Şimdi Ara

Dark N10 Kullananlar Kulübü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.645
Cevap
13
Favori
49.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aero800 ile aynı yerde üretilmiş sanki neredeyse aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir M.

Neden degistirdiniz hocam?
    Not: arkadaşlar kusura bakmayin konuya yazilan cevaplar icin hic bildirim gelmedi yeni gordum mesajlarinizi.

Geçen bişeyler araştırıyodum Silverstone RVX01 diye bi kasa gördüm. Acayip hoşuma gitti. Kullandığım yerin konseptiyle falan da güzel uydu. Kırmızı Siyah. Bi de duvar kağıdı yapıyorum şimdi oraya.
    Kasayı da iş yerine götürdüm orda ihtiyaç vardı.

Kasa bu:http://www.teknobiyotik.com/silverstone-raven-rvx01br-w-usb-3-0-atx-oyuncu-bilgisayar-kasasi.html

altta üç fan, anakart dik takılıyor, çıkışlar kasanın üstünde.

• sy1907 kullanıcısına yanıt
    Guzel kasaymis, biraz alienware tarzi :)

• hocam beni de ekleyebilirsin dün siparişini verdim sistemin kasam Dark N10

bu arada herkesin imzasındaki resmi görebiliyorum lakin kendi imzamdaki resmi göremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kickboxer_18 -- 25 Şubat 2016; 11:13:31 >
  • kickboxer_18 kullanıcısına yanıt
    Pc gecince hemen ekliyorum hocam hayirli olsun sisteminiz.

• 3-4 gün içinde gelecek sistem atarım fotoları ama benim imza neden olmadı hayret
  • kickboxer_18 kullanıcısına yanıt
    Ekledim hocam sizide, sizin imza kaymış pc den bi deneyin imza yi eklemeyi
  • Hocam anakartınız ufak kasaya takınca göreceksiniz zaten kasanın içi dev gibi anakart ufacık kalıcak orda (h110m pro-vd kullanıyorum bana çok ufak geliyor), toz konusuna gelince de Leonidas* hocamın yorumuna aynen katılıyorum
    Hayırlı olsun bu arada, ekledim sizi de.
  • Allah Allah çok uğraştım ama biraz daha bakayım
  • Resimleri güncelleyebilirsin normalde server olucaktı ama içim el vermedi ekran kartıda aldım vakit buldukça arada başına oturuyorum.

Bu mesaja eklenen görseller:

Dark N10 Kullananlar Kulübü
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2005734/f65afbc4-f4e5-482d-bef6-113f4b6d830f.jpg
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2005734/e424529b-9eeb-40db-8c17-02184bf299fc.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black modern -- 25 Şubat 2016; 19:46:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: black modern

Resimleri güncelleyebilirsin normalde server olucaktı ama içim el vermedi ekran kartıda aldım vakit buldukça arada başına oturuyorum.

Bu mesaja eklenen görseller:

Dark N10 Kullananlar Kulübü

Resimdeki bilgisayardaki anakart nedir ?

• GamerYigit17 kullanıcısına yanıt
    z170a gaming m7
  • Birşey soracağım, fanlardaki ledleri kapatabiliyor muyuz ? Ben bilgisayarı kırmızı temalı yapacaģım o yüzden mavi ledleri kapatmam gerekiyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: black modern

z170a gaming m7

Bu anakarttan memnun musunuz bende almayı planlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GamerYigit17

Birşey soracağım, fanlardaki ledleri kapatabiliyor muyuz ? Ben bilgisayarı kırmızı temalı yapacaģım o yüzden mavi ledleri kapatmam gerekiyor .

Ledler fanlara direk bağlı.Ufak birkaç işlemle ledleri pasif hale getirebilirsiniz..

yani işini yerine getiriyor ama şimdi alıcak olsam kesinlikle daha alt segment bişeyler alırdım diye düşünüyorum m3,m5 tarzı bişeyler gereksiz masraf oldu ama tasarımı gerçekten çok hoş.
    ledler dogrudan fanlara baglı öle çok parlakta bir ışıkta vermiyor ama illa mavi istemiyorum derseniz ledleri pervane motorunun lehimli oldugu kısımdan koparıp atabilirsiniz veya elinizde kırmızı led varsa mavi ledleri tam lehim yerlerinden koparıp yerine kırmızı led lehimleyebilirsiniz sırf led için bence komple fanları degiştirmeyin fanlar oldukça kaliteli.
  • Montaj kısmında sıkıntı olmazsa eğer gerisi problem değil Cumartesi günü kurulmuş halini kasamın fotoğrafını atarım.
  • kulüp hayırlı olsun. benide ekleyebilirsiniz @black modern hocanın tavsiyesiyle almıştım çok memnun kaldım gerçekten.
  • bu arada ayny kasadan everest de çykarmy?http://www.vatanbilgisayar.com/everest-rampage-titan-750w-usb-3-0-midt-atx-kasa.html 3 fanly ve 750w psulu. sanyrym psusuz ?ekilde satylmyyor ?uan piyasada. bu firmalar bazy otomobil modellerinde oldu?u gibi ortak üretim mi yapyyorlar yoksa bildi?in çalyyolar my tasarymyny çok merak ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.