Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.337
Cevap
74
Favori
190.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zack06

Yarın için beraber oynamak isteyen var mı

Saat kaç gibi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xass kullanıcısına yanıt
    Dostum şuan işteyim yarın öğlene kadar yatarım 3-4 gibi ya da senin istediğin bir saat de olabilir. Daha ilk girişim olacak dlc'ye o yüzden bilmiyorum hiçbir şey bana şimdi arkadaşlık daveti atarsan telefondan eklerim
  • Bu dlc lere ne olmus boyle bu nasil zorluk beyler :) dlc de levelimiz etkilemiyor galiba :) 283 levelim ama henuz ringer city deki ilk bosa gelemedim ucan yaratigin attigi isinlar 2 seferde olduruyor :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 pro'da son güncelleme ile akıcı bir hale gelmiş oyun, from sofrware'in optimizasyon özürlü olmasına rağmen nihayet sorunsuz oynanacak hale gelmiş.

• quote:

Yarın için beraber oynamak isteyen var mı

bugün 8 den sonra uygunum sende online olursan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alican88 kullanıcısına yanıt
    Ng kaçtaysan aynı zorluk dlc'ye de etki ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 4 Nisan 2017; 9:14:17 >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Geçen günde aynı şeyi söylemiştin inansam mı ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 4 Nisan 2017; 9:12:57 >
  • quote:

Ng kaçtaysan aynı zorluk dlc'ye de etki ediyor

ng plus bile degilim 😁

• quote:

Geçen günde aynı şeyi söylemiştin inansam mı ki?

aksine uygun olmadığımı söylememiş miydim ya grupta ?

öyleyse de kusura bakma, bu akşam söz

• Şu an psn de hem bloodborne hem de bu oyun indirimde. Daha önce bloodborne almış, sürekli ölmekten sıkılıp satmıştım. Şimdi tekrar alsam mı, bunu mu denesem bilemedim. Sırf atmosferi ve kombat keyfi için oynamak istiyorum ama zamanım kısıtlı olduğu için aşırı zorluk da istemiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

Şu an psn de hem bloodborne hem de bu oyun indirimde. Daha önce bloodborne almış, sürekli ölmekten sıkılıp satmıştım. Şimdi tekrar alsam mı, bunu mu denesem bilemedim. Sırf atmosferi ve kombat keyfi için oynamak istiyorum ama zamanım kısıtlı olduğu için aşırı zorluk da istemiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz?

dark souls'da kalkan da olduğundan sana daha yatkın olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

Şu an psn de hem bloodborne hem de bu oyun indirimde. Daha önce bloodborne almış, sürekli ölmekten sıkılıp satmıştım. Şimdi tekrar alsam mı, bunu mu denesem bilemedim. Sırf atmosferi ve kombat keyfi için oynamak istiyorum ama zamanım kısıtlı olduğu için aşırı zorluk da istemiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz?

nameless king,gyant,soul of cinder kalkan malkan dinlemiyor abi :D

• ULYSES kullanıcısına yanıt
    Bu oyun indirimde mi ki? Ben göremedim ama gözden mi kaçırdım bişeyi

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

nameless king,gyant,soul of cinder kalkan malkan dinlemiyor abi :D

aynen, orası öyle :)

• quote:

Her iki oyunu da oynamış biri olarak Dark Souls 3 bana daha kolay geldi, o yüzden DS3'ü öneririm fakat DS3 indirimi bitmiş olması lazım, indirim kısa süreliydi, şu an sadece Bloodborne indirimde, Bloodborne alacaksan da dlc dahil olan goty sürümünü (68 TL) tavsiye ederim.

Not: DS3 daha kolay dedim ama bu son çıkan ds3 dlcsi fena olmuş, haftasonu her iki dlcyi de bitiririm dedim ama ancak ilk dlcyi bitirebildim, ikinci dlcde normal düşmanları bile hayli güçlü yapmışlar, ilerlemesi hayli zor olmuş ama öğrenicez öle öle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 4 Nisan 2017; 12:20:24 >

• Geç kalmışım. Ds indirimi bitmiş. Cevaplar için teşekkürler. Artık bir sonraki indirimde alırım.

• Beyler payromencer skil puanlarını nasıl dağtmalıyım int fait neye vermeliyim teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Srgfedex

Beyler payromencer skil puanlarını nasıl dağtmalıyım int fait neye vermeliyim teşekkürler

pyro build için int ve faith birlikte gitmelisin. ikisinden de bonus alıyor pyro büyüleri. 40 int ve 40 faith ideal.

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

quote:

Her iki oyunu da oynamış biri olarak Dark Souls 3 bana daha kolay geldi, o yüzden DS3'ü öneririm fakat DS3 indirimi bitmiş olması lazım, indirim kısa süreliydi, şu an sadece Bloodborne indirimde, Bloodborne alacaksan da dlc dahil olan goty sürümünü (68 TL) tavsiye ederim.

Not: DS3 daha kolay dedim ama bu son çıkan ds3 dlcsi fena olmuş, haftasonu her iki dlcyi de bitiririm dedim ama ancak ilk dlcyi bitirebildim, ikinci dlcde normal düşmanları bile hayli güçlü yapmışlar, ilerlemesi hayli zor olmuş ama öğrenicez öle öle

sen bir türlü plus almıyorsun, birlikte oynayamadık.

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Almaz olur muyum? Benim 2019 mayısına kadar plusım var
    Hatta normalde kullandığım hesabıma bile bir aylık 3,99'a plus aldım TR PSN'deki indirimlerden faydalanayım diye ama DS3'ü ilk seferinde solo oynamayı seviyorum. İkinci dlc zor ama yanıma birini çağırıp oynasam aşırı kolay olur, kestiğim bosslardan hiç keyif almam, o yüzden solo oynamayı tercih ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.