Şimdi Ara

DARBE GERÇEKLEŞSEYDİ NE OLURDU? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
3.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

quote:

quote:

Düşünmek bile zor, 7 düvel işgal edecek ülke parçalanacaktı

TC Vatandaşlarını Göçmen olarak süreceklerdi

Şu yazıyı yazan mesela Fetocu olup Tayibe sallayacaktı. Ülkedeki çoğu tayipçi gibi :)

böyle çevremizde parçalanan devletleri görmedinmi IRAK SURİYE

Ne alakası var arkadaşım onların parçalanma şekliyle feto arasında bir tane bağ yok. size tarihi anlatanı geçtim yakın tarihi nasıl bilemiyorsun.

Hayatında kesnizani diye bir şey duymamış gelmiş burada tarih ahkamı kesiyor zeval.

• MDemirbas14 kullanıcısına yanıt
    olay gerçekten oldu,tiyatro derken oyun anlamında demiyorlar zaten;

birileri bu olan olayları kendi yararına olacak şekilde medya yoluyla kontrollü olarak halka sunduğu için deniliyor.

sonucunda bunu bahane ederek ülke içinde yapılan yanlışlara karşı olan sesleri pasifize etmeye çalışıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geranimo486 -- 15 Temmuz 2017; 22:55:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDemirbas14

quote:

quote:

quote:

quote:

Şu yazıyı yazan mesela Fetocu olup Tayibe sallayacaktı. Ülkedeki çoğu tayipçi gibi :)

Ne alakası var arkadaşım onların parçalanma şekliyle feto arasında bir tane bağ yok. size tarihi anlatanı geçtim yakın tarihi nasıl bilemiyorsun.

Hayatında kesnizani diye bir şey duymamış gelmiş burada tarih ahkamı kesiyor zeval.

Zeval sensin, kesnizani ile bizim olayın hiç bir alakası yok. Yok amerikaya istila ettircekmişte bilmemneymiş ne kullanıyorsunuz siz allah aşkına bedava sucukların içine kimyasal mı atıyorlar ?

• Ne olacak imamları ile ülkeyi din devletine dönüştürüp yönetecekti.Burdaki anti fetöcü görünen dinci akplilerde oooo lan süpermiş diyecekti
  • quote:

Orijinalden alıntı: geranimo486

olay gerçekten oldu,tiyatro derken oyun anlamında demiyorlar zaten;

birileri bu olan olayları kendi yararına olacak şekilde medya yoluyla kontrollü olarak halka sunduğu için deniliyor.

sonucunda bunu bahane ederek ülke içinde yapılan yanlışlara karşı olan sesleri pasifize etmeye çalışıyorlar.

Sen demiyor olabilirsin ama emin ol tamamına yakını oyun diyor. Sen yine iyi düşünüyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Zeval sensin, kesnizani ile bizim olayın hiç bir alakası yok. Yok amerikaya istila ettircekmişte bilmemneymiş ne kullanıyorsunuz siz allah aşkına bedava sucukların içine kimyasal mı atıyorlar ?

Amerika değil NATO. Bu adamlar da karşı gelmeyecekti işte. Bu yönden benzer

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Vallahi acıyorum size ulan Natoymuş bilmemneymiş Zaten ülkeyi sata sata tüm yurtışı Türkiyeye girmiş bulunmakta. Komik .. Sizi varya hangi havayla şişiriyorlarsa gelmiş burada komplo tufanı döndürüyorsunuz. O feto terör örgütünü AKP besledi AKP kurumlara Orduya soktu. O zaman gideceksin hesabını AKP'ye soracaksın. Siz ne halt yediniz hadi yargıya hesap verin diyeceksiniz, Siyasal ayağını araştırın diyeceksiniz. AKP'deki fetocuları atın diyeceksiniz. Siz işte bu kadar iki yüzlüsünüz. Fetoya terör örgütü diyip hala Terör örgütlerini beslersiniz sesiniz çıkmaz.

Yanlışsınız baştan aşağıya yanlışsınız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Vallahi acıyorum size ulan Natoymuş bilmemneymiş Zaten ülkeyi sata sata tüm yurtışı Türkiyeye girmiş bulunmakta. Komik .. Sizi varya hangi havayla şişiriyorlarsa gelmiş burada komplo tufanı döndürüyorsunuz. O feto terör örgütünü AKP besledi AKP kurumlara Orduya soktu. O zaman gideceksin hesabını AKP'ye soracaksın. Siz ne halt yediniz hadi yargıya hesap verin diyeceksiniz, Siyasal ayağını araştırın diyeceksiniz. AKP'deki fetocuları atın diyeceksiniz. Siz işte bu kadar iki yüzlüsünüz. Fetoya terör örgütü diyip hala Terör örgütlerini beslersiniz sesiniz çıkmaz.

Yanlışsınız baştan aşağıya yanlışsınız.

Hemen damga yapıştırmaktan başka neyden anlarsın zaten. Bak bakalım ben AKP lilere de neler yazıyorum diye. Onlar da cahil ve Arap asimileleri zaten tek anladıkları satmak. Yanlışı yanlışla mı düzelteceğiz yani? Kocaman paşaların kalkışmasına tiyatro dersiniz NATO müdahale yapabilir dersek komplocu oluruz. Ezberi değiştirin be artık

• Kraven kullanıcısına yanıt
    Allah basiretlerini bağladı erken davrandılar
    Belirtilen sürede olması gereken yerde olamadı hepsi
    Dikkat ederseniz kopukluklar var
    Allah nasip etmedi
    https://youtu.be/tEB84a5UGvk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akp lilerin %90 ı darbecileri desteklerdi. A haberde Tayyip in tapeleri yayınlanırdı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika yapacaklarını tezelden yapardı şimdi yavaş yavaş yapacak

• quote:

Arap diye ayrı bir yaratıkmı var, hepimiz Ademden olmadıkmı ?

Hepimiz Ademden olduk ama Arap olmadık çok şükür. Türk olmaktan bu kadar korkmayın yav
  • quote:

Arap diye ayrı bir yaratıkmı var, hepimiz Ademden olmadıkmı ?

Herkes hissetiği ırktır sen arap hissediyorsan arap ol

• Gerçekleştiğini varsayıyorsak ki gerçekleşmesi için emir komuta içinde olması gerekir darbenin yani hulusi ve kuvvet komutanları darbenin mimarı olduğunu varsayıyorum. 80 darbesinin bi kopyası olurdu muhtemelen sıkı yönetim yasa değişiklikleri yargılamalar belki idamlar sonra bir başka sağ partiye bırakırlardı ülkeyi. Bu işin ucu ne fetö ne başka biri direkt abd ile bağlantılı.
  • Büyük İhtimal Kürdistan kurulur karadeniz kıyısına kadar köprülerle Yunanistan'a verilir ortada bi yerde Türkiye küçücük kalırdı tabi baştada fetö tamamını kaybettirmedim Türkiye'yi kurtardım derdi.Tabi darbe olurken başarılı olsun diyenler, başarısız olunca da böyle darbe mi olur yha kharşim xd diyenlerde inanırdı.
  • Cumhuriyet yıkılır türk islam devleti olurdu suudiler gibi bizi abd yönetirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Tornado of Souls

15 temmuz; Tsk'ya bağlı az sayıda fetöcü unsurun terör saldırısıdır.Diğer terör saldırıları nasıl darbe girişimi değilse bu da değildir.Boşuna olsaydı olmasaydı diye hayal kurmayın.

Şu topikde gördüğüm en doğru cevap.

• Feto yandaşları sokağa dökülürdü postal yalayanlar,tatlı su solcuları yandaş medya derken darbeciler iyice itibarını güçlendirirdi.Amerika fetoşu Türkiye'ye yollardı ülke daha da karışırdı hergün onlarca insan ölürdü.CHP-HDP ortaklığıyla iktidar kurulurdu.Suriyeye bulaşılmazdı,doğuda kürdistan temelleri kuvvetlenirdi.Ülke beyin göçü verir akıllı adam kalmazdı memlekette.50 yıl geriye gider tam orta doğulu olurduk.Nato müdahale ederdi sonunda ve Türk halkının güvenliği için bahanesiyle İngilizler gemilerini demirlerdi boğaza.rte öldürülürdü zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

Allah basiretlerini bağladı erken davrandılar
    Belirtilen sürede olması gereken yerde olamadı hepsi
    Dikkat ederseniz kopukluklar var
    Allah nasip etmedi
    https://youtu.be/tEB84a5UGvk

Bilmem kac yuz bin kisilik Türk Ordusundan 300 asker darbe yapiyor hem de is cikisi

Ortada nasiplik bir sey yok

Bu ulkede cemaati destekleyenler bellidir cogunuz zamaninda hoca efendi deyip bize kufur ediyordunuz dershanelerine gittiniz abiler ablalar ile beyin yikattiniz . O yuzden bize bari numara yapmayin

• Bu ülkede 1 milyondan fazla tirajı vardı Zaman gazetesinin. İstisnasız her AKPli esnaf okurdu. Evlerine gittiklerindeyse Samanyolu TV'den ibret alırlardı. Bedava diye çocuklarını abi ablalara gönderirler, paraları varsa Fatih, Anafen, FEM gibi dersanelere yollarlardi. Çocukları şehir dışında kazansalardi direk o zaman onlar için Hizmet ya da hocaefendinin yurtlarına verirlerdi. Her Türkçe olimpiyatını kacirmazlardi.

Kisacasi olacak şuydu. Kral öldü yaşasın yeni kral!

Ancak 15 temmuz önceden biliniyordu. Bu ise karışan 1800 kusur askerin ismini Ocak 2016da MİT, Genelkurmay'a vermiş. Bunu dün İlker Başbuğ açıkladı. Onlenemeyecek kadar büyük katilimla darbe yapilacak olsaydi bu isimler önceden gözaltına alınırdı. Tayyip Erdoğan darbeyi enistesinden ogrenmedi, zaten biliyordu. Hatta gece 3 4 gibi gerceklesecegini biliyorlarken, bu darbecilere haber salınıyor, onlar da erkenden girisiyorlar. Sayilari da TSK nin yüzde 5 i falan.

Bu konular darbe girisiminden hemen sonra günlerce konuşuldu ama artık ne düşünen var ne başka bir şey. 100 yıllık destan diyorlar, komik.

Ölenlere tekrardan Allah'dan rahmet diliyorum. Gazilete de başsağlığı, kolaylıklar. Benim derdim siyasi ayağıyla, tabanla değil. Keske taban da biraz görse bir şeyleri. Nasıl aklınıza sorular gelmiyor, ben de onu anlamıyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.