Şimdi Ara

Darbe ve Garanti durumu ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,garantili iphone 5se telefonu almak üzereyim kafamı karıştıran darbe almış olup garanti dışı olduğu söylentileri var. letgo üzerinden gördüğüm darbeli cihazlar garanti dışı kalır ibaresi ve son derece emin olması tereddüte düşürdü. alacağım telefonun sag alt kısmında biraz ezik var garantili diye almayı düşünüyordum nette araştırdım biraz kimisi garanti dışı kimisini de etkilememiş. net bilgi edinmek istiyorum.

Alacağım telefon bu 15 ay garantisi var herşeyi tam tek sorun fotodaki darbe garanti dışı bırakır mı?
    Darbe ve Garanti durumu ACİL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdar.K -- 14 Ağustos 2017; 13:16:36 >

• Kasada darbe ezilme varsa garantisi dişi kalmiştir bu kesin bilgidir etkilenmemiş garantilidir falan filan sözlerine kanma ortada kalirsinn cihazin sorunu vardir darbe almiştir diye garanti dişi kalmiş diyip satmayi planliyolar düşme bu oyuna kanma kasada ezilme varsa yaklaşma.!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darbe, ezik, çizik varsa cihaz garanti dışıdır. Bulaşmayın!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alma aldirma diyelim

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu alacağım kişi bir tanıdığım. telefonu bi şekilde darbeye maruz kalmış bir sıkıntısı yok onun dışında sağlam ve temiz durumda. bir başka satıcı da aynı model satıyor ikisi arasında fiyat farkı biraz yüksek tanıdığım borç yuzunden satıyor telefon konusunda da pek bilgili değil. darbe var diye şimdi bu telefon gerçekten garantı dışı mı kalacak? benden baska alıcı kişilere satmadı yabancıya gitmesin diye ne yapsam bilemedim kafam karıştı.
  • Resim de ki darbe eziği.
    https://img.letgo.com/images/06/0a/0e/44/060a0e44c2817af534605d38f757cdde.jpg?impolicy=img_900

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdar.K -- 14 Ağustos 2017; 12:59:17 >
  • Serdar.K kullanıcısına yanıt
    Garantili cihaz oldugunu söylüyosun o darbe garanti dişi birakti yapicak bişey yok ilerde sıkıntı cikmiyacagini bilemezsin ilerde problem cikarsa servise verir ücretli değişim yaparsin kisacasi 3000 tl mal olur yazik olur..eylül sonrasi sifir düşünebilirsn düşüş olucak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 14 Ağustos 2017; 13:21:11 >
  • Apple'a durumu sordum. Kullanıma bağlı çizikleri önemsemiyorlar, kılıf takarken, masaya koyma süresince vs. oluşan çizikler tabi. Ancak el ile hissedilebilen, göçük, darbe, ezilmeler garanti dışı.
  • Ben darbeli çok büyük bir göçüğü olan iPod touch almıştım cihaz ofis iletişim tarafından garanti kapsamında değişmişti.Bende şaşırdım doğrusu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.