Şimdi Ara

Dark (2017-2020) | Netflix (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
971
Cevap
30
Favori
76.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maicole

İlk bölümü izledim, diyebileceğim dizi Stranger Things Germany Edition resmen.
    Bir kaç bölüm daha şans vermenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doritoch

Bir kaç bölüm daha şans vermenizi tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Stranger Things çöp mü, mesajımdan diziyi beğenmediğimi nereden çıkardınız. Zaten bir sezonluk dizi beğenmeseydim bile başladım diye bitirirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Stranger Things çöp mü, mesajımdan diziyi beğenmediğimi nereden çıkardınız. Zaten bir sezonluk dizi beğenmeseydim bile başladım diye bitirirdim.

Alıntıları Göster
    Ben tam tersi anlamışım kastettiğinizi.
  • Netflix yapmış cidden müthiş bir dizi 2.sezona da baya bi konu kaldı güzel bir sezon daha bizi bekliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziyi bitirdim. Şimdi bana birisi bu dizi nasıl, ne oluyor anlat dese hiçbir laf edemem. Dizi genel olarak gizemli ve karmaşıktı, sezon finalinde ise önceki bölümlerinden kat be kat daha karmaşıktı her ne kadar birçok şey anlatsalar bile. Son sahnede zaten ne oldu şimdi tepkisiyle kaldım.

Kısacası o kadar dizi izledim bu kadar beynimi yakan bir şey izlemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 25 Temmuz 2018; 22:57:33 >
  • netflix film yapamıyorda dizi yapıyor ya
  • quote:

Diziyi bitirdim. Şimdi bana birisi bu dizi nasıl, ne oluyor anlat dese hiçbir laf edemem. Dizi genel olarak gizemli ve karmaşıktı, sezon finalinde ise önceki bölümlerinden kat be kat daha karmaşıktı her ne kadar birçok şey anlatsalar bile. Son sahnede zaten ne oldu şimdi tepkisiyle kaldım.

Kısacası o kadar dizi izledim bu kadar beynimi yakan bir şey izlemedim.
    Bana kalırsa dizinin özeti:

Masaya bir kağıt koy. Kalemle bir yuvarlak çiz. 100 yaşına kadar her 10 yaş için 1 nokta koy aralıklarla. 100 yaş için nokta koyduktan sonra yine başladığın yere dönüyorsun. Zamanın döngüsel olduğunu söyleyen kişiler var internette mesela daha akla yatkın fikirler bulabilirsin. Tabi 33 yıl olayları biraz daha karışık

Yani sonuçta çok da şey yapmamak lazım bu işler dalış yapmak gibidir çok gidersen vurgun yersin en güzeli biraz dalıp çıkıcan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 26 Temmuz 2018; 12:11:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bana kalırsa dizinin özeti:

Masaya bir kağıt koy. Kalemle bir yuvarlak çiz. 100 yaşına kadar her 10 yaş için 1 nokta koy aralıklarla. 100 yaş için nokta koyduktan sonra yine başladığın yere dönüyorsun. Zamanın döngüsel olduğunu söyleyen kişiler var internette mesela daha akla yatkın fikirler bulabilirsin. Tabi 33 yıl olayları biraz daha karışık

Yani sonuçta çok da şey yapmamak lazım bu işler dalış yapmak gibidir çok gidersen vurgun yersin en güzeli biraz dalıp çıkıcan

Alıntıları Göster

Dizinin kendi içinde bir mantığı var, önemli olan kendi içinde tutarlığı olması. İkinci sezonda da umarım bu tutarlılığı korurlar, ancak gizem ve karmaşıklığı inşallah azaltırlar.

Karakterler zaten karakter olarak hepsi kötü olmasa da çoğu dizinin adındaki gibi ‘dark’, dizinin genel hikayesini bir kenara bıraksak bile çoğu karakter kendisi gizem dolu, hiçbir karakter hakkında doğru düzgün bir kanıya varamadan dizi bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 26 Temmuz 2018; 12:20:26 >

• quote:

Dizinin kendi içinde bir mantığı var, önemli olan kendi içinde tutarlığı olması. İkinci sezonda da umarım bu tutarlılığı korurlar, ancak gizem ve karmaşıklığı inşallah azaltırlar.

Karakterler zaten karakter olarak hepsi kötü olmasa da çoğu dizinin adındaki gibi ‘dark’, dizinin genel hikayesini bir kenara bıraksak bile çoğu karakter kendisi gizem dolu, hiçbir karakter hakkında doğru düzgün bir kanıya varamadan dizi bitti.

Alıntıları Göster
    Ben zaten 2.bölümde bir soyağacı yaptım kağıda yoksa acayip karışıyordu. Ondan sonra çıkarımlar yaptım kendimce diziyi 2 günde bitirdim baya sardı. Zaten bu tarz konular beni anında etkiler her şeyi bırakıp yoğunlaşırım.

1-2 kere daha izlemek lazım aslında belki kaçırdığımız detaylar vardır. Zaten 2.sezonu izlemeden tekrar 1. sezonu izlemek lazım kesinlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Ben zaten 2.bölümde bir soyağacı yaptım kağıda yoksa acayip karışıyordu. Ondan sonra çıkarımlar yaptım kendimce diziyi 2 günde bitirdim baya sardı. Zaten bu tarz konular beni anında etkiler her şeyi bırakıp yoğunlaşırım.

1-2 kere daha izlemek lazım aslında belki kaçırdığımız detaylar vardır. Zaten 2.sezonu izlemeden tekrar 1. sezonu izlemek lazım kesinlikle.

Alıntıları Göster
    Ben zaten dizileri elimde telefonla izliyorum. 15 dakika izliyorum sonra durdurup twitter, instagram yapıyorum. 20 dakika sonra durdurup yine instagram, twitter.

Baştan izlemem de, ekşi sözlük ve buradaki yorumları iyice okurum, artık ne kadar anladıysam, olduğu kadar, gerisi kader demişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 26 Temmuz 2018; 12:28:39 >

• Şu Ulrich'i itici bulan tek benmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Şu Ulrich'i itici bulan tek benmiyim?
    Küçük mü büyük mü :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

Küçük mü büyük mü :D

Dizi saolsun cast secimi basarili oldugundan genc yasli bize hakikaten ayni gibi hissettiriyor. İkisi de cins

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix seri 2.sezon gönder kardeşim kuruduk burda

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Çoğu kişi bu kadar iyi olmasını beklemiyordu.Almanca diye çekinmiştim ama izledikçe almancayı sevdirdi dizi

• Dizideki genc hatuna bayiliyorum cok degisik bi guzelligi var

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Çoğu kişi bu kadar iyi olmasını beklemiyordu.Almanca diye çekinmiştim ama izledikçe almancayı sevdirdi dizi

Alıntıları Göster
    İngilizce dışında farklı dillerde diziler görmek, izlemek iyi oluyor benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

İngilizce dışında farklı dillerde diziler görmek, izlemek iyi oluyor benim için.

Alıntıları Göster
    İngilizce dışında izleyemiyorum pek.Yine almanca fena değil ama la casa de papeli zor izledim mesela.İspanyolca felaket

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

İngilizce dışında izleyemiyorum pek.Yine almanca fena değil ama la casa de papeli zor izledim mesela.İspanyolca felaket

Alıntıları Göster
    Almanca'yı kaba bulurlar, ben seviyorum. Dark ilk izlediğim Alman dizisiydi. Bir dizi daha gelecekti galiba, onu da bekliyorum. İspanyolca'dan ben de pek hoşlanmam. Fransızca çok güzel. Farklı dillerde dizi izlerken bazı diller ilk başta konsantrasyonu etkileyebiliyor, Felemenkçe'de onu yaşadım, tuhaf gelmişti. Sonra kulak ısınıyor dile. Japonca da öyle.

• Ulrich adamın dibidir.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.