Şimdi Ara

Dark Passage Yaz Mevsimi Kadrosu Belli Oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok sağlam geliyorlar çok beğendim kadroyu özellikle Broken Blade hamlesi çok hoşuma gitti.
    Dark Passage Yaz Mevsimi Kadrosu Belli Oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ölüyen Yürüler -- 14 Mayıs 2017; 23:25:21 >

• Bu Broken Blade ' i bir tek ben mi beğenmiyorum ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok kötü SUP domine edecek yine ligi.

FB iyi kadro kurabilirse belki SUP a rakip olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şeyi anladımda koça neden blumigan denen adamı getirirler onu anlamıyorum
  • Orman sup koç lcs den sanırım bence tutarsa fena tutar tutmazsada küme düşer

• Broken Blade????

• Yine balon gibi patlayacak.

• cinkrofu origen'dan takip ederim. fazla abartılıyor bence, adamda çok özgüven var patlama yapabilir.
  • Uyum sağlayabilirlerse bu ekip iş yapar bu sefer
  • * Eğer Broken Blade'de, İmmotor ve Holifinik kadar katkı yapabilirse bu mevsim DP yükselme ligine düşmeyi başarabilir
  • Lucifer kullanıcısına yanıt
    Cinkrofu origenden takip ediyorsan çok yenisin daha. Kendisi çok kaliteli underrated bir oyuncu. Satın alınmasına rağmen neredeyse 2 hafta oynatıldı sadece. Yayınlarını bol bol izlemeni tavsiye ederim. Xerxe kıvamında olur sezon sonu

• Ramparapam kullanıcısına yanıt
    Kötü kısımlar nereleri

• ee bütün relegateleri toplamış dp bu ne böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: GodyB

Kötü kısımlar nereleri

Holy ve Immortoru dısında iyi oyuncu yok

Neyse tartışmaya gerek yok

• GodyB G kullanıcısına yanıt
    tartışılacak bir şey yok ki zaten. Broken Blade yanılmıyorsam sonuncu Galatasaray'ın üst koridoru.

HolyPhoenix eski formundan dağlaaaar kadar uzak. Crewdaki Madness bile döver şimdi onu. Immortoru içlerindeki en iyi oyuncu olabilir ama o da ne kadar iyi acaba. Onun dışında diğer getirdikleri oyuncular da çöp. Bu kadrodan cok nir sey beklememek gerek. DP, ligi 3te bitirebilirse alıntılarsın bu mesajı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramparapam

tartışılacak bir şey yok ki zaten. Broken Blade yanılmıyorsam sonuncu Galatasaray'ın üst koridoru.

HolyPhoenix eski formundan dağlaaaar kadar uzak. Crewdaki Madness bile döver şimdi onu. Immortoru içlerindeki en iyi oyuncu olabilir ama o da ne kadar iyi acaba. Onun dışında diğer getirdikleri oyuncular da çöp. Bu kadrodan cok nir sey beklememek gerek. DP, ligi 3te bitirebilirse alıntılarsın bu mesajı

Henüz tüm takımların kadrolarını bilmiyorum ancak, Broken Blade'in soloq maçlarında başarılı olduğunu gördüm ve ligde de takımın tek dayanak noktasıydı. Elbette Thaldrin kadar değil ancak underrated bir top laner. Başarılı . Diğer getirdikleri oyuncular da çöp hmm. Support oyuncusu çok fazla kendini göstermemiş bir oyuncu ama zeki oyunlarını bildiğim için Rogudan 10 kat iyi olacağından eminim.Cinkrofu neden küçümsedin ve nerden analiz ettin çok merak ediyorum.Holy gayet başarılı ancak takımın onu geri attığını düşünüyorum. Son zamanlar performansının da takımın gittiği kötü sıralamadan tilt kafası olduğu için olduğunu düşünüyorum. Immortoru nun çok başarısız olduğunu düşünmüyorum ama mükemmel de bir mid lane diyemeyeceğim.
    Dp bu sene gerçekten başarılı olabilir iyi uyum sağlarsa.

Crewdeki maddnes derken? Ligdeki en iyi pozisyon alıp ,stabil performansı olan nadir adclerden .Kendini en çok geliştiren oyunculardan biri. Karşısında oynadımda biliyorum.
    Ayrıca holy avrupada ve ispanyada oynarkende performansı gayet yerindeydi.Ama support var support var.Botlane tek oyuncudan ibaret değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doubleimp -- 17 Mayıs 2017; 1:33:31 >
  • Doubleimp kullanıcısına yanıt
    madness büyüdü gelisti simdi holy'i döver dedim zaten

• SAĞLAM GELEMEDİ...

Broken Blade potansiyelini gösteremedi.Holy geriye düştüğü maçlarda anlamsızca oynuyor.İmmortoru yetersiz.Koç Blumigan Treatz'i oynamadan gönderdi yerine arkadaşı Hustlin'i getirdi.Cinkrof ortalama üstüydü ama gönderildi.

Adamlar küme düşüyordu resmen.Dark Passage'sız ilk TBF
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.