Şimdi Ara

DARBOĞAZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sistem: amd fx 8150 3.6 ghz,sapphire r9 285 2g, gigabyte 990xa-ud3 anakart, 8 gb ram. bilgisayarda sadece oyun oynuyorum. son zamanlarda takılmalar arttığı için konu açma gereği duydum. msi aterburner ile kontrol ettim. genelde csgo oynadığım için csgoda denedim. cpu kullanımı %50 60larda geziyor fakat gpu kullanımı sürekli olarak değişiyor %100 olmuyor hiç genelde %10 %20 %60 70e kadar çıktığıda oluyor. kotayı aştığımdan dolayı fotoğraf ekleyemiyorum. konu hakkında yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum

• Cs go da gpu kullanimi yuksek olmaz zaten orasi normal. Kasmalar da sis ve molotof sirasinda oluyorsa o da normal. Oyun sikintili cunku o siralarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %10 gpu kullanimi normal değil. Bence sisteme güzel bir format at. Son driverlari yükle. Hala sorun devam ediyorsa fx islemcini değiştirme vakti gelmiş demektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistemi yeni formatladım ve driverların hepsi güncel. Oyunda sis içine girildiğinde fps düşüyor sadece takılmalar ara ara oluyor ve fps 40 50 civarına iniyor. İşlemci olarak öneriniz var mı peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FX serilerinin oyundan yana hiç yüzü gülmedi, AMD'nin oyun için en performanssız işlemcileri olarak tarihe geçebilir. Phenom II 940 bile 8150 ile oyunda kafa kafaya oynar. FX, benim için hayal kırıklığıydı.
  • cs go işlemciye yüklenen bir oyun. Sendeki işlemcinin de tek çekirdek performansı yerlerde.
  • Turuncu Sakal kullanıcısına yanıt
    İşlemciye yük bindiren bir oyun değil aslında ekran kartına yük bindirmeyen bir oyun. Doğal olarak işlemci performansı ön planda oluyor bu yüzden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.