Şimdi Ara

Dark Souls 3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar dark souls 3'e başlamayı düşünüyorum da serinin diğer oyunlarını oynamadım.Herhangi bi konuda sorun yaşar mıyım? Hikaye birbiri ile çok bağlantılı mı? Anlamakta zorluk çeker miyim?.Bu arada bloodborne bitirdim ufaktan aşinayım oyunun tarzına.Bir de oyunun türkçe yamasını indirebiliceğim bi link atar mısınız?

• Hangisinden başlarsan başla hikayeyi zaten net anlamıyorsun, kendin dolduruyorsun. Ama 1. ve 3. oyun daha birbirleriyle ilintili diye biliyorum. 2. oyun farklı bir ekibin elinden çıkmıştı hatırladığım kadarıyla. Bence tüm oyunları güzel, özellikle de 1.oyun.

İlk oyun haricinde Türkçe yaması yok serinin. Bu noktada modlama çalışmalarım var, oyun çevrilebiliyor, fakat çeviriye talip yok ne yazık ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 11 Mayıs 2017; 16:4:54 >
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bilgilendirdiğin için.Fazla hikaye odaklı bi oyun olmadığındandır bence talep olmaması.
  • Üçüncü oyunu oynamadan önce birinciyi oynamanı şiddetle tavsiye ederim. Bir ve üç bağlantılı. İstersen ikinciyi de sonradan oynarsın ama ana olaylarla pek bağlantılı değil ikinci oyun. Ben yine de sırasıyla gitmeni öneririm.
    Gerçekten, oynayınca pek bir şey anlamıyorsun. İnternette okuma yaparak ne olaylar döndüğünü öğrenebilirsin.
    Türkçe olarak
    Oyungezer'in Dark Souls Günlükleri
    Oyun Yayını kanalının hikaye serileri
    İnternette de birkaç tane yazı var adlarını hatırlayamadığım.
    Yabancı kaynak dolu zaten.

Oynarken takılırsan rehber olarak Duke's Dear Guppy kanalının serilerini tavsiye ederim. Hem hikaye hem oynanış açısından hiçbir şey atlamadan çekilmiş serileri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-246FC0C8F -- 11 Mayıs 2017; 17:41:38 >
  • Anladım hocam tek sıkıntım yabancı dilimin olmaması malesef.Bugün keşfettim bende ds günlüklerini biraz bakındım.Diğer söylediğin kaynaklara da bakıcam teşekkür ederim.
  • gktokyay G kullanıcısına yanıt
    İlk oyunun türkçe yaması vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.