Şimdi Ara

Darius spamlayarak lig atlamak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Esnek G5 oyuncusuyum.Klasik olacak ama herkes gibi takım yüzünden çok maç kaybediyorum diyebilirim.Ama Darius ile çok kolay lane kazanıyorum her heroya karşı.Bunu geliştirip Gold'a Plat'a falan çıkabilir miyim?Çok güçlü şuan Darius.Bunu değerlendirebilirim.Sizce ne yapmalıyım?Ya da Darius hariç elo kasabileceğim bir top lane herosu söyler misiniz?

• En fazla gold. Gold ligden sonrası yetenek işi. İyi oynaman lazım.
  • İmkansız. Bronz-Gümüş-Gold hatta Plat eloda en çok banlanan şampiyon Darius diye biliyorum.
  • sadece darius oynayarak challengera çıkanlarda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asterix

sadece darius oynayarak challengera çıkanlarda var

Bunu hiç anlamıyorum %90 ihtimalle Dari,Zed ve Yasuo banlanıyor, nasıl spamlıyorlar. Hesap basit sadece 10 oyundan 1 inde Dari alma ihtimali var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SourceCode

quote:

Orijinalden alıntı: Asterix

sadece darius oynayarak challengera çıkanlarda var

Bunu hiç anlamıyorum %90 ihtimalle Dari,Zed ve Yasuo banlanıyor, nasıl spamlıyorlar. Hesap basit sadece 10 oyundan 1 inde Dari alma ihtimali var.

Düşük liglerde banlanıyor. Yüksek liglerde ivern , lb , kata , graves , lulu , olaf.. tarzı banlardan sıra gelmiyor.
  • Şuan dari ban or pick şampiyonu benim eloda.Ama takımıma banlatmıyorum ilk 3 pick e gelirsem.Aldığımda da çok büyük ihtimal kazanıyorum.
  • Camille spamla, onun dışında fiora ve vladimirde güzel mid late gameye doğru. En az 2 tank şampiyonda oynamasını bilmen lazım bence topta ama şu an camille fiora bilenin ellerinde ciğer söküyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir adc oyuncusu olarak yorumum counterlaması kolay. Çok çok iyi olması lazım karşımdaki dariusun çünkü aşırı hantal bir şampiyon. Anca böyle ashe ile falan dibine giricem öyle yakalar herhalde bilmiyorum pek yükselemezsin gibi geliyor. Aynı emeği başka şampiyonda harcasan daha iyi.
  • banlıyolarki direk
  • Bronz-gümüş eloda en çok banlanan herolardan biri. Lanede 0/6 olduğum zamanları bilirim, takım savaşına girdiğimde her türlü topluyordum. Eğer doğru oynanırsa takım savaşlarında müthiş işler yapabiliyor. Baskın yediği zaman 1 v 2-3-4-5 rahat savaşabiliyor. Gold eloda aşırı banlanmıyor. Plata kadar çıkılabilir. Sonrası biraz zorlayabilir. Çünkü karşı takımda darius olduğu zaman insanlar bilinçli bir şekilde pick yapıp oyundan düşürebiliyorlar. Mesela karşımda vayne varsa hayatta darius oynamam. Sonuç olarak seri lig kasmak istiyorsan darius mainleyebileceğin 2-3 herodan biri olsun. Başarılar
  • darius oynuyorsun topda spamlıcaksın diyelim.seçim ekranındasın ve karşı top şampiyonu görmeden darius aldın rakibinde dariusa karşı ne alınacağını biliyor o koridor sana işkence olur anlatabiliyormuyum.tamam sürekli aynı şampiyonu oyna onda iyi ol ama duruma göre onu seç takıma bak seçimlere bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermandgn

darius oynuyorsun topda spamlıcaksın diyelim.seçim ekranındasın ve karşı top şampiyonu görmeden darius aldın rakibinde dariusa karşı ne alınacağını biliyor o koridor sana işkence olur anlatabiliyormuyum.tamam sürekli aynı şampiyonu oyna onda iyi ol ama duruma göre onu seç takıma bak seçimlere bak.

Koridor işkence olsa bile takım savaşında iş yaparsın. Ayrıca teemoya karşı bile maç kazanılabiliyor düzgün oynanırsa ve builde dikkat edilirse
  • Cazoria kullanıcısına yanıt
    tf de iş yapabilmen için senin en azından biraz tank ve hasar verebiliyor olman lazım eşya olarak gerideysen ve rakip çok öndeyse ne iş yapacaksın?dereceli de yapılan hatalardan biride bu rakibe göre seçim yapılmıyor takıma göre de yapılmıyor ve her koridorda birçok şampiyonu iyi seviyede oynaman lazım.bende 350k zilean puanım var ama her oyun almıyorum çok iyi oynayabilirim ama takıma bağlısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermandgn

tf de iş yapabilmen için senin en azından biraz tank ve hasar verebiliyor olman lazım eşya olarak gerideysen ve rakip çok öndeyse ne iş yapacaksın?dereceli de yapılan hatalardan biride bu rakibe göre seçim yapılmıyor takıma göre de yapılmıyor ve her koridorda birçok şampiyonu iyi seviyede oynaman lazım.bende 350k zilean puanım var ama her oyun almıyorum çok iyi oynayabilirim ama takıma bağlısın.

Benimde mainim olmasına rağmen pek oynamıyorum çünkü free win gibi geliyor bana. Full tank gitse de hasar verebileceğini düşünüyorum. Tabi karşı takımın ve kendi takımının ne durumda bilinçli olduğuyla da alakası var
  • Cumadangeldim kullanıcısına yanıt
    Plat eloda pek banlanmiyor az cok nasil dariye karsi oynancagini cozmeye basliyor millet bu eloda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QTPoison

Plat eloda pek banlanmiyor az cok nasil dariye karsi oynancagini cozmeye basliyor millet bu eloda.

TR sunucusundan bahsediyoruz. Ben sık sık banlandığını görüyorum.
  • Cumadangeldim kullanıcısına yanıt
    Sallama bi yerinden ban oranlarını aç bakiyim bir de sık sık demiş birşeyler yazarken abartıcaksanız mıçar bu forum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.