Şimdi Ara

FiiO ibasso hiby (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
69
Favori
95.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: musAKka

Tarafınıza PM attım.

Cevaplandı

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bende sanalpazarından bir adet sipariş vercem umarım memnun kalırım dediğiniz gibi orjinaldir diye umuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: k0be

Bende sanalpazarından bir adet sipariş vercem umarım memnun kalırım dediğiniz gibi orjinaldir diye umuyorum

Merhaba;
    Bu konuda müsterih olun. Forumdaki bazı arkadaşların sorularını gidermek için bir arkadaşımızdan karşılaştırma yapmasını istedik ve yaptı. Gönül rahatlığı ile ürünü alabilirsiniz. Saygılar...

• Kartta limit olmasına rağmen sürekli "İşleminiz yapılırken bir hata oluştu.
    Lütfen tekrar deneyiniz..." hatası alıyorum ya başka bir siteden açın yada nasıl çözülebilir ?
  • Selçuk Bey'den CKM50 için silikon uç istemiştim. Sağolsun aynı gün içerisinde elden ulaştırdı ve sürekli takibini yaptı. Alışveriş yaparken içiniz rahat olsun.

Kendisine tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.
  • Selçuk abiden cks90 aldım ( daha para namına bişey vermedim). Bugun kargoladı kendısı çok nazik ve kaliteli birisi daha ayın 1 de maas yatınca alacagım dememe rağmen bugunden kargosunu yaptı kargo parasını bıle kendısı verdı hayırlısyla yarım elımde olur inşallah tereddursuz kulaklık alcaksanız ilk adresınız olsun arkadaşlar yarın elıme gecınce izlenimlerimi yazarım teşekkürler selçuk abi herşey için şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Selçuk Bey'den CKM50 için silikon uç istemiştim. Sağolsun aynı gün içerisinde elden ulaştırdı ve sürekli takibini yaptı. Alışveriş yaparken içiniz rahat olsun.

Kendisine tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.

Hayırlı olsun Güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozieekus

Selçuk abiden cks90 aldım ( daha para namına bişey vermedim). Bugun kargoladı kendısı çok nazik ve kaliteli birisi daha ayın 1 de maas yatınca alacagım dememe rağmen bugunden kargosunu yaptı kargo parasını bıle kendısı verdı hayırlısyla yarım elımde olur inşallah tereddursuz kulaklık alcaksanız ilk adresınız olsun arkadaşlar yarın elıme gecınce izlenimlerimi yazarım teşekkürler selçuk abi herşey için şimdiden

Hayırlı olsun Güle güle kullanın.

• Selçuk abiye cidden çok mınnattarım bu fiyata taşınabılır 5+1 ses sistemi almışım meğerse :)
    5800 ile düşük 192 lık mp3lerle bile süper sonuç aldım kulaga süper oturuyor ben ılk doner baslıklı dusunuyordum fakat sabıtmıs :)
    Kargo posetını aldıgımda avuc kadar birşey vardı poşette insan gario oluyor tabi açtım minik çantamı içinde çirkin bir yaratık vardı dedım phılıpsın şekil değiştirmiş hali galıba ilk sağlam kulaklık deneyimimdi ve siftahı güzel açtım sanırsam şirkette 5 kişi bağırıyomus cıkardıgımda kulaklıgı bayağı bir küfür yedim neden duymuyorsun dıye :D
    İzalasyon güzel standart kulagınız varsa tam oturur :) dışarıya ses gitmiyor otobuste rahatça dinleyebilirsiniz
    Estetik olarak biraz farklı olsada verdiği ses kafa bantlı beats solo gibiydi dartyde test etmiştim bayağı iyi çıktı ki burn-in yaptıgım zaman halini düşünmek istemiyorum ki sansa clip, ipod tarzı kulaklıklarınız varsa studyoda kayıt esnasında yuruyen karıncanın düşürdüğü ekmek parçasını duymanız gayet doğal
    Teşekkürler selçuk abı nice alışverişlere inşallah

• Selçuk abiden bende cks90 siparişi verdim , kendisi çok ilgili biri ,kartla olan problemlerimden ötürü bana yardımcı olmaya çalıştı sürekli ,ürün elime geçince inceleyeceğim kendisine tekrardan teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k0be -- 31 Temmuz 2012; 12:49:11 >
  • Bende kendisine 1 adet Cks90 siparişi geçmiş bulunmaktayım, ürün elime ulaştığında tekrar yorum yapacağım.
  • Sipariş sorunsuz, ürün sorunsuz. Kalite hat safhada. Durmayın alın. Teşekkürler Selçuk abi.
  • Hızlı teslimat, güvenilir satıcı, güzel ürün. Alışveriş için teşekkürler, muhtemelen tekrar alışveriş yapacağız.
  • @k0be
    @musAKka
    @Rombarda
    @ozieekus
    @4everr

Alışverişiniz için teşekkür ederim. Güle güle kullanın...

• Şu anda cks90 kullanan biri olarak ckm99 u çok merak ediyorum ve şuna dikkat ettim sattığınız kulaklıklar arasında fiyat olarak en iyi fiyata sahip yani bilmiyorum bana uygun geldi 200 lira. bayramdan sonra elinizde kalırsa bir tane alabilirim, sizinle daha sonra tekrar buradan görüşelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

Şu anda cks90 kullanan biri olarak ckm99 u çok merak ediyorum ve şuna dikkat ettim sattığınız kulaklıklar arasında fiyat olarak en iyi fiyata sahip yani bilmiyorum bana uygun geldi 200 lira. bayramdan sonra elinizde kalırsa bir tane alabilirim, sizinle daha sonra tekrar buradan görüşelim.

Merhaba;
    Ürünleri genelde elimizden geldiğince uygun fiyatla satmaya çalışıyoruz. Bu ürün CKS90 a göre basların hafifletilmiş ve midlerin ön plana çıkartılmış hali gibi. Bu üründen şu anda 4 adet kaldı. Bayramdan sonra irtibata geçeriz. Saygılarımla...

• bende 1 gün önce 1 adet cks90 a sahip oldum.daha önceki kulaklığım akg k330 du ve çok memnun kalmıştım ancak 3 ay sonra bozuldu getirten firmada battığı için garantiside haliyle yokoldu.zaten garantiye veren kullancıların hepside kullanıcı hatası cevabını alıyorlarmış.akg ye ses konusundan bakacak olursak her açıdan çok dengeli bir kulaklık ama ses yüksek olmasına rağmen aşırı dengeden dolayısı sanki sesi çoğaltma isteği duyuyorsunuz yani yetersiz gibi geliyor.birde akg k330 un görünüşü pazar malı gibi dakka başı kulağıma elektrik çarpıyordu o da ayrı bir eksisi.
    cks90 a gelirsekilk gördüğümde çok iri yarı gelmişti ve dedim kesinlikle oturmaz bu kulağıma benim ..kulağımada oturan kulaklık zor bulur ama beni resmen kapak etti.kulağıma tam anlamıyla oturdu.genelde ilk takışta kulak içi kulaklıklardan pek bişey beklemem çünkü kulak içi kulaklıklar ilk takıldığında boğuk bir ses veriyor bunda ilk taktığımda bir haz aldım doğrusu ve boğuk değildi.bassları çok güçlü ve tatlı.basslarını da test için iki şarkı seçtim
    1-MİA-BABY
    2-STEFANİ-SLEP REMİX(bu şarkı bass ve tizz uyumu testi için çok ayırıcı)
    neyse akg k330 ile karşılaştırcak olursak bass açısından daha iyi ve bass tiz dengesi oldukça yerinde.
    sanki akg ayrıntı açısından biraz daha üstündü çünkü cks90 da ayrıntı çok fazla yok.varda akgde daha fazlaydı.
    sonuç olarak cks90 dan memnun kaldım.
    bu arada bu ürünü ucuza almamda emeği geçen fastfalcona teşekkür ediyorum.1 günde gönderdi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: S.E.T

bende 1 gün önce 1 adet cks90 a sahip oldum.daha önceki kulaklığım akg k330 du ve çok memnun kalmıştım ancak 3 ay sonra bozuldu getirten firmada battığı için garantiside haliyle yokoldu.zaten garantiye veren kullancıların hepside kullanıcı hatası cevabını alıyorlarmış.akg ye ses konusundan bakacak olursak her açıdan çok dengeli bir kulaklık ama ses yüksek olmasına rağmen aşırı dengeden dolayısı sanki sesi çoğaltma isteği duyuyorsunuz yani yetersiz gibi geliyor.birde akg k330 un görünüşü pazar malı gibi dakka başı kulağıma elektrik çarpıyordu o da ayrı bir eksisi.
    cks90 a gelirsekilk gördüğümde çok iri yarı gelmişti ve dedim kesinlikle oturmaz bu kulağıma benim ..kulağımada oturan kulaklık zor bulur ama beni resmen kapak etti.kulağıma tam anlamıyla oturdu.genelde ilk takışta kulak içi kulaklıklardan pek bişey beklemem çünkü kulak içi kulaklıklar ilk takıldığında boğuk bir ses veriyor bunda ilk taktığımda bir haz aldım doğrusu ve boğuk değildi.bassları çok güçlü ve tatlı.basslarını da test için iki şarkı seçtim
    1-MİA-BABY
    neyse akg k330 ile karşılaştırcak olursak bass açısından daha iyi ve bass tiz dengesi oldukça yerinde.
    sanki akg ayrıntı açısından biraz daha üstündü çünkü cks90 da ayrıntı çok fazla yok.varda akgde daha fazlaydı.
    bu arada bu ürünü ucuza almamda emeği geçen fastfalcona teşekkür ediyorum.1 günde gönderdi bana.

35 gündür ve günde en az 8 saat cks 90 dinliyorum, ilk bir haftada özellikle bass larda ve netlik te belirgin düzelme oluyor, son 10 günde ise hissedilir bir şekilde ayrıntıda iyileşme oldu, bazı parçalarda bass ile birlikte çalan zilleri yeni yeni duymaya başladım ve cks90 daha ayrıntılı daha güzel bir hal aldı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: S.E.T

bende 1 gün önce 1 adet cks90 a sahip oldum.daha önceki kulaklığım akg k330 du ve çok memnun kalmıştım ancak 3 ay sonra bozuldu getirten firmada battığı için garantiside haliyle yokoldu.zaten garantiye veren kullancıların hepside kullanıcı hatası cevabını alıyorlarmış.akg ye ses konusundan bakacak olursak her açıdan çok dengeli bir kulaklık ama ses yüksek olmasına rağmen aşırı dengeden dolayısı sanki sesi çoğaltma isteği duyuyorsunuz yani yetersiz gibi geliyor.birde akg k330 un görünüşü pazar malı gibi dakka başı kulağıma elektrik çarpıyordu o da ayrı bir eksisi.
    1-MİA-BABY

Neden garantide sorun çıktı ki, benim de akg321'im vardı, D&R'dan almıştım, bir sürücüden bi anda ses gidince garantiye gönderdim, süresinde de değişim olmayınca iade hakkım doğdu. Bunun üzerine Selçuk Bey'den cks77 aldım.

akg k321'e gelirsek sesi oldukça yüksekti, büyük silikonları takınca bass ağırlıklı bir kulaklığa dönüşmüştü. Enstruman ayrımı ve netlik açısından AKG'nin eline kimse su dökemiyor maalesef.

• Sandisk Sansa Clip Plus Siyah ( Mavi ) 4 gb 110 TL Kargo Dahil!!!
    Sıra bunda selçuk abi saat 7 gibi pm atacagım tarafınıza :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.