Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Dardanel Ton Ton Ton Balığı 160x2 Gr. (3 Al 2 Öde) 16.89 + Ücretsiz Kargo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
486
Cevap
9
Favori
23.268
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Dardanel Ton Ton Ton Balığı 160x2 Gr. (3 Al 2 Öde) 16.89 + Ücretsiz Kargo
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2172 Mesaj
    Bazı mantıklı cevaplar gelmiş ancak bir o kadarda yanlış yazılar vardı. Derleme yapalım.

1) Aldığınız ürün evet 2. kalite üretim. Ancak 2. kalite diye ucuza almıyorsunuz. Ürün gerçekten marketlere göre çok ucuza geliyor.

2) Aynı balık, aynı üretim tesisi aynı kalite diye bir şey yok. Nasıl Arçelik - Altus aynı bünye altında üretiliyor olsa da Arçelik 1. kalite mal kullanırken Altus daha düşük kalitede malzeme kullanıyor.

3) Örneğin bir ton balığının yağlarının bol, en lezzetli ve iri kıyım kısımlarını DARDANEL TON için ayrılıyor. Balığın geriye kalan kısımları 2. sınıf olan ancak hala lezzetini koruyan bölümlerini çöpe atıp israf edemezler.. Ama bu kısımları DARDANEL TON kutusuna koyup satışa da çıkaramazlar. (Marka kalitesini koruma)
    İçerisine konan yağın kalitesi de buna dahil olabilir. Bir çok yerden tabi ki fiyat kırpılıyor.

İşte bu sebeplerden dolayı alt markalar oluşturup daha uygun fiyata satışa sunuyorlar.

Sonuç olarak kötü bir şey yemiyorsunuz. Dana etinin en değerli kısmı Bonfile. Siz bonfile değilde kontrafile yiyorsunuz gibi düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 18 Ağustos 2014; 4:49:16 >
    |
    |

• Teğmen
    248 Mesaj

Salata ve makarnası güzel olur.Sade yemekte gayet iyidir...

Bekleme süresi genelde 5 yıl yazar.
    Ama konserveyi açtığın anda olay biter.Hiç bekletme tüket...
    1-2 gün azami riske değmez.

Memo ve Tonton incelemesi bende bekliyorum açıkcası...
    Yukarda arkadaş MEMO verdim TONTON geldi dedi.
    Bende MEMO verdim bakalım pazartesi sevk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 18 Ağustos 2014; 5:13:23 >
    |
    |
    xprens123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Peki güzel cevapları için teşekkür ederim ... Saygılar..

Almışken mısırda alayım diyorum ne dersiniz ? fiyatı uygun mu kalitelimidir dardanel sonuçta

http://www.hepsiburada.com/liste/dardanel-misir-212x3-gr-3-al-2-ode/productDetails.aspx?productId=zydarom90100005&categoryId=28001480&SKU=ZYDAROM90100005

((212 gr x 3) çarpı 3) 9 tane konserver

http://www.hepsiburada.com/liste/productdetails.aspx?productid=zydarom101d3035&categoryid=60002199&sku=ZYDAROM101D3035&rcm=a.rp

aslında bununda gideri var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xprens123 -- 18 Ağustos 2014; 5:35:14 >
    |
    |
    Ju3x kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4993 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xprens123

Beyler sizlere 3 sorum olacak öncelikle

1.Ton balığını neler ile beraber yerim kendinizin yaptığı özel bir karın doyurma şekli varmıdır ?

salata yapıp ton balığı ile karıştırıp yiyorum
    makarna ile karıştırıp yiyorum

bazen omletin yanında ayrıca yiyorum, bazende ton balığı ile karıştırıp öyle omlet yapıyorum

ekmek arasıda olur tabi marul salata domates ton balığı vs

Hmm deneyeceğim hepsini teşekkür ederim . Uzun zaman oldu konserve yemeyeli(1 yıl) .. Sipariş vermeliyim en kısa zamanda ..

Peki makarna içine nasıl katıyorsunuz yağsını felan nasıl oluyor açıklarmısınız ? ( Konuyu dağıttım biraz kusura bakmayın .. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xprens123 -- 18 Ağustos 2014; 6:59:33 >
    |
    |
    Rajeesh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bazıları ton balığını soğuk hiç ısıtmadan yer fakat ben öyle sevmediğim için, önce ocakta ısıtıyorum. sonra yağını tamamen süzüp, pismis makarnaya atıp karıstırıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 18 Ağustos 2014; 7:21:22 >
    |
    |
    xprens123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: xprens123

Beyler sizlere 3 sorum olacak öncelikle

1.Ton balığını neler ile beraber yerim kendinizin yaptığı özel bir karın doyurma şekli varmıdır ?

yağını süzdükten sonra, mısır-çekirdekleri alınmış zeytin-bolll limon
    |
    |
    93 Mesaj
    Ürünler geçen hafta elime ulaştı. Yeni üretim son kullanma tarihi 2019 filandı. Makrana yapıp deneyelim dedik. Süzülmüş olarak 100gr yazmakta. Kaptan memo ve dardanelin farklı isimler altında ürettiği carrefour du migros du oydu buydu bir çok markayı daha önce denemiştim. Bu çok lezzetli geldi sanırım yağıda değişik süzdüm ama yerken etlerde kuruluk yok 3 kutu hemen bitti. Dün yeniden sipariş geçtim. Yurtiçi kargo da bi alem gelince balıklarınız geldi diye sırıtıyordu bakalım ikincide ne yapacak...
    |
    |

Orijinalden alıntı: calculus07

bim değil a101 inki güzel

Onu da deneyeyim.
    |
    |

sabah sabah güldürdün hocam Allah razı olsun herkesten..
    |
    |
    Bahsedilenler: galileoscr
    |
    |

Sipariş geçtik bakalım 2 tane gelecek.. tadı nasıl çıkacak @estara hocam bekliyoruz sizinde incelemenizi ..
    |
    |
    Bahsedilenler: Estara
    192 Mesaj

Ürünü fabrikadan yolluyorlar, fatura hepsiburadan ayrı kargo ile gelecektir yazıyor.
    |
    |
    eddai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler, bu yazıyı görmedim, tam nerde yazıyor?
    |
    |
    sinanmzlm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    192 Mesaj
    sipariş takibinde yazıyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: halilcc

hava sicakliklarina dayanikliligi ne bunlaryn malum güneyde 40 derece sicaklik var 2 gün kargo süreci

yıllarca dayanır sorun olmaz
    |
    |
    Güzel konu ben yinede derya ton alırım tadına alıştım. Şimdi Dardanel ton yiyip sonra o tadı aramak var.

Bu arada unutmadan mutlaka yağı süzülere bol salata ile yenmeli ton, yine yağı süzerek makarna ile de tüketilmesi alternatif olur karbonhidrat ihtiyacı olan günlerde eğer mide dayanıklı ise direkt ayran ile yada eti form mısır patlaklı ile de ekmek niyetine tüketebilirsiniz (bu öneri spor ile uğraşanlar için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 18 Ağustos 2014; 13:02:58 >
    |
    |
    Ürünleri fabrikadan yolluyolar dediniz aldık, benimkinin üretim tarihi 06/2013 çıktı
    |
    |

Ömür biter, borç bitmez
  • Er
    4 Mesaj
    4 gün oldu siparişim hala kargoya verilmemiş, hediye çeki alabilmek için ne yapmam lazım?

Sayfa:
Reklamlar
sohbet
son dakika
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.