Şimdi Ara

Dark Souls 3 - Güneşin Gerçek Gücü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
2.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nameless King'i öyle basit şekilde öldürmek hiç hoşuma gitmedi. Bu hem daha zor, hem daha stresli dövüş oldu. Hem de Nameless King'e yapılabilecek en yüksek hasarı görme imkanım oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavisi -- 15 Temmuz 2017; 0:13:14 >
  • Bu mesaj fazla oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavisi -- 15 Temmuz 2017; 0:12:55 >
  • Merhaba,

Üstatlar burda o yüzden sormak istiyorum, kardeşlikteki arkadaşım ile oyun tr den aldık ve coop oynamak istiyoruz.

Summon sight yaptık ve şifreyi koyduk. Fakat bir türlü eşleşemiyoruz şifreyi kaldırdığımız zaman başkalarının oyununa gidiyoruz ama şifre varken eşleşme olmuyor bir türlü oynayamadık birbirimizle. Arkadaş us ben tr. Bundan olabilir mi ?

Tşk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • *HKN* kullanıcısına yanıt
    Sizi rehbere alalım:https://forum.donanimhaber.com/forumid_691/tt.htm
  • Helal olsun valla hocam ,,, Fakat gercek dark souls keyfini söndürür bu ilk oynayisimizsa , oyunu bitirdikten sonra yeni ng de denenebilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: Rulli

Helal olsun valla hocam ,,, Fakat gercek dark souls keyfini söndürür bu ilk oynayisimizsa , oyunu bitirdikten sonra yeni ng de denenebilir...

ilk oynayışta becerebilecek işler değil zaten, bir çok kez boss'a girip ezberlemen lazım. dark souls seni yeterince ezmeden bu seviyeye gelemezsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygar arkadaşımızın dediği gibi. İlk oynanışta başarılabilecek bir iş değil bu. Video ile izlerken kolay bir iş gibi geliyor olabilir ancak değil gerçekten. Çünkü onlar da sizi tek vuruşta öldürüyor, hatta basit tabirle üfleseler düşüyorsun. Hele şu an Demon Prince'i öldürmekte çok zorlanıyorum, 7064 HP'si var ve aşırı korumalı, neredeyse her şeye karşı koruması var, lightning, dark, magic, ondan önceki ikili demon nispeten daha kolay tabii. Ayrıca henüz bütün hareketlerine alışamadım. Bir de demon prince'e tek vuruşta verebildiğim maksimum hasar 1271.

Normal bir oyunda bu bossları oynarken estus içip durduğumuz için ve sağlığımız yüksek olduğu için aşırı dikkatli olmaya gerek kalmıyor, üç dört vuruşa dayanabiliyoruz, ama benim yaptığım şekilde hayır. Tek vuruşta ölüyor benim adam.

Demek istediğim, 6-7 defa oynayıp bitirse de başaramayabilir insanlar. Bu tek veya birkaç hamlede boss öldürmek işi birçok bossta zaten aşırı zorlu ve üstelik kısıtlı zamanınız oluyor. Buffların süresi kısıtlı, özellikle power within (%20 ekstra hasar veriyor) 30 saniye sürüyor, işte bir tane yüzükle 42 saniyeye çıkardım ancak. O da bir yüzük yerimin dolmasına sebep oluyor.

• Buzmavisi B kullanıcısına yanıt
    Kac lvlde tek atiyosn hocam ?

• En son şu an Level 156 ama level atlamak çok fazla işe yaramıyor bir yerden sonra. Artık tek hamle olmuyor maalesef.

Artık olabildiğince düşük sayıda hamleyle bitirmeye çalışıyorum. Şimdiye kadar en çok üç vuruşta öldürdüm, Nameless King mesela veya Yhorm.

Yine de levelı gittikçe yükseltiyorum lazım oluyor, özellikle en son çıkan DLC nin bosslarının hem korumaları hem de sağlıkları çok yüksek, hızlı koşabilmek yüksek vitality ve yüksek stamina gerekiyor.

Mesela Ejderha Midir var, sağlığı 15.900 falan, en iyi ihtimalle beş vuruşta bitireceğim işini. Henüz denemedim ama.

Şu an Demon in Pain ve Demon from Below var sırada. Bir vuruşta 3460 hasar veriyorum,
    ama sağlıkları 7064 olduğu için iki vuruşta değil, mecbur üç vuruşta ölüyorlar.
    İstediğim kadar level atlasam da değişmeyecek maalesef.
    Him anladim hocam Kolay gelsin sana isin zor valla

• quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavisi

En son şu an Level 156 ama level atlamak çok fazla işe yaramıyor bir yerden sonra. Artık tek hamle olmuyor maalesef.

Artık olabildiğince düşük sayıda hamleyle bitirmeye çalışıyorum. Şimdiye kadar en çok üç vuruşta öldürdüm, Nameless King mesela veya Yhorm.

Yine de levelı gittikçe yükseltiyorum lazım oluyor, özellikle en son çıkan DLC nin bosslarının hem korumaları hem de sağlıkları çok yüksek, hızlı koşabilmek yüksek vitality ve yüksek stamina gerekiyor.

Mesela Ejderha Midir var, sağlığı 15.900 falan, en iyi ihtimalle beş vuruşta bitireceğim işini. Henüz denemedim ama.

Şu an Demon in Pain ve Demon from Below var sırada. Bir vuruşta 3460 hasar veriyorum,
    ama sağlıkları 7064 olduğu için iki vuruşta değil, mecbur üç vuruşta ölüyorlar.
    İstediğim kadar level atlasam da değişmeyecek maalesef.

midir savaşını dört gözle bekliyorum.

• dark souls oynamayı beceremem ama videolarını izlemeyi çok seviyorum eve gidince sıradan başlayıp izlerim videolarınızı
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Valla son günlerde demonlarla başım belada:)

Bu arada bu oneshot olayını yaparken bir sürü şey keşfediyorum oyunla ilgili. Bir çoğu wikilerde yanlış yazıyor.

Mesela dragon torso kullanarak kükrediğinde hasarını %10 arttırıyor diyor wikide. Ancak Ledo's Greathammer'ı ile yaptığım weapon art'ın hasarı, hesapladığıma göre %22.1 artıyor. Dragonslayer Greataxe ile %17... Bir de bu kükreme sadece fiziksel hasarı arttıyor, büyü, miracle falan değil. Birinci oyundan biliyorum zaten bunu da.

Belki de o sebeple Dragon Greataxe ile daha az hasar verebiliyorum, hasarın yarısı lightning çünkü o silahta.

• Teşekkürler:)

• Biraz da dev minibossları tek vuruş yapalım : ) Bunlar basitti, ne yalan söyleyeyim.

• Ejderha Darkeater Midir, 5 vuruşta ve yaklaşık 40-45 saniyede ölüyor.

Oyunun en zor bosslarından birisidir bu arada. 15.900 sağlık puanı var. 4 vuruşta öldürmeye çalışabilirdim ancak hesapladım, hesaplar tutmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavisi

Ejderha Darkeater Midir, 5 vuruşta ve yaklaşık 40-45 saniyede ölüyor.

Oyunun en zor bosslarından birisidir bu arada. 15.900 sağlık puanı var. 4 vuruşta öldürmeye çalışabilirdim ancak hesapladım, hesaplar tutmadı.

helal olsun, mükemmel :)

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler : )
    7 saat uğraştım bu bossa. Uygar geldi de 7. denemede falan geçtik. Helal olsun hocam :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.

Şimdi bakalım bu ejderhayı 4 Hamlede yenebiliyor muyum?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.