Şimdi Ara

Dark Elf Görev

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaşlar ben dark elf assasin olcam görevi bulamadım en görevde en son Moonstone Beasts den 10 tane kestim ve guard a verdim ama şu bahsettiği orc u bulamadım bilen varsa sölesin lütfen görev internette şöle yazıo

He will then tell you to find a potion from a special orc called Calpico that spawns northwest of Dark Elf dungeon. Go there and kill him. Calpico spawns with many minions, so be careful killing him

burayı arıorum yaardım plss

• link
    bu sayfadan questine bak.daha sonra aynı sitede haritalar var orda belki iyi ararsan npc isminden nerde olduğunu bulursun
  • aradığın calpico org leader dark elf doungen ının nasıl desem sağ arka uc çaprazında hafif bi tepelik var orda yanında 4 tane guardı var onun lvlide sanırım 17 yada 18 olması lazım eğerki hala bulamassan tekrar sor daha kapsamlı olarak anlatırım yok deyipde sakın geri dönme çünki senin gibi bu questi yapanlar kesebilirler spawn olmasını beklemelisin (emo. abyswollker lvl69)
  • abi bulamadım o orc u bi yardım edin oyundan soğuttu beni
  • aga ben bişey soracam size eğer bana nasıl wede neler yapacağımı solerseniz capsamlı olarak yazarsanı memnun olurum ben toplarım belki arkadaşlar lwl ler yüksek yani gurup halinde aryabilirim o şeyler i ama siz neleri öldüreceğimi yazım bende size de bedawa wereyim ok .) plssss!!!!!!!!!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.