Şimdi Ara

Düşük Fiyatlı Ofis Sistemi Toplama Rehberi. / En Ucuz İşlemciler. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
672
Cevap
43
Favori
67.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam su an sistem toplanir mi yoksa Amd Zen İslemciler mi beklenmeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustaaf3718

Hocam su an sistem toplanir mi yoksa Amd Zen İslemciler mi beklenmeli

performansı nasıl olacak, fiyatı nasıl olacak bilemeyiz ki
  • ^^
  • Hocamhttp://i.hizliresim.com/z5AvpD.png sizce iyimidir bu sistem ? bu bütçeyle daha iyisi yapılabilir mi ? üstüne koyma imkanım yok hocam,pazartesi alıyorum.
  • Güzel konu olmuş :)

• aslanua122 A kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir parçadan kısılacak bir durum yok gibi, çıkabilecekseniz GTX960 seviyesine çıkmanızı tavsiye ediyorum, tabiiki bütçeniz yeterli ise.

• Hocam onu düşündümde o ekstra 100 liraya değmiceğine kanaat getirdim ya.Dün hele bir video izledim teknoseyirin nerdeyse çoğu oyunda 960'la aynı fpsi almış 950.Bende 2-3 fps için 100 lira fazla vermiyim diyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanua122

Hocam onu düşündümde o ekstra 100 liraya değmiceğine kanaat getirdim ya.Dün hele bir video izledim teknoseyirin nerdeyse çoğu oyunda 960'la aynı fpsi almış 950.Bende 2-3 fps için 100 lira fazla vermiyim diyorum :)

Dostum benim bu konudaki görüşüm şöyle almışken alabileceğinin en iyisini almak iyidir diye düşünüyorum şöyleki İ5 6600k kullanıcısıyım 85 TL civarı bir fark ödeyerek 6600 yerine K versiyonunu aldım, overclock yapıyormuyum hayır ama daha iyi bir işlemcimi K evet. Mesela evde televizyon var gayet iyi güzel 3D seçeneği var, kullanıyormuyuz HAYIR. Ama kötü birşeymi, hiç değil aksine gayetde güzel bir özellik. Yani bunu böyle düşünün verin 100 TL fazla 960 alın diyorum ben. Ama tercih sizin ayrıca bazı oyunlarda fark 2-3 fpsdende fazla olur, mesela crysis 3 te bu fark 8-11 arasına çıkıyorki bana göre 10'un üzerindeki fark benim için büyük bir farktır. Bence GPU BOSS gibi sitelerden daha detaylı araştırma yapıp tercihinizi yapın, kolay gelsin.

bütçeyi 300-400 daha çıkartarak 600w psu ile r9 380 ve 4460 alınabilir bence... sinerjiye bir bakın
  • Hocam bütçeyi zar zor 1800 liralara çıkarttım 1600'lerden :D Haklısınız aslında en iyisi almışken iyisini almak tabiki.2 Sene idare etse yeter beni diye düşünüyorum ben hocam sonrası zaten yeni bilgisayar.Çok sağolun yönlendirmeler için umarım tutarlı bi sistem olur...
    daha ucuza 950 var

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gtx950-strix-gaming-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html#genel-bakis

bellek 2*4gb dual alabilirsin
  • ^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Münebbih -- 12 Mart 2016; 11:51:04 >
  • DDR4 anakart kullancak herkesin en az 750 watt bir PSU koyması şart. İlk zamanlar çok ihtiyaç olmasa bile ilerleyen dönemde SLI, fan ekleme vs. durumlarda lazım olur. İleride de değiştirebilirsiniz. O da bütçe meselesi.
  • Bir de parçaların ebatları büyüdüğü için full tower kasa daha avantajlı olur. Soğutma için de idealdir. Su soğutmalı sistemler için bazen fazla hacim gerekebilir.
  • ^
    ^
  • Keşke DDR4 için fazla işlemci seçeneği olsaydı.
  • ^^
  • Elinize sağlık hocam çok güzel yazmışsınız Bu arada bir sistem topladım gibi kafamda size atsam bir yorum yapar mısınız?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.