Şimdi Ara

DARK EVO X5 5' QUAD CORE 16GB = 799TL -%5 İNDİRİM -100tlBONUS -AVANTAJİX =650TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
3
Favori
6.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hsyn_hksvr

quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_hksvr

quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Bu telefon ilerleyen aylarda 600 liraya satılmazsa, ben de hiç birşey bilmiyorum. Discovery varken kim buna bu parayı?

Discovery varken derken? Dark ın telefonu islemci,ekran,kamera olarak bir ust seviyede. Mtk 6589t cipseti son derece basarılı.Discovery cıktıgında da herkes sallıyordu telefona bir sey bilmeden.. Dark ın tek hatası 1 gb ram ile cıkarmak olmus bu telefonu.. Onun dısında Discovery den her turlu daha iyi gorunuyor. Zaten yakında bu ozellikte Discovery 2 cıkar tahminimce.. 8 cekirdekli Mtk 6592 cıktı ama malesef bu donanımlar bize gelene kadar zaman alıyor. Mtk 6595l li telefonlar dunyada silip supurecek bu sene piyasayı ,Tam FP cihazları gorecegiz yine

ekran full hd ayrica batarya 2000 mah discovery bundan daha iyi gibi gorunuyor

Bahsettiğiniz Discovery 2 olsa gerek... 2000 mah pil MTK6589 işlemciye göre gayet iyi,A7 çekirdek var,bunun güç tüketimi düşük. Discovery 2 deki 2500 MAH lik pille aşağı yukarı aynı gider. Tabi sistem yazılımı ve sürümü de önemli pil tüketiminde. Snapdragon 600 işlemcili bir telefonun 900 ün altına satılması şu an için zor görünüyor. Eğer 800 e falan satılırsa Dark ın şimdi de fiyatını 700-650 ye falan çekmesi lazım..

hayir yanlis anladin discovery 1 bile bundan daha performasnli. evet 6589t 6589 dan iyi fakat dark evo x5 in ekrani full hd. 720p olsaydi performansli olurdu. surayi bir oku istersen

mobileraptor.blogspot.com/2013/09/cherry-mobile-cosmos-z-antutu-quadrant.html?m=1

ayrica bu telefonun discovery 2 ile sarji ayni olur demissin discovery 2 nin ekrani 720p batarya 2500 bunda ekran 1080p batarya 2000 nasil ayni olacak ?
    ayrica diacovery 2 de a7 :))

Antutu ya göre değil de Nenamark a göre performans değerlendirmesi yapman biraz saçma olmuş... Bende THL W8 ve THL W8S var. Tam da bu kıyaslamayı yaptığım donanımlar. Birinde 720p ve MTK 6589 diğerinde MTK 6589T ve 1080p ekran var. MTK 6589T her bakımdan daha performanslı FULL HD olması çok önemli değil zaten ona göre GPU'su normal 6589 a göre daha hızlandırılmış. Zaten bu yüzden Antutu Puanı da daha yüksek..Kullanımda da THL W8S in biraz daha hızlı olduğu hissediliyor. Ayrıca Full HD ekran çok daha keskin ve net bir görüntü sağlıyor bu da artı bir özellik. Senin dediğin şey ancak her iki ekranda da MTK 6589 olursa geçerli...

Snapdragon 600 ün güç tüketimi Snapdragon 400 den fazla. Ben daha önce birkaç yerde GM Discovery 2 nin Snap 600 ve FULL HD ekran ile çıkacağını okumuştum buna göre bu pil kıyaslamasını yaptım. Şimdi tekrar bilgilerimi yeniledim ve Snapdragon 400 ün üst modeli olan MSM 8228 ile çıkacağını gördüm. Bu durumda tabiki GM Discovery 2 nin pil ömrü 2500 mah ile GM1 ve Dark'tan iyi daha olacaktır.

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    gpu yuzde 25 hizlandirilmis ,ekran cozunurlugu 2,25 katina cikmis.grafik isleminin yogun oldugu oyunlarda gecmesi mumkun degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Bu telefon ilerleyen aylarda 600 liraya satılmazsa, ben de hiç birşey bilmiyorum. Discovery varken kim buna bu parayı?

gerçekten birşey bilmiyormuşsun dostum :) 6 ay olmuş ve fiyat hâlâ 750 tl.. şaka bir yana hakikaten ben de fiyat düşer diye beklemiştim
  • Uzak durun akortek den

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.