Şimdi Ara

DAN BROWN 'KAYIP SEMBOL' ÇIKTI!!! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
0
Favori
60.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neyse okumayan arkadaşları korkutmayalım . Kitap çok akıcı güzel baya
  • Kayıp Sembol hariç tüm kitaplarını okudum. Piyasada satın alınıp zevkle okunacak kitaplar arasında ilk sıralarda olduğunu bu konudaki herkes biliyor ama Kitapların büyülü dünyasından mıdır nedir. filmlerini izlerken aldığım tad kitabı okurken aldığım tadın yanında çok yavan.
  • 348. sayfadayım.
  • Arkadaşlar bana birisi spoiler ile veya pm ile kitabın sonunu açıklıyabir mi? Okudum ama anlamadım.Yani anlamadığımı düşünüyorum.
  • Yeni bitirdim.Sona doğru çok ağırlaştı sanki
  • Yeni ktiap filen çıkarmıycak mı dan brown kaç sene oldu kayıp sembolden beri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabhaz

Yeni ktiap filen çıkarmıycak mı dan brown kaç sene oldu kayıp sembolden beri.

Bu kitap için 6 yıl beklenmiş
  • vay be konu acılalı 3 sene olmus yeni bitirdim kitabı yakında filmi cıkıyormus tom hanksle birlikte
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsurgun

vay be konu acılalı 3 sene olmus yeni bitirdim kitabı yakında filmi cıkıyormus tom hanksle birlikte

geçen haziranda okumuştum madem filmi çıkıyor aradan melekler ve şeytanlar filmini de çıkarmak lazım
  • Filmini boşverin de yenikitap çıkarsın artık Dan Brown.
  • Sonunda "bumuymuş yani" dediğim kitaptır. Uzun uzun yorum yapmaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Sonunda "bumuymuş yani" dediğim kitaptır. Uzun uzun yorum yapmaya gerek yok.

evet sonu acayipti.
  • Bence güzel kitaptı. özellikle katil sıradışıydı.
  • dan brown'dan harika bir kitap
  • 7.5 liraya aldığım güzide kitap.Yanlız kapağına bakınca 5 para etmez kalitesiz bir roman gibi duruyor.Biraz daha güzel bir tasarım olsa en azından renk farklı olsa göze daha güzel gelebilirdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler kayıp sembol serinin devamı mı yoksa tek mi? seri ise seri nasıl gidiyor yazar mısınız. başlayabilirim. serileri severim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YapışkanKağıt

beyler kayıp sembol serinin devamı mı yoksa tek mi? seri ise seri nasıl gidiyor yazar mısınız. başlayabilirim. serileri severim.

Bildiğim kadarıyla baş karakter ortak şu sırayla

DavVnci Şifresi
    Melekler ve Şeytanlar
    Kayıp Sembol

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

7.5 liraya aldığım güzide kitap.Yanlız kapağına bakınca 5 para etmez kalitesiz bir roman gibi duruyor.Biraz daha güzel bir tasarım olsa en azından renk farklı olsa göze daha güzel gelebilirdi.

Katılıyorum. Kitaplığımda yok ama kütüphaneden alıp okuduğum için biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu kitabın ciltli özel resimli versiyonunu aldım,gayet güzel.Tavsiye ederim.Ansiklopedi kıvamında bir kitap basmışlar.Masonluğa doydum diyebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.