Şimdi Ara

Dark (2017-2020) | Netflix (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
972
Cevap
30
Favori
76.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk bölümünü izledim atmosferi çok hoşuma gitti yorumlarda iyi denmiş devam ederim. Ayrıca şu diyalogda baya hoştu

-İnanılmaz nasıl yaptın?

-Baba asıl soru nasıl değil, ne zaman yaptığım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasil bir diziBaslamayi dusunuyorum da tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

Nasil bir diziBaslamayi dusunuyorum da tavsiye eder misiniz?

kesinlikle izlemelisin
  • Harikaydı. Umarım 2. Sezonda kaliteyi düşürmeden devam ederler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziyi bitirdim,tavsiye ediyorum,izleyin derim.

• Altyazı için hangi siteyi tavsiye ediyorsunuz?

• Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Yeni konseptleri gereği bölüm bölüm inceleyecekler gibi görünüyor. Keşke tam bir inceleme olsaydı. 5 dakikalık soru cevap şeklinde olmuş.

Bunu her bölüm yapacaklarsa bence iyi olmuş ama tek olumsuz için yaptılarsa olmamış

• Dizi baya sarıyor. Bir noktadan sonra paradoks üzerine paradokslar gelince işler birbirine girdi ama sezon sonu itibariyle biraz daha oturdu karakterler.

Noah muhtemelen Agnes Nielsen'in kocası.Kocasının papaz olduğunu ama çok dindar olmadığını söylemişti Egon'un karısına.Tronte'de niye bu şehire geldiklerini tedirgin söylemişti.Büyümüş hali de bir işler karıştırıyordu ilk bölümlerde. O 3lü,Erik ve ailesi,Hannah ikinci sezonda daha aktif rol alırlar çünkü en büyük soru işaretli kalanlar bu arkadaşlar
  • Narcos'dan sonra gözümü kırpmadan izlediğim tek dizi. Yönetmenlik, sinematografi, kostümler, mekanlar, oyuncu seçimleri, toplu performans, kurgu, sahne geçişleri ve müzikler hepsi çok iyiydi. Çağın en iyi dizilerinden biri.
  • Bu da mı Netflix dizisiymiş arkadaş.

• 7. Bölüme geçtim. Baya sevdim diziyi. Tarzı tam benlik.

• Mükemmel bir dizi olmuş. Bu kadar hassas bir konuyu çok güzel işlemişler. Yılın dizisi bence.

• Müthiş bi kurgu yapmışlar arkadaş. Bu diziye çok emek ve zihin harcandığı belli, ortada kurgu hatası yok şimdilik olaylar iyi bağlanmış. Tek sıkıntı ilk bölümlerde kim kimdir nedir insanın kafası çok karışıyor ama son bölümlerde herşey ve karakterler yerine oturuyor. Sonu da merak uyandırıcı bitti. Ufaktan predestination havası da var. Mutlaka izlenilmesi gereken bir dizi.

• Çok övdüler mümkün olduğunca kısa sürede başlayacağım.Netflix imzayı koydu yine anlaşılan

• Ailecek izlenirmi? 10 yaşındaki çocuk için uygunmudur. Korku falan varmı?

• Dizi nasıl arkadaşlar genel bilgilendirme alabilir miyim fantastik öğeler gizem unsurları falan var mı stranger things e benziyor mu?
  • on yaşında bir çocuk için uygun olmaz bence, zaten anlamaz da pek bayağı karışık bir dizi.

@Dean. dizinin stranger thingsle benzer tek tarafı sessiz bir kasabasa ve gençlerle geçmesi
    dizide zaman yolculuğu etrafında karanlık bir amosferde gizem ve gerilim dolu.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bugün bitirdim diziyi gerçekten sağlam yapmışlar arkadaş. 2. Sezon daha ilgi çekeceği belli.

• Narcos sonrası vakit geçirebileceğim türden bir dizi arıyordum. Bir çok yapıma baktım ama ilgimi çeken olmadı. Dark’ta karar kıldım. İyi ki de tercih etmişim. Vakit geçirilecek bir diziden çok daha fazlası çıktı karşıma. Harika bir yapım.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.