Şimdi Ara

Dany Beşiktaş için çok iyi bir transfer.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle geçen sene Galatasaray'ın hatta bana kalırsa ligin en iyi stoperiydi. 3-0 yenildiğimiz Madrid maçında teke tekte tek adam geçirmedi. Diğer maçlarda da oldukça iyiydi.

Bu sene istenmeyen adam haline gelmesini de kısaca açıklayayım. Hazırlık maçlarında 2-3 maç arka arkaya penaltı yaptırarak kombo yaptı. Tepkileri böylelikle üstüne çekmeye başladı. Geçen seneden kalma büyük hatalarında çoğu kişinin aklında tazeydi zaten Schalke'den yedirdiği gol mesela.

Ama ben geçen seneki formunu yakalarsa ligin tekrar en iyi stoperleri arasına rahatlıkla girebileceğini düşünüyorum. Dany çok farklı bir oyuncu ama çok basit hatalarla bir anda gol de yedirebilir. Üstelik defansın her yerinde oynayabiliyor.

Dany size gelince oyun stilini değiştirmeyecek yine risk alacak. Önce risk almayı bıraksa stoper aslında ya cümlesi kafanızdan atın. Ama eğer Bilic nerede risk alıp nerede almayacağını öğretirse Dany'nin performansında gözle görülür bir artış our.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de katılıyorum en azından Dany is yapar diye düşünüyorum ama istediği kadar iyi olsun ezeli rakibinun yollamak için kırk takla attığı adamı kiralamak imaj zedeler.

• Telefondan yazdığım için hatalar olmuş kusura bakmayın.

• Manchester United da rakibi Chelsea'nin yedek oyuncusu Mata'yi aliyor noolmus Besiktas Dany'i almissa ?!?!!

• Ben üzüldüm açıkcası umarım tekrar döner.çedudan daha iyiydi.real maçları sonrası ronaldo bile tebrik etmişti beğenmişti mücadelesini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canus

Ben üzüldüm açıkcası umarım tekrar döner.çedudan daha iyiydi.real maçları sonrası ronaldo bile tebrik etmişti beğenmişti mücadelesini.

Ben de sene sonu Beşiktaş'a satacağımızı düşünmüyorum. Dünya Kupası'ndan sonra ya takımda kalır ya Avrupa'ya gider bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

quote:

Ben üzüldüm açıkcası umarım tekrar döner.çedudan daha iyiydi.real maçları sonrası ronaldo bile tebrik etmişti beğenmişti mücadelesini.

Ben de sene sonu Beşiktaş'a satacağımızı düşünmüyorum. Dünya Kupası'ndan sonra ya takımda kalır ya Avrupa'ya gider bence.

Satın alma bedeli düşük.Alabilirler dany'yi.
  • Ayağında topla oynamayı çok seviyor ve mevkisi buna müsait değil.Bu yüzden tam bir saatli bomba.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

quote:

Satın alma bedeli düşük.Alabilirler dany'yi.

Evet ama gitmek isterse alabilirler.

• Konudaki herkes GS'li. Konuyu bizim bölüme açaydın keşke
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.