Şimdi Ara

Dark (2017-2020) | Netflix (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
972
Cevap
30
Favori
76.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkinci bölüm bitti, şimdiden iyiki başlamışım dedirtti.

İkinci kayıp çocuk Mikkel, babası Ulrich'in kardeşi Mads'in ortadan kaybolduğu zamana (1986) gitmiş meğer. Ormanda şimdiki zamanda (2019) Mikkel'i ararken onun yerine buldukları ölü çocuk da sanırım geçmişte kaybolan bu Mads oluyor. Erik de bir yerlerde tutsak. Öte yandan kasabaya gelen yabancı adam... Ne oluyor lan?

İzleyecek dizi arayanlar, gizem ve doğaüstü konuları sevenler başlayabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüm zamanların en iyi birkaç dizisinden biri olmuş.

hollywood'dan çıksa şimdiye imdb'de ilk 10 içine girmişti.

stranger things en sevdiğim diziler içerisinde ama bu dizi çok daha etkileyici bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 31 Aralık 2017; 1:23:37 >
  • Supernatural vs gibi fantastik öğe aramayın. Çok fazla özel efektte yok. Ama bunlar olmadan zaman yolcuğu ve gizem gerilim karışımını becermiş adamlar. Her bölüm merak uyandırıyor. Yalnız karakterler çok karışıyor, karakterlerin oturması için 4-5 bölüm geçmesi gerekir. Arada önceki bölümlerde bu neydi, burda ne olmuştu yav deyip bakıyordum. Son bölümlerde gizemin çoğu çözülüyor ama ilginçde bir sonla bitiyor. Bence yılın dizisidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.sezonu 3 günde bitirdim...senaryo güzel ama ortam çok zayıf, birkaç sahnede çekiliyor dizi...ve dizide çok karakter var, belli bir süre sonra süreklilik kopuyor...iyi ki zaman yolculuğu denen bir şey yok dedirten bir dizi...
  • İzlerken karakterleri, kim kimdi aklınızda tutmaya çalışın. Dikkatli izleyin. Gerekirse isimleri yazın veya dizideki karakterleri topluca gösteren görseller oluyor, onları bulun internette. İzlerken yanınızda bulunsun.

Harika diziydi.

• Efsane diziymiş 10 üzerinden 10 puan.

• Spoiler yemeden yorumları okumaya çalıştım herkes çok beğenmiş.Bende ilk bölümü izledim.Gerilim vardı korku unsuru pek yoktu gibi.Bende korku filmlerini izleyemiyorum biraz fazla etkiliyor maalesef.İşte bazı çekincelerim var.Eğer tam olarak korku türüyle devam etmeyip bırakacağım boşuna izlemeyim.
    Şimdi diziye izleyen arkadaşlara soruyorum.Dizi gerilim dizisi mi yoksa korku faktörü de var mı?Varsa tırstıracak şekilde mi?
  • Dodge kullanıcısına yanıt
    gerilim, korku değil
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam arkadaslar o zaman devam.Tesekkur bu arada.
  • Çorba dizi. Dün başlamıştım bugün bitirdim. Herşey karmakarışık bir hal alıyor ve tam orada sezon finali veriyor. Bir zaman deliği var neredeyse bütün mahalle delikten defalarca geçiyor, bir kişi geçseydi takibi kolay olurdu ama elli kişinin delikten haberi olunca geçen geçene... o kadar çok karakter var ki bir noktadan sonra kafa duruyor.

çok merak ediyorsanız ikinci sezon falan çıkarsa o zaman seyredin.

Bu bittikten sonra Legion'a başladım. Daha ilk bölümü izledim pek alakaları yok ama bunu seyredeceğinize onu seyredin daha zevkli vakit geçirirsiniz.

• Güzel dizi , kapıyı bilen arttıkça kişileri hatırlamak zorlaşıyor. 2. sezonda bu dağınıklığı toparlamaları zor gibi görünüyor.
  • Dizi oldukça sürükleyici ama ilerleyen sezonlarda saçmalama ihtimali yüksek.
  • Dizinin 2 sezondan fazla süreceğini sanmıyorum. Sonuçta olaylar değiştirilemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tom.waits

Çorba dizi. Dün başlamıştım bugün bitirdim. Herşey karmakarışık bir hal alıyor ve tam orada sezon finali veriyor. Bir zaman deliği var neredeyse bütün mahalle delikten defalarca geçiyor, bir kişi geçseydi takibi kolay olurdu ama elli kişinin delikten haberi olunca geçen geçene... o kadar çok karakter var ki bir noktadan sonra kafa duruyor.

çok merak ediyorsanız ikinci sezon falan çıkarsa o zaman seyredin.

Bu bittikten sonra Legion'a başladım. Daha ilk bölümü izledim pek alakaları yok ama bunu seyredeceğinize onu seyredin daha zevkli vakit geçirirsiniz.

hocam biri marvel süper kahraman dizisi biri zaman yolculugunu konu edinen apayrı bir dizi ya,kıyas pek olmamış gibi :D
    Diziyi sakin kafayla izleyip her bölüm öncesi karakterleri kafanızda hatırlamanız gerekiyor ki sonraki bölümlerde karakterler geldikce kimin kim olduğunu karıştırmamak için,internette bir cok soyagacı var Dark ile ilgili onlara bakabilrisiniz
    dipnot: Legion efsane dizidir,izlemeyen herkese tavsiye

• İkinci sezonda bitsin bence de. Çok uzatılabilecek bir konu değil, her şeyi iyice karıştırmaya gerek yok. Bir sezonda bile bitirilebilirdi ama iki de gelsin bakalım. Umarım saçma sapan bir şeye dönüşmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

on yaşında bir çocuk için uygun olmaz bence, zaten anlamaz da pek bayağı karışık bir dizi.

@Dean. dizinin stranger thingsle benzer tek tarafı sessiz bir kasabasa ve gençlerle geçmesi
    dizide zaman yolculuğu etrafında karanlık bir amosferde gizem ve gerilim dolu.

Hocam seninle genelde aynı dizileri izliyoruz sen sevdiysen güzeldir sınavlardan sonra izleyeceğim
  • Sonunda başladım, 1x5'in ortasına kadar soluksuz izledim ancak bir şey kafama takıldı.

Bu Mikkel, hastaneden kaçıp malum yere gitmişti, nükleer kapılı olan. Hatta Ulrich'e sesini duyurmaya çalıştı. Ordan sonra tekrar hastaneye mi döndü?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Sonunda başladım, 1x5'in ortasına kadar soluksuz izledim ancak bir şey kafama takıldı.

Bu Mikkel, hastaneden kaçıp malum yere gitmişti, nükleer kapılı olan. Hatta Ulrich'e sesini duyurmaya çalıştı. Ordan sonra tekrar hastaneye mi döndü?

abi aklına bu mu takıldı cidden yani umudunu kesip geri döndü tabii

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Sonunda başladım, 1x5'in ortasına kadar soluksuz izledim ancak bir şey kafama takıldı.

abi aklına bu mu takıldı cidden yani umudunu kesip geri döndü tabii

Ne bileyim yav dizide bir sürü zaman falan olunca dedim kaçırdığımız bir şey olmasın

• Ev ahalisiyle beraber tekrar izlerken bir şey fark ettim

Nasıl mektuptan 1 tane olmasına rağmen yaşlı Jonas genç Jonas'a bir tane veriyor ve iki tane oluyorsa aynı şekilde Noah kahverengi kitabı hem Peter Doppler'e hem de Bartosz'a veriyor. Kitapta belli zamanlar yazıyordu ve Peter bazı sayfaları koparılmış diyordu. Noah'nın Bartosz olma ihtimali daha da arttı gözümde.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.