Şimdi Ara

Dark (2017-2020) | Netflix (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
972
Cevap
30
Favori
76.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

The purge olması lazım
    The Surge imiş eyw güzel oyun benden kaçmış alıp oynarım ))
  • oynadığı oyun The Surge

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

İlk sezonda Jonas ile oynarken dualshockların ışığı yanmıyordu sanki ayrıca 2 kişi oynarken biri mavi biri kırmızı yanması lazım oturum açan kişi sayısına göre. 2.sezonda buna dikkat etmişler bu sefer cidden oynuyor gibi

Alıntıları Göster
    Gerçekten oynuyor bu sefer güzel oyunmuş bende alıyım

• crypto81 kullanıcısına yanıt
    Güzel oyunmuş alınır ))
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Güzel oyunmuş alınır ))
    Güzel oyundur ama az biraz zordur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Bu sahnede Bartosz'un oynadığı PS4 oyununun ismini bilen var mı ?

Oyunun adı The Surge ... Yakında ikincisi de gelecek. Dark Souls'un farklı temalı, daha teknolojik-post apokaliptik bir varyasyonu gibi düşünebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: |DL|

Benim kendi yorumum şöyle;

En basit şekilde anlatıyorum komik gelebilir ama ikisi de annesini dünyaya getiriyor. Böyle bir döngü.

Nasıl olduğuna gelirsek. Bana sorarsanız döngünün başı nasıl oldu orası meçhul ama. Noah ile Elisabeth gelecekte birlikte olup bir kız çocuğu dünyaya getiriyorlar. Bu kız Charlotte. Noah artık hangi nedenden ötürü bilinmez ama Charlotte'u alıp geçmişe götürüyor çocukkken. O da peter ile evlenip Elisabeth'i dünyaya getiriyor. Bu döngü içinden gidiyor.

Alıntıları Göster
    Aslında mantıklı geldi hocam teori olabilir

• -Bane kullanıcısına yanıt

Hocam zaten bir sahnede ona benzer birşey söylüyor ki başka mantıkta olmuyor. Bir insan annesini başka türlü nasıl doğurabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2. Sezonun 3. Bölümündeyim ufaktan beynim yanmaya başladı
  • 2. sezon ile seviyeyi güzel yükselttiler.

Umarım paralel evren ile batırmazlar. Dizilerde bu konuya kayınca hafiften çatlaklar oluşmaya başlıyor. Senaryonun da içine ediyorlar. Umuyorum ki bozmazlar.
  • 4 günde 2 sezonu da izledim beynim yandı :D Yavaş izlemek bu diziyi ya. Tekrar bakmam gerek bazı yerlere.Güzel diziymiş.
  • constantine05 kullanıcısına yanıt
    Naaptın sen ya 4 günde 2 sezon bi doktora filan gözük yan etkisi fena bu dizinin
  • Kendimin amcasıyım aynı zamanda babasıyım. #dark

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavukum -- 7 Temmuz 2019; 14:42:50 >
  • Dikkatli izlemedim açıkçası ama beni 1.sezon kadar sarmadi en azından 1.sezon daha mantıklı. ve seyir zevki guzel gidiyordu kendi acimdan,2.sezon daha bir karmaşık hal almis bu da seyir zevkimi etkiledi ama dediğim gibi cok dikkatli de izlemedim ondan olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavisu48 -- 9 Temmuz 2019; 13:17:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sezon 1.bölüm bitti bu sefer dahada sardı 1.sezon hiçbir şey anlamadan sıkılarak geçti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizi beğenilmiş bu sezon ama ilk iki bölüm itibari ile iyice çorba olduğunu düşünüyorum, kısır döngülerde kaybolup gidiyor konu

- en merak konusu tüneli ve kapıyı nezaman yaptıklarıydı bunu gördük amam jonasın havaya uçurduğu yeri tekrar mı yapıyolar yoksa ilk kezmi yapıyorlar anlamadık, eğer ilk kez yapıyorlarsa 2021 den önce bu tünelin hiç var olmadığı bir zaman çizgiside olmalı ama biz bu çizgiyi hiç bilmiyoruz anlaşılan, yani tünel 1950 lerden beri var ama yıl 2021 e gelince kayboluyor orda tekrar yapıyolar falan gibi abuk bir durum çıkıyor ortaya

- jonas döngünü farkında yani o gece makineyi kurup tüneli yok etmek istedi ama tüm yaşananların aynı olduğunu anlamıyormu kendiyle konuştu yani tüneli paylatmayı denemiş zaten bişey değiştirememiş bunu halen nasıl anlamıyor çok garip

vb benzeri şeyler, ben beklerdimki bu zaman döngüsü için hiç döngü oluşmayan bir zaman dilimide olsun elimizde bu ilk zaman diiliminde gerçekleşen zaman yolculuğu yeni zaman dilimini döngüye soksun ama böyle değil sanırım neyse cevap verecek arkadaşlar 2. bölümden sonra çokta spoiler vermden yazarsa sevinirim izleyeceğiz yinede:)

• 3.sezonla ilgili merak ettiğim birşey var

Acaba bu paralel evrenden gelen kızın jonasla hikayesi hala döngünün içinden bir parça mı yoksa ekstra bir olay mı oldu umarım dizide her şeye güzel bir sonuç bulup öyle tamamlarlar herkesin motivasyonu ve tavırı tam olarak belli biter
  • Severek izliyoruz ve devamını bekliyoruz. Tadında bırakıp 3. sezonda final olursa gayet yerinde olur.

Son sahnede kesin Martha yı jonas (Adam) kendine gönderdi. Martha jonası tanıyor çünkü kurtarmaya gelmiş. Yada nasıl ki charloteyi bebekken kaçırıp saatçiye verdiler döngü olsun diye, evrenler arasının arkasında da Adam var

Kendi dünyasını yarattı ve Martha yıda kendine gönderdi. Çünkü suratının tanınmaz halini "zamanlar arası yolculuğun vücuda etkileri" gibi birşeyden bahsetmişti.

Valla sabaha kadar tartışılır aslında. Alman mühendisi harikası gibi resmen dizi.
  • Gelmiş geçmiş en iyi diziler arasında yerini çoktan aldığını düşünüyorum. Tam bir başyapıt. Bu diziyi yazanlar hangi kafayla yazdılar ya emeklerine sağlık hepsinin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 10 Temmuz 2019; 17:3:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-45C8CAF3E

Gelmiş geçmiş en iyi diziler arasında yerini çoktan aldığını düşünüyorum. Tam bir başyapıt. Bu diziyi yazanlar hangi kafayla yazdılar ya emeklerine sağlık hepsinin.
    Her kelimesine katılıyorum. Çok rahat bir şekilde izlediğim en iyi dizi diyebiliyorum, Almanlar mükemmel bi iş yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BurakBey -- 10 Temmuz 2019; 17:12:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.