Şimdi Ara

Darboğaz yapar mı? Son sorudur cevaba göre alınacaktır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar illallah ettim artık bu darboğazıydı şu bu parçasıydı inanın illallah ettim. Bana şimdi şu parçalarla kafam rahat eder mi ne olur onu söyleyin.

Anakart: GA-990XA-UD3 (Kart var şu an kullandığım kasada)
    Ekran Kartı: MSİ r9 280 3Gb 384 Bit (Alınacak)
    İşlemci: AMD Fx 6300 (Alınacak)
    Kasa: CORSAIR CARBIDE SERİSİ CHAMP/SPEC-02 80PLUS 650W (Alınacak)
    Ram: Kingston HyperX 6 Gb (Şu anki kasada var)

Sadece şu alınacaklara bakarak bir şey söyleyin bana ama ne olur bilen bir kişi yorumlasın.
    Sağ olun şimdiden.

• Hayır darboğaz olmaz. İçin rahat olsun.

İmza güzelmiş
  • dgknozmn kullanıcısına yanıt
    yapmazsa artık alabilirim öyleyse, mutlu oldum şimdi

o imzanın yeri ayrı, sağ olasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cattepiller

yapmazsa artık alabilirim öyleyse, mutlu oldum şimdi

o imzanın yeri ayrı, sağ olasın

Online oyunlar oynama durumunuz varmı bf4 gibi online oyunlar oynuosanız fx8320 alsan daha iyi gibi yada elinde işlemci soğutucusu varsa fx6300 oclersin
  • qaanx kullanıcısına yanıt
    genelde bf4 oynuyorum, arada farcry4 AC Unity falan. işlemci soğutucusu olarak "Akasa Venom CPU Cooler" kulanıyorum yeterli olur mu?
  • quote:

genelde bf4 oynuyorum, arada farcry4 AC Unity falan. işlemci soğutucusu olarak "Akasa Venom CPU Cooler" kulanıyorum yeterli olur mu?

Şimdi yanlış öneride bulunmak istemiyorum ama bf4 online yada bundan sonra çıkıcak sağlam oyunların online versiyonları işlemciyi sıkıntıya düşürebilir forumda fx6300-r9 280 ikilisini kullanan arkadaşlar var onlar kesin olarak bilgilendirirler diye düşünüyorum ama bütçe varsa fx8320 alınıp ( 2.elde alabilirsin 300 tlye fx8320-8350 satılıyor) işlemci soğutucuda iyi ocde yapılır rahatlıkla sistemde.
  • qaanx kullanıcısına yanıt
    araştırayım öyleyse bi 8320 yi, canımı sıkmaya başladı artık bunlar :/
  • quote:

araştırayım öyleyse bi 8320 yi, canımı sıkmaya başladı artık bunlar :/

İşlemci çok zırt pırt değişmediği için uyarayım dedim bende tam bilgili değilim şaşırtmamak adına kesin yorum yapamıyorum fakat fx8320 almak her türlü daha iyi olur hem uzun ömürlü olur darboğaz vs açısından anakart ve soğutucuda müsait ocleme imkanıda var 2.el alırım diosan sıfır fx6300 yerine temiz garantisi devam eden fx8320 alınır 2.elden her türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qaanx -- 17 Aralık 2014; 16:47:17 >
  • Online oynayacaksanız fx6300 kesinlikle darboğaz yaratacaktır!
  • tamamdır dostlar o zaman kendimi iyice sıkıp fx8320 ye yöneleceğim. Sağ olun gerçekten.

Şu an kullandığım Asus RAdeon HD 6870 ve fx 4100 ü xigmatek 650w normal psu yu da satacağım gelir olur en azından ne yapalım :/
  • https://www.youtube.com/results?search_query=battlefield+4+on+r9+280+%2B+fx-6300

şu videolara bak öyle karar ver , genelde 6300 + 280x vidoları ama sana yinede yardımcı olacaktır .
  • trumpet kullanıcısına yanıt
    ben pek anlayamıyorum ki gayet güzel duruyor ama sen açıklayablir misin bana güzelce? Kafa kalmadı artık bende

• şuna bi bak , dilinden anlamadım , çekce herhalde .

Aldığı ultra fps 35-50 arası gibi görünüyor . Crysis 3 20-28 arası gidip geliyor . Resimlere baksan yeter herhalde .
  • 8320 en mantıklısı bence
  • Zorlayıp 8320 alman daha mantıklı olur aynen. Sonuçta 1 kere alınıyor.

• Fiyat performans sistemi olmuş.Darboğaz daha üst model ekran kartlarında olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trust88 kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam alıyorum öyleyse sağ olasın :)

Edit: kasa ile psu nun siparişini verdim şimdi işlemci ve ekran kartı kaldı onlarda daha sonra :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NOCHIMERA -- 18 Aralık 2014; 19:09:36 >
  • quote:

tamamdır hocam alıyorum öyleyse sağ olasın :)

Edit: kasa ile psu nun siparişini verdim şimdi işlemci ve ekran kartı kaldı onlarda daha sonra :)

Sıfır mı alacaksın ürünleri?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trust88 kullanıcısına yanıt
    kasa ve psu hepsiburada dan az once sıparıs gectım. ekran kartını da sıfır alacağım ama işkemciyi buradan arayıp bulacağım. bulabilirsem inşallah :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.