Şimdi Ara

Dark Souls 3 [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.337
Cevap
74
Favori
190.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dlc ilk oynamalarıma göre baya iyi olmuş düşmanlar falan ilk dlc'den daha güzel olucağınıda tahmin ediyorum o havadaki şey Angel diye geçiyor büyük ihtimal biraz ilerleyince başa bela olabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.Hamilton -- 28 Mart 2017; 0:46:54 >
  • Oyuna 4 nisana kadar indirim gelmiş.
    Normal sürüm 89 TL, Deluxe sürüm 149 TL, malesef season pass'te indirim yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Oyuna 4 nisana kadar indirim gelmiş.
    Normal sürüm 89 TL, Deluxe sürüm 149 TL, malesef season pass'te indirim yok

deluxe surum neyi kapsiyor hocam? normal surumden farki nedir?

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Deluxe = normal + season pass (2 adet dlc)

• Bu ikinci dlc ile yeni trophyler de geldi mi?
    Dlcde kaç boss var, açıklandı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Bu ikinci dlc ile yeni trophyler de geldi mi?
    Dlcde kaç boss var, açıklandı mı?

Dlc'de 4 boss var
    Trophy eklememişler yine çok önemli değil diye heralde
  • Finale yakışır bir DLC olmuş, bitmesin diye sayıklıyorum.
  • İndirimdeyken deluxe edition almayı düşünüyorum 1. ve 2. oyunu oynamadım bir eksiklik olur mu? Diğer oyunlarıda alıp oynamamı tavsiye eder misiniz?
  • saner08 kullanıcısına yanıt
    İlk iki oyunu oynamamanız bir eksiklik olmaz. Hatta bu oyun ilk iki oyuna göre daha hızlı dövüş mekaniklerine sahip. İleride ilk iki oyunu ve özellikle de Bloodborne'u alıp oynamalısın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cangk

İlk iki oyunu oynamamanız bir eksiklik olmaz. Hatta bu oyun ilk iki oyuna göre daha hızlı dövüş mekaniklerine sahip. İleride ilk iki oyunu ve özellikle de Bloodborne'u alıp oynamalısın...

Teşekkürler bloodborne platinli zaten çok beğenerek oynamıştım ama dark souls oyunlarını oynamadım daha önce benzer oyunlar zaten. Benim dediğim doğrudan mevzuya 3 ten mi gireyim yoksa 2. oyunu alıp onu bitirdikten sonra mı başlayayım nasıl önerirsiniz?
    kesinlikle tavsiyeederim,ilk oyun ps4 te yok zaten konu olarakta çok fazla birşey kaçırmazsın,DS3 ikinci oyuna göre daha kolay olduğundan onunla başlarsan oynanışa rahat alışırsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomanson

kesinlikle tavsiyeederim,ilk oyun ps4 te yok zaten konu olarakta çok fazla birşey kaçırmazsın,DS3 ikinci oyuna göre daha kolay olduğundan onunla başlarsan oynanışa rahat alışırsın

Tamam hocam çok teşekkürler 2 oyunuda alıp bitireyim ben en iyisi :) birde co op oynayacağız arkadaşla beraber alıyoruz co op bloodbornede değişik bir sistemle işliyordu ama zevkliydi burda nasıl acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saner08

quote:

Teşekkürler bloodborne platinli zaten çok beğenerek oynamıştım ama dark souls oyunlarını oynamadım daha önce benzer oyunlar zaten. Benim dediğim doğrudan mevzuya 3 ten mi gireyim yoksa 2. oyunu alıp onu bitirdikten sonra mı başlayayım nasıl önerirsiniz?

Darksouls 1 zaten ps4 de yok. Bence alın dark souls 3ü hazır indirimdeyken oynayın. Zaten konu olarak devam oyunu da değil. Darkssouls 2 için indirim bekleyin. Sonra onu oynayın. Ps3ünüz varsa darksouls 1 ve demon souls da oynar seriyi tersten bitirirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: saner08

quote:

Darksouls 1 zaten ps4 de yok. Bence alın dark souls 3ü hazır indirimdeyken oynayın. Zaten konu olarak devam oyunu da değil. Darkssouls 2 için indirim bekleyin. Sonra onu oynayın. Ps3ünüz varsa darksouls 1 ve demon souls da oynar seriyi tersten bitirirsiniz.

Tamam hocam çok sağolun konu olarak bir şey kaçırmayacaksam sorun değil dediğiniz gibi tersten oynarım :)
  • DLC bitti ve tadı damakta kaldı. Trophy eklemedikleri için kaçırdığım birşey var mı yok mu belli olmuyor. Ejderha boss fight efsaneler arasında yerini alır :)
    çan çalma yerine yere yazı yazıyorsunuz şifre belirleyip level farkı olmadan arkadaşınızla oynayabilirsiniz,rehber mevcut detaylı incelemenizi tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottomanson -- 28 Mart 2017; 17:2:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadslar oyuna yeni bir güncelleme gelmiş neyin nesidir bu indiriyor şu an :?
  • scimatarı +9 yapıp light gem taktım s bonus alıyor diye . fakat lightning blade büyüsü bu silahta aktif olmuyor. ne anladım ben bu işten ?
    olayı ben mi yanlış anladım nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi french press -- 28 Mart 2017; 23:55:6 >
  • french press kullanıcısına yanıt
    Bir silaha gem takıldığında ona büyü yapılamıyor malesef. Aynı şey boss silahları içinde geçerli.

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.