Şimdi Ara

Dardanel büyük dilim TON balık 160x2 + 80gr 4.95 TL TANSAŞ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
10.284
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • abartmış olabilirmiyim acaba ben az önce 27 paket aldımda
    stok yapıyım dedim avda balıkta lazım oluyor sonucta hazır yıyecek ve dardanel. 2 sene öncede kipa pazarda indirim vardı 2*160 gr 3,90 liraydı . kaldıki o kipa pazar markaydı bu dardanel ve hemen hemen aynı paraya geliyor. ilk önce 2 paket aldım bir güzel limonladım yedim ne olur ne olmaz fark olabılır dıye . daha sonra gittim 25 paket aldım bornova stadyum tansaş tan. hatta kasiyer kredi kartıyla alıcağımı öğrenince biryerleri aradı 25 paket kredi akrtıyla veriyormuyuz dedi , sonra ok alarak fişimi verdi ...arabada, çantada, heryere birer tane yerleştirdim ,kötü gün yemeği :) kipa pazarlardan 60 adet almıştım onlar dan 8 tane kalmıştı bunlar iyi oldu , bu forumu çok seviyorum :) fırsatı veren arkadaşa teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: şafi

abartmış olabilirmiyim acaba ben az önce 27 paket aldımda
    stok yapıyım dedim avda balıkta lazım oluyor sonucta hazır yıyecek ve dardanel. 2 sene öncede kipa pazarda indirim vardı 2*160 gr 3,90 liraydı . kaldıki o kipa pazar markaydı bu dardanel ve hemen hemen aynı paraya geliyor. ilk önce 2 paket aldım bir güzel limonladım yedim ne olur ne olmaz fark olabılır dıye . daha sonra gittim 25 paket aldım bornova stadyum tansaş tan. hatta kasiyer kredi kartıyla alıcağımı öğrenince biryerleri aradı 25 paket kredi akrtıyla veriyormuyuz dedi , sonra ok alarak fişimi verdi ...arabada, çantada, heryere birer tane yerleştirdim ,kötü gün yemeği :) kipa pazarlardan 60 adet almıştım onlar dan 8 tane kalmıştı bunlar iyi oldu , bu forumu çok seviyorum :) fırsatı veren arkadaşa teşekkürler

demekki sen sadece balıkla besleniyorsun 60 dan 52 tanesi ni yedin kaldı 8 ve 27 daha aldın bravo sana ..

• arkadaşlar istanbul-levent civarı 10 tane alabileceğim bir yer söyleyebilir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c4n

ARKADAŞLAR TON BALIĞI DİYE ESKİ LÜFERİ DAYIYORLAR DEMEDİ DEMEYİN.
    FAZLA YİYEN BİR TANIDIĞIM HASTANELİK OLMUŞTU.

yuh artık sallanırda bu kadar sallanmaz denizden 4-5 senedir doğru dürüst lüfer bile çıkmıyor kökünü kuruttu tirolcüler. tanesi 25-30 dan aşağı düşmüyor kaldıki lüfer benim için yenilecek balıkların en başında gelir bu konserve ton balıklarını bedava verseler yemem ne tadı var ne tuzu samandan farksız
  • Mecidiyeköy Ali Sami Yen karşısındaki Tansaş ta koca bir sepet dolusu var hediyeli olanlardan... Almayan alsın bitmeden... Ton Balığının üretim prosesini bilmeden konuşmayalım arkadaşlar. Ton Balığı yani Orkinoslar gerek besin değeri gerekse omega 3-6 dengesi açısından en ön sıralarda gelen balıklardandır. Pembe etli Somon (Karadeniz somonu değil elbette) en üstte yeralır o listede... Son dönemde açık denizlerde kirlenmeye bağlı ağır metallerde (civa vs) artış olduğu kaydedildiyse de gezici orkinos sürülerinin bundan ne derece etkilendiğine ilişkin ortada adamakıllı bir çalışma/veri yok...
  • bımdekı derya ton balıgını aldım az once,hacılar ya balık mı yedım yaglu kuşe kagıt mı fark edemedım.bıdaha almam
  • bende bugün tansaş sefaköy'den 3 adet aldım fiyat gayet uygun marka gayet uygun kaçmaz. Aslında 4 5 alsammı dedim ama 3'te karar kıldım. Haberi veren arkadaşa çok teşekkürler. Sefaköy tansaş'ta bi sepet dolusu vardı ama sanırım bugün son gündü bunun kampanyası.
  • bugün sırf bu kampanyadan yararlanabilmek için doğuş center'daki tansaş'a gittim. aynı kampanya fakat fiyat 10 lira
  • şuan yokmu yani bittimi ?
  • dia'larda kampanyanın aynısı var 22 nisan'a kadar, dün gördüm, tansaş'a kadar zahmet etmeyin yakında dia varsa:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle37 -- 3 Nisan 2010; 17:14:51 >
  • Kampanya dün bitti.

Ama bugün Tansaşta başka kampanya gördüm.
    TonTon markalı 80grx3+1=3,75TL (Toplamda 320gr yapıyor)
    Sırma fındık yağı, 12,90 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunta-kinte

Kampanya dün bitti.

Allah razı olsun dostum, senin mesajını okuduktan sonra 2 apartman ilerideki diasa'ya gittim ve 6 paket aldım. keşke dardanel ton bulabilseydim fakat kısmet değilmiş.

EDİT : yukarıdaki mesajımda söylemiştim, bugün doğuş center'daki tansaş'a gittim. orada dardanel ton ile tonton yan yana duruyorlardı ve fiyatları da aynıydı. tonton benim bildiğim kadarıyla yan marka değil. yani balık kalitesi, klasik dardanel ton ile aynı fakat tonton'da ayçiçek yağı kullanıyor. ayçiçek yağı tabii ki sağlık ve besin değeri olarak gerçek balık yağının yanına bile yaklaşamaz fakat kilo yapma konusunda emin değilim. bir de lezzet olarak klasik darandel'lerden daha iyi diye biliyorum ben. yani lezzeti daha iyi fakat besin değeri olarak klasiklerden daha iyi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo

quote:

Orijinalden alıntı: kunta-kinte

Kampanya dün bitti.

Allah razı olsun dostum, senin mesajını okuduktan sonra 2 apartman ilerideki diasa'ya gittim ve 6 paket aldım. keşke dardanel ton bulabilseydim fakat kısmet değilmiş.

EDİT : yukarıdaki mesajımda söylemiştim, bugün doğuş center'daki tansaş'a gittim. orada dardanel ton ile tonton yan yana duruyorlardı ve fiyatları da aynıydı. tonton benim bildiğim kadarıyla yan marka değil. yani balık kalitesi, klasik dardanel ton ile aynı fakat tonton'da ayçiçek yağı kullanıyor. ayçiçek yağı tabii ki sağlık ve besin değeri olarak gerçek balık yağının yanına bile yaklaşamaz fakat kilo yapma konusunda emin değilim. bir de lezzet olarak klasik darandel'lerden daha iyi diye biliyorum ben. yani lezzeti daha iyi fakat besin değeri olarak klasiklerden daha iyi değil.

hacu ben anlamadım şımdı sen dıa ya mıggtın tansasa mı artı 6 paket aldıgın balık fıyatı ne dia daki ?

hafta içi ful ogle arasında dogus tansaştayım ben yav :)

dip notcuk . aycicek yagı vitamın e yonnden zengındır fazla abartmamak kousuyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Urfali Apti -- 4 Nisan 2010; 12:13:01 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.