Şimdi Ara

Dandik Skoda bile 200.000 TL yi geçmiş. (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
2
Favori
18.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
130 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Timeguard

A3 sedan mı a4 sedan mı o ikisinin arasına denk geliyor aynı motor teknolojisi var Skoda octavia dandik? öyle mi?

Yeni kasasını en çok beklediğim araba ha pahalı orası ayrı.

200 binlik bir araç değil kesinlikle. Şu aracın 2018 modelini yaklaşık 3 gün ikame araç olarak kullandım. Ve kesinlikle para verip alanlara üzüldüm. Octavia gibi bir araca çok iyi diyenler ya başka bir araç kullanmadılar ya da aşırı marka sevicilerdir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

Skoda dediğin araba audi nin aynısı
    Audi az kalmış bence Rolls-Royce ile falan kıyaslayın.

• Tamam rapid filan kötüde superb müthiş bi araba nasıl dandik 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ,2016 Nisan ayında Octavia baz modeli 58bin liraya aldım, 12 ay 12 bin TL sıfır faiz kampanyası da vardı. Eski aracımı (Mazda 2) 25 bin TL'ye satip, üzerine 21 bin TL ekleyip, 12 bin TL kredi desteği ile sıfır araca geçiş yaptım.

Bu koşullarda benim için gayet mantıklı idi.

Arabamdan (genişlik ve yakıt tüketimi anlamında) son derece memnunum. Marka takıntım filan yok. Bu genişlikte bir araba, yakıt ortalaması 5-6 litre benzin!... Şehir dışı 4.5larda...

Şimdi olsa 200 bin sıfırına verir miyim, elbette hayır, ama bu fiyatın sebebi dandik Skoda veya şanlı Audi değil ki. Paşamız daha rahat para harcasın, itibarına halel gelmesin diye geçirdikleri kazık yüzünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulashcan -- 22 Ekim 2019; 6:10:37 >
  • ***RAMMSTEIN*** kullanıcısına yanıt
    Sormayın jetta da o şekilde

• Ceosu acikladi skodayi Dacia ile hundai ile yarisacak marka yapicaz diyor. Yakin zamanda skodalarda daha ucuz iscilik sert plastik yalitimsiz motorlar ince kapilar görücez demek. Alanlar 2. Elde pisman olur sıfırı ucuzladikca 2. Eli de düşer

• bin kere yazılmış, ama haklı olduğu bir konu var.
    asgari ücretle çalışan birisi sıfır araba alamıyor. hadi sıfırı geç, ikinci el bile alamıyor. ayda kenara maaşının yarısını koyan adam yürüyen bir şey için 3 yıl para biriktirmeli, ki bunun anlamı enflasyonu da göz önünde bulundurunca imkansız demek.

skoda favorit döneminden bakacaksak skoda dandik tabi. ama gidip de direk audi ile karşılaştırmamak lazım günümüzde de. donanım, özellik vs aynı hatta yüksek olabilir, ama malzeme ve işçilik kalitesine bakınca neden biri 200 diğeri 250 anlıyorsunuz. en azından kullanılan plastiklere, krom denilen çıtalara, o çıtaların montaj boşluklarına bir bakın derim.
  • Skoda vw için çok önemli bir gelir kapısı. fazla oynamaya gelmez. böyle olta açıklamalar arada gelir. vw sanırım bundan sonra elektrikli araçlar üretecek. çünkü argelerini büyük yatırımlarla kurdular. skoda da motorlu araçlara devam edecek

vw in markaya göre 1 arabadan kar marjları

vw %3.8
    seat %1.7
    skoda %8 (önceki 9.7)
    audi %7.4 (önceki 8.4)
    Porsche %16 (önceki 18.5)
    bentley zarar

• Dandik Skoda.

• Skoda dandikse önce otur maaşını düşün bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skoda'ya araba diyene şaşarım.Bu kadar hantal,bu kadar boş bir araba görmedim.Otomatik vitesi berbat.200 bin tl etmez.VW'nin millete kazığıdır Skoda.
  • Timeguard T kullanıcısına yanıt
    Yeni octavia mı?
  • YuRYTR kullanıcısına yanıt
  • Timeguard T kullanıcısına yanıt
    Superb ye mi benzemiş bi garip geldi gözüme :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Fakir arabası? Parası olmayan alıyor
    Dalgamı geçiyorsun parası olanda alamımyor ki kaliteli araba.
  • 1 Sene önce Skoda SuperB aracımı sattım. Bulunduğu fiyat aralığında hiç bir marka ve model size o aracın verebileceklerini veremez. Bunlar hedef saptırma konuları Skoda 200.000 TL olmadı araçların üzerinde faiş vergi var ve senin para birimin aşırı değer kaybetti. Çalışıp, araştırıp birşeyler üretmek yerine böyle boş işlerle uğraştıkça daha dandik araçlara 300,400,500 bin TL rakamlarını görmeniz olasıdır.
  • Skoda Favorit'dir o, skoda superb olsa duramazsın.

• Adam biraz abartmış dandik demiş ama herkes daha fazla abartarak audi muamelesi yapmış. Sonuçta skoda yani yeri belli.

• sioux kullanıcısına yanıt
    Skodacılar seri + lıyor

• Bırakın da superb iyi olsun zaten, en premium arabaları. Octavia rapid falan baya kötü, milletce paramız iyiye yetmediği için alıyoruz. Paranız olsa veya bu kadar vergi bindirilerek pahalıya satılmasa yüzüne bakmazsınız. Hele Audi ile kıyaslamak nasıl bir gaflettir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLGz -- 22 Ekim 2019; 9:53:9 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.