Şimdi Ara

Dark N10 Kullananlar Kulübü (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.645
Cevap
13
Favori
49.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iade ürün yollamışlar belli...ama bu fiyata da anca böyle olurdu...n11 denen site de sahtekar çok...ama bence dert etme kullan iyi fiyata almışsın...2 tane çubuk vida tıpa kağıt için dünya para verme
  • bu resimlerde benim kasanın son hali....camın arkasından çektim o yüzden azcık bozuk idare edin..6700k + silverstone tundra td02-e olarak güncelledim

sizce üstteki fanları kırmızı ledli alsam nasıl olur ?

Dark N10 Kullananlar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 14 Kasım 2016; 14:29:32 >

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Kagit vs bende cikti mi hatirlamiyorum, 4-5 vida takili geliyor anakart icin normalde, ekran karti takma yerlerinin cikik olmasi en buyuk sorun, usb tipalarinin olmamasi da sorun, on fanlarin arkasindaki toz filtresi bende de yoktu seri farki, sirf on fan arkasi toz filtresi yok diye degisim yapan abimiz var kullanici olarak sen hic vakit kaybetmeden bu yazdigini telefonla ara soyle geri yolla dana yenisini yollasinlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hayır psu kablosu çıkmaz kasa camında filmle geliyor çizlmemesi için kullanılmış ürün yollamışlar ve vida poşeti ile 3 tane kablo kelepçesi ile gelmesi lazım hangi siteden almıştınız ?
    Teknobiyotik kadar berbat bir firma yok sinerji ve hepsiburadayı tercih edin
    inan sana 2-3 gündür cevap yazıcam telefonum bozuk tam mesajı yarılıyorum gönderemeden sarjı bitip kapanıyor bir daha da sarj almıyor, power kablosu çıkmıyor normalde, şeffaf kapakta jelatin olması lazımdı, sen üstüne basa basa deseydin toz filtreli gelmezse tekrardan iade edeceğim diye. Teknobiyotiğin direkt sitesinden aldım ben zamanında 180 tl ye. Aras kargo başka bir mahallede adresimi aradığından binayı bulamadı bende işkillendim ortada kargo yok adamlar not geçmiş alıcı evde yoktu diye tüm gün evde onları beklemişim dayanamadım aradım ben evdeyim çalmadınız zili dağıtım sonlandı, ertesi gün tekrar dağıtım yapacağız adresinize dedi, şubelerine gidip kendim kasa + psu yu (da teknobiyotikten almıştım) onu da aldım bi baktım adres farklı bir mahalle o yüzden bulamamışlar evi alıcı evde yoktu diye not girmişler bir de bana yarın tekrardan getiricez diyorlar telefonda, tek kız çalışan vardı sövemeden çıkmıştım sinirle.

• lazer__ kullanıcısına yanıt
    ışıklaması ne güzel öyle bende benim sistemin son fotolarını atarım telefon bulursam :D
  • Arkadaşlar bu önde toz filitresi nasıl bişey bana resmini çeker misiniz

• lazer__ kullanıcısına yanıt
    Ön fanların arkasında şundan oluyor

[simage]https://store.donanimhaber.com/93/b4/d0/93b4d08c502b080d60e0aa98ddc0c410.jpg [/simage]
  • Arkadaşlar merhaba. Bu kasadan babam için sipariş etmiştim. Üstteki arkadaşın mesajını görünce şüphelendim biraz. Ben de N11 üzerinden Teknobiyotik'ten almıştım. Kasa cam jelatini, arka kapaklar, kılavuzlar, vidalar vs. tammış ama üst usb'lerin üzerinde koruma kapağı yokmuş. Ben yurtdışında olduğum için inceleme imkanım yok. Bu durum normal mi acaba merak ettim?
  • powermoon kullanıcısına yanıt
    Usblerin üzerindeki koruma kapakları bazen yerleştirme sırasında felan düşebiliyor benimde 1 tanesi eksikti kasanın sagında solunda kızagında camında sorun yoksa bu kadar küçük ayrıntıları çok düşünmeyin bence
    Hocam size Donanım Arşivi isimli sitenin videoda tanıtım için kullandığı ürünü göndermişler. Fanların üzerindeki stickerlardan tanıdım. Eleman kendi logolarını yapıştırmış.

Size gönderilen kasa bu videodaki kasa:https://www.youtube.com/watch?v=G_KTG4hn6KE&t=639s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powermoon -- 17 Kasım 2016; 18:12:40 >
  • Merhaba arkadaşlar ihtiyacım kalmadığından satıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/m_121887044//tm.htm#121887044
    Bende de yok cok ta onemli bir sey degil.

• Hocam nasip sanırım bu işler ben bir ay önce bursa reser bilgisayardan aldım 180 liraya geldi önde fan filtresi vardı.

Ben de bu kasadan aldım. Tam F/P ürünü. Zalman Z3, Z9, Z11 ve Corsair 100R, 200R gibi modeller yerine Dark N10 alınabilir. Ama üst düzey sistem toplarsam daha iyi kasa tercih ederim tabii. Şu videodaki gibi fanları daha öne almak istiyorum ama ön kapağı çıkaramadık.https://www.youtube.com/watch?v=FS5I6zE6Nvs&t=1m20s

Bir dahaki sefere kabloları düzenli toplayıp, fanları da daha öne alacağız. Şimdilik şöyle:

Dark N10 Kullananlar Kulübü Dark N10 Kullananlar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FDA1336A -- 30 Kasım 2016; 0:58:28 >

• Beni de ekleyin bunlarda benden :)

Dark N10 Kullananlar KulübüDark N10 Kullananlar Kulübü

• atakan3454 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun fena gözüküyor.
  • Teşekkür ettim
  • atakan3454 kullanıcısına yanıt
    Islemci sogutucunuzun modelini alabilir miyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.