Şimdi Ara

DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.427
Cevap
16
Favori
83.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cihazi nasil root ve unroot yapabilirim bilen var mi? sanal tuslari aktif etmek istiyorum ama root gerekiyormus sanirim. root yapip sanal tuslari acip bakmak istiyorum kullanimi hosuma giderse o sekilde kullanicam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eugurcom

musabenes, cızırtı kesinlikle yok. Tam anlamak için birçok müzik test ettim, bas ve tiz ağırlıklı müzikler, ilahiler, hd ve full hd filmler, televizyon, radyo vs. aklıma gelen her türlü ses denemesi yaptım ancak maksimum seste dahi cızırtı yok. Ses fena değil. Bazı telefonların dış sesi düşük olur bunun ki iyi. Beni oldukça tatmin etti. Ancak dediğim gibi mp3 için özel tasarlanan telefonlar kadar yüksek sesi yok. O kadar yüksek sese de çok gerek yok bu haliyle fazlasıyla yetiyor.

Başka müziklerde dene hepsinde cızırtı çıkıyorsa, hemen gönderip yenisini talep edin. 7 gün içerisinde bu hakkınız var çünkü

Eugurcom cok tesekkur ederim.galeriden yada youtubetan dinledigimde hic cizirti yok.sadece muzik playerde sesi max yaptigimda bi de tam kulak verdigim zaman hafif bi cizirti duyuyorum.onu da onemsemiyoruz artik.teli o kadar begendik ki geri gonderip bir hafta telsiz kalmak istemedik.hem sorunu da donanimsal oldugunu dusunmuyorum.

• Teknoseyir incelemesi geldi. İlgilenen arkadaşlar bakabilirleri.

http://www.teknoseyir.com/105976/dark-evo-p60-telefon-incelemesi/
  • Evet mükemmel bir cihaz şurada var..www.hepsi pa
    zarcom
    .

• Dark Evo P60 tan bir tane screenshot :)

DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih7106 -- 16 Şubat 2014; 2:48:55 >
  • • Ekran : 6" qHD (960x540) IPS

bu ekrana bu çözünürlük çok az değil mi
  • igo primo 2014 ü kurdum,ekran boyutu problemi olmadan

ayrıca 1gb program belleği dolarsa kurulu programları seçip sd karta atabiliyorsunuz,sürekli program silmekten kurtuldum,

bir sorum var, 1gb kadar boyutlu vegas gansteri oyununu kurmuştum sonra kaldırdım, ancak sd kartta ya da tel belleğinde dosyasını göremiyorum,oyunu kaldırınca bu dosya da silindi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 16 Şubat 2014; 12:31:16 >
  • semih7106 S kullanıcısına yanıt
    hangi programı kullandın, ben bir program indirmiştim root istedi.
  • Arkadaşlar telefon 700 liraya değer mi alayım mı sizce. Yalnız üretici firmanın yazılım departmanı yoksa (ki olduğunu hiç zannetmiyorum) güncelleme konusunda sıkıntı çıkar bu da kötü olur. Bildiğim kadarıyla telefonun güncelleme gerektiren birkaç eksiği var bildirim ledi vs. Bir de rom bulmak da zor olur diye düşünüyorum.
  • Suprémacy kullanıcısına yanıt
    telden gayet memnunum, yaza 1000tl üzerinde para vererek mega 6.3 almayı düşünürken bu tel ilaç gibi geldi, teknobiyotiğe mesaj atmıştım, ay sonu gibi güncellemeler gelecekmiş, darkın sitesinde de birçok cihaz için güncellemeler yayınlanmış, sıkıntı olacağını sanmam.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en ucuz ve güvenli nerden bulabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: alegres

en ucuz ve güvenli nerden bulabilirim

gittigidiyor, hızlıal, hepsiburada sorun olmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

hangi programı kullandın, ben bir program indirmiştim root istedi.

Tema için diyorsan Go Launcher Ex
    Arkaplan için diyorsan Backgrounds HD
    Ekran görüntüsü almak için diyorsan ses kısma ve güç (sağ taraftaki tuş) düğmesine aynı anda basılı tut. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih7106 -- 18 Şubat 2014; 0:45:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih7106

quote:

Orijinalden alıntı: alegres

en ucuz ve güvenli nerden bulabilirim

gittigidiyor, hızlıal, hepsiburada sorun olmaz :)

http://www.novabazar.com/Dark-Evo-P60-Cep-Telefonu-Resmi-Distributor-_298803.html#0?ref=akakce&v=1.16 novabazarda iyidir..

• ekran çeyrekHD ama 3D galiba. adamın çeket ekrandan dışarı fırlamış.
    bu yapılan resmen üçkağıtçılık. ekran görüntüsü diye fotoşopla copy/paste resim atmışlar.

DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON
  • Huawei mate daha mantikli ama onuda bulmak zor bir anda indirimle stoklari tukettiler :-) 2gb ram 1.5 ghz islemci hd ekran vs 6.1_3 ekran bulunmuyor yahu mate.

• bu akıllı kapak , koruyucu filmi baya çizmeye başladı. bunun yerine deri kılıf mı alsak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran ve kapak camı tamamen çizildi herşey güzelde bu kapağın camını yapan nasıl yapmışsa bildiğin elmas gibi her yeri çizildi.
  • başka marka akıllı kapak deneyen varmı uyum sağladımı...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.