Şimdi Ara

DARK EVO X5 5' QUAD CORE 16GB = 799TL -%5 İNDİRİM -100tlBONUS -AVANTAJİX =650TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
3
Favori
6.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kesinlikle dark ve akortek den uzak durun servis olayı yok mh. hzm sıfır..
  • Akortek/Teknobiyotik müşteri hizmetleri konusunda kesinlikle sabıkalı bir firma, sırf bu yüzden bile akıllı telefon sektöründe 2-0 yenik başladılar.
  • adamlar utanmada qhd ekran yazmışlar ama çözünürlüğü vermemişler sitelerinde,nasıl olsa salak bu millet hd ibaresini gördümü olay tamamdır,birde şu testin yapıldığı siteye baktım neymiş bu telefon daha iyi puan almış antutudan,ulan çözünürlük düşük zaten nasıl fazla almasın ki zaten o ekranda o çözünürlük nasıl gözükür birşey demiyorum
  • Abovv herkes kaydirmis bunun yerine gmd 2alinir diye dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çindeki eşdeğeri kaç dolar acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3t3s

Çindeki eşdeğeri kaç dolar acaba

http://www.ttmalls.com/jiayu-g4-ram-2gb-rom-32gb-white_p1366.html

2gb Ram 32 gb Rom var bunda
  • bi dark aldim iade ettim
    bir daha aldim kullaniyoruz.

• Uzak durun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GMD2 diyorsunuzda onun fiyatı ne kadar olacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windmark -- 24 Ocak 2014; 22:00:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

Bu telefon ilerleyen aylarda 600 liraya satılmazsa, ben de hiç birşey bilmiyorum. Discovery varken kim buna bu parayı?

Discovery varken derken? Dark ın telefonu islemci,ekran,kamera olarak bir ust seviyede. Mtk 6589t cipseti son derece basarılı.Discovery cıktıgında da herkes sallıyordu telefona bir sey bilmeden.. Dark ın tek hatası 1 gb ram ile cıkarmak olmus bu telefonu.. Onun dısında Discovery den her turlu daha iyi gorunuyor. Zaten yakında bu ozellikte Discovery 2 cıkar tahminimce.. 8 cekirdekli Mtk 6592 cıktı ama malesef bu donanımlar bize gelene kadar zaman alıyor. Mtk 6595l li telefonlar dunyada silip supurecek bu sene piyasayı ,Tam FP cihazları gorecegiz yine

ekran full hd ayrica batarya 2000 mah discovery bundan daha iyi gibi gorunuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_hksvr

quote:

quote:

Bu telefon ilerleyen aylarda 600 liraya satılmazsa, ben de hiç birşey bilmiyorum. Discovery varken kim buna bu parayı?

Discovery varken derken? Dark ın telefonu islemci,ekran,kamera olarak bir ust seviyede. Mtk 6589t cipseti son derece basarılı.Discovery cıktıgında da herkes sallıyordu telefona bir sey bilmeden.. Dark ın tek hatası 1 gb ram ile cıkarmak olmus bu telefonu.. Onun dısında Discovery den her turlu daha iyi gorunuyor. Zaten yakında bu ozellikte Discovery 2 cıkar tahminimce.. 8 cekirdekli Mtk 6592 cıktı ama malesef bu donanımlar bize gelene kadar zaman alıyor. Mtk 6595l li telefonlar dunyada silip supurecek bu sene piyasayı ,Tam FP cihazları gorecegiz yine

Bahsettiğiniz Discovery 2 olsa gerek... 2000 mah pil MTK6589 işlemciye göre gayet iyi,A7 çekirdek var,bunun güç tüketimi düşük. Discovery 2 deki 2500 MAH lik pille aşağı yukarı aynı gider. Tabi sistem yazılımı ve sürümü de önemli pil tüketiminde. Snapdragon 600 işlemcili bir telefonun 900 ün altına satılması şu an için zor görünüyor. Eğer 800 e falan satılırsa Dark ın şimdi de fiyatını 700-650 ye falan çekmesi lazım..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hsyn_hksvr

quote:

quote:

Bahsettiğiniz Discovery 2 olsa gerek... 2000 mah pil MTK6589 işlemciye göre gayet iyi,A7 çekirdek var,bunun güç tüketimi düşük. Discovery 2 deki 2500 MAH lik pille aşağı yukarı aynı gider. Tabi sistem yazılımı ve sürümü de önemli pil tüketiminde. Snapdragon 600 işlemcili bir telefonun 900 ün altına satılması şu an için zor görünüyor. Eğer 800 e falan satılırsa Dark ın şimdi de fiyatını 700-650 ye falan çekmesi lazım..

hayir yanlis anladin discovery 1 bile bundan daha performasnli. evet 6589t 6589 dan iyi fakat dark evo x5 in ekrani full hd. 720p olsaydi performansli olurdu. surayi bir oku istersen

mobileraptor.blogspot.com/2013/09/cherry-mobile-cosmos-z-antutu-quadrant.html?m=1

ayrica bu telefonun discovery 2 ile sarji ayni olur demissin discovery 2 nin ekrani 720p batarya 2500 bunda ekran 1080p batarya 2000 nasil ayni olacak ?
    ayrica diacovery 2 de a7 :))

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    ayrica snapdragon 600 lu telefon dedigin hangi telefon ?

• çöp-300-400 ederi var

çinde bile dandik mal sınıfına giren malı getiriyorlar alınmaz.oppo falan neyse en azından bir zopo zte falan getirseler yine alınır.adamlar çin gibi bir piyasada dandik diye ucuza satılan rağbet görmeyen ürünlerden getirmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MassiveDynamic -- 25 Ocak 2014; 0:21:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntas

quote:

Orijinalden alıntı: m3t3s

Çindeki eşdeğeri kaç dolar acaba

http://www.ttmalls.com/jiayu-g4-ram-2gb-rom-32gb-white_p1366.html

2gb Ram 32 gb Rom var bunda

ki jiayunun bir marka değeri var kalite standartları var kendi çapında bu fasonlardan.

• MassiveDynamic kullanıcısına yanıt
    bu jiayu yu link ten izledim çok iyi duruyor nasıl alabiliriz imkan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanboyer

bu jiayu yu link ten izledim çok iyi duruyor nasıl alabiliriz imkan varmı

Hocam çok sıkıntılı yurtdışından telefon almak öncelikle şunu söyleyeyim telefon normalde gümrükten asla geçmez yasak fakat kargonun üzerine mp3 player vs vs yazarak değer olarak 20 30 dolar göstererek geçirenler var(satıcılar zaten durumu bildikleri için ne yapması gerektiğini söylüyorsun gerisini onlar hallediyor) fakat bu bile baya riskli yani kargonun açılıp kontrole takıldığı oluyor xrayden çaktıkları oluyor telefonların istanbuldaysan %80 hatta 90ı geçer ama risk büyük yinede

Takılırsa geri gönderme işlemleri var uzun baya

eyvallah doğrudur gümrükten geçmez eminönünde varmıdır acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanboyer

eyvallah doğrudur gümrükten geçmez eminönünde varmıdır acaba

Türkiyeden alırsan da kendini çok zeki zanneden vatandaşlarımızdan güzel bir kazık yiyorsun yinede bilmek istiyorsan sanalpazara bak

Ben gözü karartmıştım alıyordum bir tane merimobiles beyaz kutu seçeneğiyle sonra sar değerini bulamadım telefonun vazgeçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MassiveDynamic -- 25 Ocak 2014; 1:31:25 >
    sağol kardeşim bilgilendirme için
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.