:12 >
  • Uzun bir aradan sonra oyuna bugün giriş yaptım. Nasip olursa bitireceğim. Tek başıma. Offline oynuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

quote:

Vertebra çok kolay invade olup alıyorsun online ama Concord Kept için Allah sabır versin şimdiden

285 level ile invade denedimde olmadi burak sen kac levelsin sana invade yapayim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: venomsnakee

Arkadaşa atıp geri alınca artıyormu anlatabilirmisin o olayı normal itemler için

esya paylasma olayi :) itemlerini harcamamis bir arkadas buluyorsun o save yedegi aliyor,sonra seni davet ediyor oyununa sana itemleri atiyor..sonra yedegini geri yukluyorboylece itemleri geri geliyor :))

• Biz 4 kişiydik ta ile başlayıp coop'un dibine söve söve ilerledik :-)

Sağolun hocam iyi oldu anlattığınız yaparım bundan sonra
  • Arkadaşlar Deluxe ile çıkacak goty arasında ne fark olur? Fiyatı falan fark eder mi?

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.