Şimdi Ara

DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.427
Cevap
16
Favori
83.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: korth

merhaba arkadaşlar telefon bugün ulaştı şuan kullanıyorum ekran ile ilgili bir sıkıntı yaşamazsınız bunu
    söyleyebilirim.ekranı ips söylenildiği gibi.ürün geldiğinde çince açıldı ayarlardan düzelttim.içinde saf android olduğu
    için gayet stabil akıcı.Kutu içerisinden çıkan şarj aleti pek iyi değil gibi kablosu da standart kullandıktan sonra onunla
    ilgili düzeltme yaparım.Kulaklık ise GMD nin içinden çıkanla ses anlamında eşit olsalarda üzerinde bulunan ses kısıp açma
    ve şarkı değiştirmek için tuş bulundurması iyi düşünülmüş.Fakat mavi telefona siyah yada renginde bir kulaklık
    yollasalarmış daha güzel olurmuş.Telefonun kılıfı güzel arka kapak çıkarılıp takılıyor.Kasa kalitesi iyi samsunglarda ne
    ise bunda da o.Şimdi böyle dedim diye söyle de düşünmeyin samsungların arka kapağı baya esnek bu o kadar esnek değil GMD
    gibi düşünün.Sağı solu aradım görüntülü görüşme yaptım sıkıntı yok.Telefonun kamerası için söyleyecek çok şey var ama
    güncelleme ile giderilecek bir durum olduğunu düşünüyorum resimleri de ekleyeceğim zaten, resimler default ayarlarda
    çekilmiştir.Şuan karanlık çekiyor birazda yavaş.Video da ortalama.Evet en güzel yanı bence bildirim ışığı var gibi.Neden
    gibi diyorum çünkü bilgisayara bağlayınca ya da şarja takınca kırmızı ışık yanıyor.Fakat çağrı kaçtığında sms geldiğinde
    yanmıyor bu da demekki GMD gibi ufak güncellemeler gelecek bu telefona ya da bunun için program varsa onlar
    kurulacak.Fazla oyun oynayan biri değilim zaten oyun ile ilgili videolar var darkın youtube kanalında.şimdilik böyle şuan
    evde olduğum için şarj konusuna değinmedim dışarıda 3g açıkken ne kadar gider bir günü rahat mı tamamlar bunlar soru
    işareti.Bleutooth,wi-fi,wi-fi hotspot kablo ile bağlantılar çalışıyor sıkıntı yok.

Resimler ışık açıkken çekilmiştir
    Dark ile çekilmilş
    https://store.donanimhaber.com/6d/b9/8a/6db98ae04d26da58636b489603af017a.jpg
    https://store.donanimhaber.com/62/91/3d/62913dca7788f79a31a77e18fbdb0554.jpg

GM Discovery ile çekilmiş
    https://store.donanimhaber.com/56/e1/04/56e104f704156806b5fa4fba8421706d.jpg
    https://store.donanimhaber.com/73/bd/1b/73bd1bd447e78249cdc07edd3989e1f1.jpg

Bu arada lütfen kullanici olmayanlar alinmaz çok para satamaz gibi yorum yapip iİbrahim in dediği gibi saatlerce gerçek kullanici yorumu aramayalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isa_001453 -- 22 Mart 2014; 1:10:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba, telefondan aşırı beklemtimiz zaten yok ancak gelen lot içerisindeki çürük sayısının fazla olması ihtimali ile fiyatı bu kadar coşturmak ayıptır, oldu olacak üretim bandının elektrik faturasını da fiyata ekleyip bize kitleseydiniz ki sanırım kitlemişler de zaten.

Hadi hepsini geçtim teknobiyotik gg üzerinde 699 TL fiyat vermiş, %10 gg karını düşününce bu telefon bize 630 liraya gelebilirdi.

Şimdi açık ve net ithalatçıya şunu sormak lazım:
    "Sen ürünün çok satılsın, kar et mi istiyorsun, hb, gg, teknobiyotik gibi aracılara yüksek kar vererek makyajlı incelemeler yaptırarak ilk satış barajını mı yıkmaya çalışıyorsun?"

• selamlar arkadaşlar ben bu konuda bayağı düşündükten sonra gmd 16 gb almaya kesin karar verdim ama gmd 2 çıkınca onada bir bakacağım şimdilik eski dost düşman olmaz diyerekten bildiğim ve kullandığım cihaz olduğu için gmd son kararım sizlerede teşekkür ediyorum

bu arada korth kardeş sanada ayrıca bilgi paylaşımın için teşekkür ediyorum bu bizim yaptığımız gibi işler cihaz almak isteyeni bilinçlendirip parasını boşa heba etmesini engeller bir nebzede olsa insanlara yardımcı olur hiç değilse aldığımız paketin içinden salatalık ve oyuncak telefon çıkmayacağını biliriz şunuda ekleyeyim eğer bir cihaz internet sitelerinde 700-800 tl ye satılıyorda arada bir kaç ne olduğu belli olmayan site 500-600 civarı satıyorsa şüphe etmek lazım yani 100 tl ucuz diye o sitelerden alışveriş daha çok almadan veriş yapıpta haberlere konu olmayın derim arkadaşlar hepinize hayırlı alış verişler dilerim gmd kullanıcıları arkadaşlar cihazlarımızın özelliklerini burada yayınlayalım geniş olarak yer verelim hiç değilse insanlar 1. ağızda ne aldıklarını bilsinler içleri rahat etsin ben 1.2 gün içinde resim ve videolarımı ekliyeceğim sizlerle tanıştığıma memnun oldum arkadaşlığımızın dostluğumuzun devamı dileğiyle sevgiler saygılar:)))

• korth kullanıcısına yanıt
    @korth @korth merhaba bende dark evo p60 almayi dusunuyorum.size danismak istedim.ne dersiniz.

• ibrahimuzel73 İ kullanıcısına yanıt
    Hacim GMD cikali aylar oldu ben eskittim diyom sen alcam diyon bekle ikisini al bari bu zamana kadar durmussun :) milletin elinde bir zamanların 3310 u gibi cevremde tanidigim 8 kişide var biz fiyat ayni ama daha iyisini ariyoruz. Bu telefon acaba dark evo p60 mi onun pesindeyiz.

• Bu arada GMD nin genel bi sikintisi şarj giriş yeri cabuk arizalaniyor olmali kardeşimin ki bozuldu 10 gündür telpadan gelmesini bekliyorum benim ve arkadasimin da yyavaş yavaş temassizlik oluyor. Bizimkilerde bozulacak kesin çok belli eski telefonun xperia neo v idi onda da genel ayni bi silinti varmisti üst versiyonu ile sifirini yollayarak değiştirdiler sağolsun Sony kalitesi başka. Ama fiyatları da ona gore ortada yani.

• General mobile da 3GP formatında çekiyor bildiğim kadarıyla önemli olan videoyu çektikten sonra dosya özelliklerinde detaylara bakıp çözünürlük değerlerini görmendir.
    MP4 / H264 bunlar video formatlarıdır her formatta 1080P çekebilirsin çözünürlük ve dosya tipi başka bişeydir.

Çektiğin fotografları videoları paylaşırsın

telefonlar harici uygulamalarla update olabiliyor diye biliyorum update çıkıp çıkmayacağını zamanla görürüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bodyblows -- 28 Ocak 2014; 14:31:24 >
  • + ları

Cihaz son derece hızlı ve menü geçişleri olsun programlar olsun sorunsuz bir biçimde çalışıyor
    Cihazda androidin 4.2.2 sürümü var.
    IPS ekran.
    Uygulamalar son derece hızlı ve sorunsuz.
    bildirim ledi var (sadece şarj olurken yada bilgisayara bağlıyken yanıyor güncelleme gerekiyor)
    Kılıf var güzel kullanışlı
    kamera gündüz ışıkta GMD ile aynı (ortalama kamera)

- leri
    şarj adaptörü ve kablosu kaliteli değil
    Kamera gece yetersiz flaşı da yetersiz
    bildirim ekranında kısayollar yok

Alacak olanlara tavsiye eder miyim ederim ama yine de siz cihazı incelemeden almayın derim.Çünkü herkesin zevkleri farklı.Şarj konusu da sabah 8 den öğlen 2 ye kadar resim,video çektim program yükledim kaldırdım whatsapptan yazıştım telefonla görüştüm 10 dk wireless sürekli bağlı %86 dan %15 e düştü.dün akşam şarj ettim 0 100 e yaklaşık 4 saate doldu.

Dark evo p60 ile çekilmiş video

http://www.youtube.com/watch?v=DSdrvOPAvGI

DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON

benchmark skorları

yardımcı olabiliyorsam ne mutlu.

DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON

• quote:

+ ları

Cihaz son derece hızlı ve menü geçişleri olsun programlar olsun sorunsuz bir biçimde çalışıyor
    Cihazda androidin 4.2.2 sürümü var.
    IPS ekran.
    Uygulamalar son derece hızlı ve sorunsuz.
    bildirim ledi var (sadece şarj olurken yada bilgisayara bağlıyken yanıyor güncelleme gerekiyor)
    Kılıf var güzel kullanışlı
    kamera gündüz ışıkta GMD ile aynı (ortalama kamera)

- leri
    şarj adaptörü ve kablosu kaliteli değil
    Kamera gece yetersiz flaşı da yetersiz
    bildirim ekranında kısayollar yok

Alacak olanlara tavsiye eder miyim ederim ama yine de siz cihazı incelemeden almayın derim.Çünkü herkesin zevkleri farklı.Şarj konusu da sabah 8 den öğlen 2 ye kadar resim,video çektim program yükledim kaldırdım whatsapptan yazıştım telefonla görüştüm 10 dk wireless sürekli bağlı %86 dan %15 e düştü.dün akşam şarj ettim 0 100 e yaklaşık 4 saate doldu.

Dark evo p60 ile çekilmiş video

http://www.youtube.com/watch?v=DSdrvOPAvGI

benchmark skorları

yardımcı olabiliyorsam ne mutlu.

DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON

dostum ekran kalitesi benim en önemli kriterim. IPS ekran derken discovery kadar kaliteli ekranı var mı ? Kıyaslama yapma şansınız mı varmı. tesekkurler.

• Bora adam eski GMD kullanicisi öyle bi sansi var :)

Korth wifi olarak arasında bi fark varmi ayni yerde mesela GMD den 16 GB tabi benim ki çok memnunum arkadasinki s4 ayni videoyu 420 MB bi videoyu 20 dk da indirdi ayni anda basladik ayni anda bitti. P60 nasil bu konuda bide dahili FM yok degilmi :( GMD te yukledim şuan calisiyor sikintisiZ radyo apk dosyasini buldum da :)

• radyo yok arkadaşlar ama eğer içinde gömülüyse bir programla çalışırsa bilemem. wifi olarak gmd ile aynı bir fark yok.
    ekran ips sağdan soldan bakınca gmd ile aynı sadece çözünürlüğün 960x540 piksel olduğunu ekranın içine girecek kadar yakından bakınca anlaşılıyor normal uzaklıkta rahatsızlık vermiyor.

youtube dan hd video izleyemememin sebebi ekran hd olmadığı için mi? sadece high quality seçeneği çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korth -- 28 Ocak 2014; 20:45:40 >
  • şebeke internet sörf hızı nasıl

• güzel inceleme yapmışsın dostum tebrikler

en çok merak edilenlerden biri kamerasıydı. youtube e yüklediğin videodan baktığım kadarıyla fiyatına göre iyi. vellamo testinde s4 ün üstünde çıkınca bi an noluyo dedim ama sonra fark ettim ki çözünürlükten dolayı.

bazı arkadaşların söylediği kadar ekranda piksel sayılamayacağını da belirtmen güzel olmuş. bazı arkadaşlar illa 720p illa 1080p diye zırlamayı da keser artık herhalde :)
  • isa_001453 İ kullanıcısına yanıt
    isa doğru diyosun şu anda tele ihtiyacım var bir htc wildfirem vardı oda teklemeye başladı ilk çıkanlardan ama helal olsun çooook kaliteli telefonmuş 4 senelik telefon ilk kez arızalandı inanmazsınız hala bataryası 4-5 gün normal kullanımda gidiyor verdiğim para helal olsun 699 tlye almıştım teknosadan

şimdi 1 gmd aldım çok memnunum ama gmd 2 çıkınca 1 tanede ondan alacağım onun için şu anda gmd yi sıkıntısız gözüm kapalı alıyorum ama gmd 2 yi de beklyorum

korth bu arada sanada tekrar teşekkür ederim çok güzel noktaları detaylıca belirtmişsin tebrikler cihaz arayan arkadaşlara çok yardımcı olacak bu bilgiler

GPS navigasyon nasıl varmı düzgün çalışıyormu kontrol edebildinmi onada bi bakarmısın selamlar sevgiler
  • bu dark ın satis sonrasi destegi nasil?

• -BraveHeart- kullanıcısına yanıt
    ben araştırırken bir mesaj atmıştım bana verdikleri cevap aşağıda

Konu: 103157430:Dark Evo P60 6amp;quot; Quad Core 8GB Akıllı Telefon Tarih: 26/01/2014 10:53:17

selamlar hocam bu telefonun garantisi nasıl distrübütörü kimdir arıza durumunda falan nasıl olacak
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    GittiGidiyor

teknobiyotik size bir mesaj gönderdi:

Konu: RE:103157430:Dark Evo P60 6amp;quot; Quad Core 8GB Akıllı Telefon Tarih: 26/01/2014 12:23:14

Merhaba 2 yıl garantilidir. Akortek bilişim distiribütör firmadır kendi bünyemizdeki teknik servis departmanımızla herhangi arıza konularıyla ilgilenilmektedir. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Mesaja cevap yazmak için tıklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimuzel73 -- 29 Ocak 2014; 2:52:45 >
  • GMD sahibi duy sesimizi dh ile roportajinizda patron ne diyorsa o olacak diyorsunuz patronda kullanici diyorsunuz madem biz patronuz GMD 16 GB 599 GMD 2 de 699 tlden ciksin nisan da çok uzak ya gelin sunu mart ortasi yapalim. burdasiniz bu konuyu takip ediyorsunuz konudaki herkes dinliyo sizde bizi dinleyin.

• isa_001453 İ kullanıcısına yanıt
    Evet İsa_001453'e katılıyorum...

Ben Sağlık Bakanlığı bilgi işlemde teknisyen olarak çalışıyorum biz burada iki arkadaş gmd 4 gb aldık ilk çıkan partiden ve bizden sonra tavsiyemiz üzerine yaklaşık 25 kişi gmd 4 gb aldı ve 2. partiden 16 gb alanlarda oldu şu anda 30*35 kişi kullanıyor ve çok memnunlar benim gibi gmd 1 in fiyatını düşürün 2 yide 700 tl civarı verin satışınız artsın pazarda söz sahibi olun ve ayrıca bir kaç özellik akıllı bekleme ,temassız algılama gibi eklerseniz s3 s4 den bile neredeyse iyi olur benim tavsiyem emin olun ondan sonrası çorap söküğü gibi gelir alır yürürsünüz reklamınızı kullanıcılar yapar benim ve arkadaşlarım gibi bu pazar çok büyük bir şekilde tutunmak gerekir buda kullanıcılar sayesinde olur insanlar makul fiyata cihaz sahibi olsunlar abes paralar vermesinler gelin son kullanıcılar olarak kulak ardı etmeyin bizi dinleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimuzel73 -- 29 Ocak 2014; 11:11:44 >
  • korth kullanıcısına yanıt
    Youtube dan fullhd video izlemek mantıksız olur. Fullhd kalitesinde videoyu zaten ekrandan dolayı qhd kalitesinde görürsünüz. yani gereksiz fazladan veri transferi olur ve telefonu yavaşlatır. Telefona yüklenen full hd görüntüyüde q hd görürsünüz.
  • quote:

merhaba arkadaşlar telefon bugün ulaştı şuan kullanıyorum ekran ile ilgili bir sıkıntı yaşamazsınız bunu
    söyleyebilirim.ekranı ips söylenildiği gibi.ürün geldiğinde çince açıldı ayarlardan düzelttim.içinde saf android olduğu
    için gayet stabil akıcı.Kutu içerisinden çıkan şarj aleti pek iyi değil gibi kablosu da standart kullandıktan sonra onunla
    ilgili düzeltme yaparım.Kulaklık ise GMD nin içinden çıkanla ses anlamında eşit olsalarda üzerinde bulunan ses kısıp açma
    ve şarkı değiştirmek için tuş bulundurması iyi düşünülmüş.Fakat mavi telefona siyah yada renginde bir kulaklık
    yollasalarmış daha güzel olurmuş.Telefonun kılıfı güzel arka kapak çıkarılıp takılıyor.Kasa kalitesi iyi samsunglarda ne
    ise bunda da o.Şimdi böyle dedim diye söyle de düşünmeyin samsungların arka kapağı baya esnek bu o kadar esnek değil GMD
    gibi düşünün.Sağı solu aradım görüntülü görüşme yaptım sıkıntı yok.Telefonun kamerası için söyleyecek çok şey var ama
    güncelleme ile giderilecek bir durum olduğunu düşünüyorum resimleri de ekleyeceğim zaten, resimler default ayarlarda
    çekilmiştir.Şuan karanlık çekiyor birazda yavaş.Video da ortalama.Evet en güzel yanı bence bildirim ışığı var gibi.Neden
    gibi diyorum çünkü bilgisayara bağlayınca ya da şarja takınca kırmızı ışık yanıyor.Fakat çağrı kaçtığında sms geldiğinde
    yanmıyor bu da demekki GMD gibi ufak güncellemeler gelecek bu telefona ya da bunun için program varsa onlar
    kurulacak.Fazla oyun oynayan biri değilim zaten oyun ile ilgili videolar var darkın youtube kanalında.şimdilik böyle şuan
    evde olduğum için şarj konusuna değinmedim dışarıda 3g açıkken ne kadar gider bir günü rahat mı tamamlar bunlar soru
    işareti.Bleutooth,wi-fi,wi-fi hotspot kablo ile bağlantılar çalışıyor sıkıntı yok.

Resimler ışık açıkken çekilmiştir
    Dark ile çekilmilş
    https://store.donanimhaber.com/6d/b9/8a/6db98ae04d26da58636b489603af017a.jpg
    https://store.donanimhaber.com/62/91/3d/62913dca7788f79a31a77e18fbdb0554.jpg

GM Discovery ile çekilmiş
    https://store.donanimhaber.com/56/e1/04/56e104f704156806b5fa4fba8421706d.jpg
    https://store.donanimhaber.com/73/bd/1b/73bd1bd447e78249cdc07edd3989e1f1.jpg

DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON

Hocam ya sana zahmet şu telefonun ekran kalitesini anlamamız açısından bir videosunu çeksene çünkü birçok kişinin tereddütte kaldığı nokta ekran kalitesi şuan için hiçbir elektronik mağazada teşhir amaçlıda sergilenmiyor rengini ruhsarını elimize alıp görelim bende almak istiyorum fakat ekranı beni endişelendiriyor bir video çek duvar kağıtlarında menüde dolaşırken birkaç video aç telefondan bu birçok kişinin karar vermesinde yardımcı olacak şimdiden teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.