Şimdi Ara

Darbe emici buff ekran koruyucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bi fırsat sitesinde gezerken rastladım ben 4S için 45 lira vermiştim şimdi fiyatı 13.90 a düşmüş 2 tane aldım japon ürünü uygulamasıda basit hava kabarcıklarını kendi yok ediyor darbe emici özelliğide var normal jelatin parasına bence iyi fırsat konuyu sıcak fırsatlardada paylastım burdaki arkadasların haberi olsun diye açıyorum konuyu..Grupanyanın sitesine girince bulabilirsiniz
     Darbe emici buff ekran koruyucu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gerçekten bilindik bir marka ve kaliteli mi? yoksa sözde bir "darbe emici"lik mi?
  • spongio kullanıcısına yanıt
    Buff dünyaca ünlü bi marka hocam tüm detayları yazmıslar sitede çakma ürünler hava kabarcıgını 24 saatte yok etmiyor bunda ettiğini söylüyor

• Buff güzel daha önce kullandım ekran parlaklığınıda bozmuyor hemde sağlam ama beyaz telefonda aşırı derecede sararıyor. Siyah telefon kullansam bu fiyata alırdım. Ama 40 lira vermem bir banda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinal sitesinde olmayan modeller de var sahtedir bu fiyata

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle sahte

• http://bufflabs.com
    Ebay de 6-7 dolar arası satılıyor ürünler bu model diğerlerine göre daha uygun araştırarak aldım screen armor model 10-15 dolar arasında

• Made in Korea olmayan ürünler maalesef taklit. Taklit ürünleri açtığınızda yeşil renkde görünüyor.

O kadar ürün aldım maalesef daha orjinalini göremedim Türkiye'de. İstanbul'da AVM'lerde satılanlar da, gittigidiyor v.b. yerde satılanlar da maalesef hepsi taklit ve "Made in China" ibaresi yer alıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.