Şimdi Ara

Danimarkalılar okula geliyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Danimarkalılar yarın bizim okula geliyor. nasıl karşılamalıyız ? nelerden konuşmalıyız ? siz olsanız neler yapardınız ?
    Önerilerinizi bekliyorum.

• Şahsen ben yana yatırmayı planlıyorum
  • @simsail636
    o olur ama nasıl muhabbet kurulur neler hakkında konuşabiliriz ? bilgili arkadaşlar cevaplarsa çok iyi olur
  • ne yap et biriyle yakınlık kur evlen yerleş danimarkaya
  • Ders olmaz nasılsa deyip okula gitmezdim
  • @magicool
    işte nasıl yakınlık kurabilirim?

@AnotheRDie
    bugün okul çıkışı gördüm kızlar çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_ecdad

@magicool
    işte nasıl yakınlık kurabilirim?

@AnotheRDie
    bugün okul çıkışı gördüm kızlar çok güzel

oturup konuşulacaksa birini seç ve ona odaklan istersen oluldan sonra seni gezdirebilirim de geleneklerini falan ogren,şü geleneginiz bizimkine cok benziyor cok begeniyorum de,ülkenizin dogal güzelliklerini herzaman merak ettim,fotograflarda tam anlamıyla rüya gibi duruyor birkez olsun gezmek isterdim de,laflafı açıp aranız daha yakınlaştıkça ülkenizdeki bütün insanlar senin kadar güzel ve güler yuzlu niyetlimi diye sor

klasik taktikler işte ya, dene elbet işe yarar zaten biraz iletişim meselesi,kimyanız uyarsa zaten olaylar birbirini takip eder

• @magicool
    cevabın için teşekkür ederim.
    başka fikri olan var mı ?
  • Herkes sululuk edecektir şimdi sen gider birşey dersen diğerlerinin ötesinde abazan karşılanırsın bu yüzden en sakin anda en güzel kızlardan birine kağıt ver üstünde telefon ve msn adresin ismin yazılı olsun.Daha sonra msn den ilerletebilirsin durumu tabi translateden çevirme kendine canlı kaynak bul
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotheRDie

Ders olmaz nasılsa deyip okula gitmezdim

• quote:

Orijinalden alıntı: ßerKaptan

Herkes sululuk edecektir şimdi sen gider birşey dersen diğerlerinin ötesinde abazan karşılanırsın bu yüzden en sakin anda en güzel kızlardan birine kağıt ver üstünde telefon ve msn adresin ismin yazılı olsun.Daha sonra msn den ilerletebilirsin durumu tabi translateden çevirme kendine canlı kaynak bul

kız eklemezse ne olacak? ben kızdan msn falan almak istiyorum.
  • arabadan indikleri an bülüğü çıkar ve selamla seni o andan itibaren asla unutmazlar
  • Bize de yunanlar musallat oldu kardeşim sana şunu söyleyeyim rahat ol nasılsa ev sahibisin.Aktif ol bi kenarda oturup pısırıp kalma adam akıllı iletişim kur.Onların kültüründen bi kaç şey öğren mesela selamlaşmayı güneaydın demeyi ve sporcuların takımların isimlerini öğren.Aktif olursan ve dediklerimi yaparsan işin sonu otelde bitiyor
  • öncelikle dedelere dikkat et. eğer yabancı dilin varsa zaten mecbur seninle konuşacaklar. danimarka nasıl bir yer falan diye sorular sor işte, kültürler arası etkileşimde falan bulun. kafalarındaki türk imajını düzeltmeye çalış. şunu da aklından çıkarma okula gelen kızlar "ay gidip türkiyede birine veriyim" diyerek gelmiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: D3XTER

öncelikle dedelere dikkat et. eğer yabancı dilin varsa zaten mecbur seninle konuşacaklar. danimarka nasıl bir yer falan diye sorular sor işte, kültürler arası etkileşimde falan bulun. kafalarındaki türk imajını düzeltmeye çalış. şunu da aklından çıkarma okula gelen kızlar "ay gidip türkiyede birine veriyim" diyerek gelmiyorlar

Bunu yazmak için girmiştim
    Onlara çeşitli abazanlık, sarkıntılık yapma, ya da üzerlerine fazla düşme, onları uzaylı gibi görme, arkadaşça ve insanca yaklaş.

• @Tek suçu kopya çekmek
    akıllarında öyle kalıcaksam beni o gğn unutsunlar

@baydemon
    dediklerini deniycem. teşekkürler

başka öneri.
  • ben biliyorum Nobrain Belediyesi karşılıyor biletlerini.
  • Her yıl ölen Danimarkalı karikatüristten bahsedin
  • @D3XTER
    tavsiyelerinı gerçekten dikkate alıcam

@Hyperkin
    onları insanmış gibi görmeye çalışıcam
  • başka öneri yok mu?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.