Şimdi Ara

--DARK EVOPAD R9730 SAHİPLERİ BURAYAAA-- (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
2
Favori
42.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu tableti bende aldım.herşey güzel ama wifi tam bir felaket.işyerinde modem holdeki girişte aramızda sadece 15 metre mesafe var.kullandığım bütün tabletlerin kurulumunu aynı yerde yapıyorum.r9730 kadar kötü wifi görmedim.tek diş çekiyor.oda 30 saniyede bir kopuyor.
  • burda farklı rom yükleyenleri gördüm ben a9745 aldım onun kendi sitesindeki güncellemesini yapamadım acaba benim a31 işlemci olmasından dolayımı yapamadım anlam veremedim. rktool daki .inf dosyasını kabul ettiremedim bir türlü başka deneye bileceğim bir root programı varmı.
  • retinayı kaldıra biliyormu mali
  • r9730 te reset tuşı göremedim.kilitlenince nasıl reset atılıyor.
  • Ben tableti aldım uygulamalardan atma yapıyor candy crush saga,vector falan daha birçok şeyde işte bunun nedeni nedir?Framework güncellesem iyileşir mi tabletim.Tablet bu arada R9730
  • Firmware güncelliyordum dün bir hata verdi en sonda
  • Y U S U F Y kullanıcısına yanıt
    Yeni aldım. şarj edip açtım. ekran direk kilitli açıldı ve hiç bi şekilde kilidi açamadım. kılavuzda resetleyin yazmış reset tuşunun yerini öğrendiysen söyler misin
  • Tableti resetlemek için açma-kapama (power) tuşuna 15-20 sn kadar basılı tutun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IzcI -- 15 Eylül 2013; 10:45:49 >
  • IzcI I kullanıcısına yanıt
    ekran sürekli donup kalıyor yeni açtığımda bile ve 15 dk kullansam bile kendi kendine açılıp kapanıyor, acaba bozuk olabilir mi?
  • Eğer Rom kurmadıysanız http://pan.baidu.com/share/link?shareid=3059979154&uk=571188649 adresinden Visture V5 için son çıkan güncellemeyi denemenizi tavsiye ederim. V4 için verilen romdan daha iyi olduğunu söyleyebilirim. (Eğer verdiğim adresten indiremiyorsan bu adresten V5 HD için olanı indirmeyi dene.
    http://www.dark.com.tr/evopad-rockchips/ Bu linkte nasıl rom yükleneceği anlatılıyor.

• IzcI I kullanıcısına yanıt
    şu anda powera basıyorum ekrana sadece markasının yazdığı yazı çıkıyor ve öylece bekliyor. açılmıyor bile
  • Ben bu tableti kullanıyorum şarjım en fazla 1-1.5 saat dayanıyor ve kasma problemi çok var,uygulamalardan atıyor bazen bu normal mi yoksa anormal mi servise götürmeliyim darkın kendi servisi var mıdır?Ben bulamadım.
  • Ben de r8022 modelini aldım 10 gündür kullanıyorum. Bazı programları kaldıramıyorum mesela google chrome falan ya da bazı oyunlar. Bi de bazı uygulamalrda telefon rootlu falan diye uyarı geliyo. Telefon rootlu mu degil mi nasıl anlarız. Ben ilk aldıgım zaman normal acıldı yani kurulum ekranı falan gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eL_TuRCo

Ben de r8022 modelini aldım 10 gündür kullanıyorum. Bazı programları kaldıramıyorum mesela google chrome falan ya da bazı oyunlar. Bi de bazı uygulamalrda telefon rootlu falan diye uyarı geliyo. Telefon rootlu mu degil mi nasıl anlarız. Ben ilk aldıgım zaman normal acıldı yani kurulum ekranı falan gelmedi.

gelirken kurulu olan programları kaldıramazsın bende de aynı tablet var kendi kurduğun programları kaldırabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiberalem

quote:

Ben de r8022 modelini aldım 10 gündür kullanıyorum. Bazı programları kaldıramıyorum mesela google chrome falan ya da bazı oyunlar. Bi de bazı uygulamalrda telefon rootlu falan diye uyarı geliyo. Telefon rootlu mu degil mi nasıl anlarız. Ben ilk aldıgım zaman normal acıldı yani kurulum ekranı falan gelmedi.

gelirken kurulu olan programları kaldıramazsın bende de aynı tablet var kendi kurduğun programları kaldırabilirsin

öyle sacmalik olur mu ya. peki sen whats ap yukleyebildin mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y U S U F

r9730 te reset tuşı göremedim.kilitlenince nasıl reset atılıyor.

Reset tuşu olarak ESC tuşu var aynı tablet bende de var o şekilde donduğu zaman esc ye basılı tutarsan ana ekrana dönüyor
  • quote:

quote:

quote:

Whats app kurmaya çalışmadım telefonun rootlu olmadığını nasıl anlarız demişsin sen telefon için mi yardım istiyorsun tablet için mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BestKatarina

Ben bu tableti kullanıyorum şarjım en fazla 1-1.5 saat dayanıyor ve kasma problemi çok var,uygulamalardan atıyor bazen bu normal mi yoksa anormal mi servise götürmeliyim darkın kendi servisi var mıdır?Ben bulamadım.

Ekran ayarlarının normal olarak ayarla ekranı HD olarak ayarladıysan biraz kasıyor ve dediğin gibi bazen internet browser dan atıyor hangi browser olduğu önemli değil
    Ama illa da HD ayar kalsın diyorsan yakınlaştır ya da uzaklaştır diye modlar var onu da yakınlaştır olarak seç
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BestKatarina

Ben bu tableti kullanıyorum şarjım en fazla 1-1.5 saat dayanıyor ve kasma problemi çok var,uygulamalardan atıyor bazen bu normal mi yoksa anormal mi servise götürmeliyim darkın kendi servisi var mıdır?Ben bulamadım.

Ekran ayarlarının normal olarak ayarla ekranı HD olarak ayarladıysan biraz kasıyor ve dediğin gibi bazen internet browser dan atıyor hangi browser olduğu önemli değil
    Ama illa da HD ayar kalsın diyorsan yakınlaştır ya da uzaklaştır diye modlar var onu da yakınlaştır olarak seç

HD modunda değil ama hep %40da kullanıyorum.Sence bir servise yollıyım mı hocam?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Whats app kurmaya çalışmadım telefonun rootlu olmadığını nasıl anlarız demişsin sen telefon için mi yardım istiyorsun tablet için mi?

Tabletten bahsediyorum da orda yanlışlıkla telefon yazmışım :)

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.