Şimdi Ara

Düşük Fiyatlı Ofis Sistemi Toplama Rehberi. / En Ucuz İşlemciler. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
672
Cevap
43
Favori
67.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Neden sabit konulara konunun uzun süredir değiştirilmediğiyle ilgili kinayeli mesajlar atıyorsun ? Sen foruma yardımcı olmak yada birşeyler katmak istiyor olabilirsin ama bunu yaparken senin gibi kopyala+yapıştır yapmayan, gerçek deneyimlerini aktaran ve aktarmış insanlara daha saygılı olmalısın. Ben işin mantığını kavradım d,ye düşünüp belkide 5 senedir değiştirmediğin sisteminden kopyala yapıştır yapıpta sabit konulara bu tarz yorumlar atarsan tepki çekersin ve insanların gözünde inandırıcılığın sarsılır. Bu sana nacizane tavsiyemdir.

Bu arada, benzer konular açtığının farkındayım senden eğer pozitif bir elektrik alabilmiş olsaydık yada gerçekten tecrüben olduğuna inansaydık konuları çoktan devrederdik zaten.

Bu arada, en kısa zamanda üst konular güncellenecek. Böylece, üst konuların içeriğini taşıyan benzeri konulara da gerek kalmamış olacak.

Selamlar

amacım
    Bilgisayarla yeni tanışacak olanlar ve donanım hakkında yeterli bilgisi olmayanlar için amatörce yazıyorum

amaç yardımcı olmaksa kopyala yapıştırın ne zararı var, ben kendimi tecrübeli birisi olarak tanıtmaya çalışmıyorum ki haddimi biliyorum.

bilgi kaynaklarım burada
    https://forum.donanimhaber.com/m_117598683//tm.htm#117598683

konu sabit konu ise her ay güncellenmelidir.

ana konu
    değiştirildiği tarih, 25 Ağustos 2014
    aradan 2 yıl 3 ay geçmiş, sistem toplayacak birisi 2 yıl önceki sistemi mi toplayacak

sizin bu işte uzman olduğunuzu biliyorum

selamlar, sevgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Münebbih -- 15 Aralık 2016; 12:12:51 >

• up
  • Selamlar,

Hazırladığınız rehberleri inceleyerek şöyle iki sistem çıkardım. İş görür mü acaba?
    2-3 yıllık oyunları çalıştırsın, Web uygulamalarını hızlı çalıştırsın bana yeter.

Ürün Tipi Ürün İsmi Adet Birim Fiyatı
    İşlemci Intel Pentium G4400 3M 3.30Ghz 1151 1 56,75 USD + KDV
    Anakart MSI H110M Pro-Vd D4 2133MHz mATX 1151 1 50,29 USD + KDV
    Bellek Hi-Level 8GB DDR4 2133Mhz Samsung Chip (HLV-PC17066D4-8G) 1 48,82 USD + KDV
    Ekran Kartı Sapphire R7 250 2GB GDDR3 128Bit (11215-21-20G) 1 69,82 USD + KDV
    SSD Disk Corsair Le Force 120GB 560/530MB (CSSD-F120GBLEB) 1 52,00 USD + KDV
    Kasa TX K3S 400W 1xUSB3.0, 2xUSB 2.0 ATX Bilgisayar Kasası 1 38,88 USD + KDV

Ara Toplam : 1.120,63 TL
    KDV Toplamı : 201,71 TL
    Genel Toplam : 1.322,34 TL

Düşük Fiyatlı Ofis Sistemi Toplama Rehberi. / En Ucuz İşlemciler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csaher -- 31 Aralık 2016; 16:19:10 >

• Konu sahibi arkadaşa bir sorum olacak aldığınız ekran kartının yarı fiyatı kadar işlemci alın demişsin.acaba bu kanıya nasıl vardın.tecrübeylemi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iboarmutlu

Konu sahibi arkadaşa bir sorum olacak aldığınız ekran kartının yarı fiyatı kadar işlemci alın demişsin.acaba bu kanıya nasıl vardın.tecrübeylemi.

tecrübeyle
  • Bende olmayan tecrübeme göre söyleyeyim.böyle bir genelleme yaparak insanları yanlış yönlerdirmeyin.mesela rx 470 850tl karta i3 6100 450tl işlemci alayım o zaman . bana ber oyunda yeter demek yanlış olur bazı oyunlarda fena dar boğaz yapacaktır.bence siz kopyala yapıştıra devam edip bilmediğiniz konularda fikir yürütmeyin.

• güncel
  • iyi günler hocam bi liste yaptım da herhangi bir uyumsuzluk görebiliyor musunuz rica etsem kontrol etseniz. Bir de bir arkadaş bu sisteme soğutucu gerekmez dedi siz ne düşünüyorsunuz? Düşük Fiyatlı Ofis Sistemi Toplama Rehberi. / En Ucuz İşlemciler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanaygun

iyi günler hocam bi liste yaptım da herhangi bir uyumsuzluk görebiliyor musunuz rica etsem kontrol etseniz. Bir de bir arkadaş bu sisteme soğutucu gerekmez dedi siz ne düşünüyorsunuz? Düşük Fiyatlı Ofis Sistemi Toplama Rehberi. / En Ucuz İşlemciler.

bir uyumsuzluk yok güzel sistem
    soğutucu gerekmez
    soğutucular var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Münebbih -- 14 Şubat 2017; 23:5:39 >

• güncel
  • Hocam bana 3bin tl civari bir sistem onerirmisiniz ? Oyun odakli olsun mumkunse.

• quote:

Orijinalden alıntı: GorThaurS

Hocam bana 3bin tl civari bir sistem onerirmisiniz ? Oyun odakli olsun mumkunse.

01 - Ekran Kartı : Radeon RX 480 4GB, (ya da GTX 1060 3GB)

02 - İşlemci : Intel Core i5 7500 kaby lake

03 - Anakarat : MSI B250M PRO-VDH Intel B250 Soket 1151 DDR4 2400MHz, Asus, Gigabyte, Msi gibi markaların H110 / B250 / H270 yongalı anakartlarını alabilirsiniz.

04 - Bellek : GSKILL 8GB RipjawsV Kırmızı DDR4 2400MHz CL15 1.2V Single Ram, GSKILL, KINGSTON, CORSAIR, CRUCIAL gibi markaların en hesaplı DDR4 BELLEKlerini alabilirsiniz.

05 - SSD : Crucial 275GB MX300 Serisi Sata 6.0Gb/s Internal SSD (Okuma 530MB / Yazma 500MB)
    veya
    05 - 120GB SSD . + . HDD (Depolama) : 3.5" 1TB 7200Rpm 64MB Cache,

06 - Kasa : 500/550W PSU'lu, (12V kanalından ~ 34A (408W) güç verebilen 80+ PSU, arka (egzoz) fanı (yuvası) 12 cm olan KASA) - veya - PSU ve Kasa'yı ayrı ayrı alabilirsiniz.

• Hocam Ryzen 1800X işlemci GTX 1070 ekran kartıyla, diğer parçaları biraz düşük tutarak minumum ne kadar fiyatla kasa toplayabiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamit_aksln

Hocam Ryzen 1800X işlemci GTX 1070 ekran kartıyla, diğer parçaları biraz düşük tutarak minumum ne kadar fiyatla kasa toplayabiliriz ?

monitör de hariç 1500 tl tutar cpu gpu haric

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Münebbih -- 6 Mart 2017; 0:18:3 >
  • G4360 + GTX1050ti darboğaz yapar mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşük Fiyatlı Ofis Sistemi Toplama Rehberi. / En Ucuz İşlemciler.

uyumla ilgili yardımcı olabilir misiniz acaba ? anakart-işlemci-ram

anakart OC için sıkıntılı gibi

z270 çözüm olur gibi ama baya pahalı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrregya -- 6 Mart 2017; 16:16:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the fall of max payne

G4360 + GTX1050ti darboğaz yapar mı acaba?

yapmaz
    1920 x 1080 çözünürlükte 480 / 1060 ile de kullanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrregya

Düşük Fiyatlı Ofis Sistemi Toplama Rehberi. / En Ucuz İşlemciler.

uyumla ilgili yardımcı olabilir misiniz acaba ? anakart-işlemci-ram

anakart OC için sıkıntılı gibi

z270 çözüm olur gibi ama baya pahalı :D

abartılı bir sistem

anakartı Z270 almalısınız veya işlemciyi K serisi almayın

oyun için ise 2560 x 1440 çözünürlük lü monitör gerekli o sisteme

• Teşekkürler, açtığınız konular ve cevaplar çok faydalı

• Merhaba 5000-5500 e bir kasa toplamak istiyorum. Oyun odaklı olacak. LG 27UD68P 4k monitörüm var. 4k oynamak zor ama geleceğe yönelik güncelleştirmeye açık bir kasa toplamak istiyorum. Öneri verebilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.