Şimdi Ara

Dambıl İle Evde Vücut Geliştirme | ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
83
Favori
32.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 ay
  • Cevaplayan Üyeler 58
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 25
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 gün 16 saat 24 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 20
  • Favoriye Eklediklerim 83
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Darkness (25 mesaj) crywolf35 (13 mesaj) brhncglr (10 mesaj) turker03 (6 mesaj) tekatmak95 (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (36 mesaj) Mobil (31 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (5 mesaj) Uygulama (1 mesaj) (1 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Darkness

Eğer setlerde 10. tekrarı yaparken de zorlanma hissetmiyorsanız ağırlıkları artırın. Şöyle ki ilk sette dahi 9'dan 10'a geçerken baya zorlanmanız lazım.

Hocam sen daha öncede evde çalıştın fotoğraf felan varmı ne düzeye geldin görmek isterim ayrıca her sette 9dan 10a çıkarken mi zorlanmak lazım yani örnek vericek olursam 3x10 da son sette baya zorlanmak mı 2x10da son hamlelerde baya zorlanmak mı aynı set oranını kaldıramıyabilir vücüt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unal83 kullanıcısına yanıt
    plastikler çok büyük ve kullanışsız oluyor.daha çabuk kırılıp bozuluyor.krom al ömür boyu kullan bence.
  • gifle bi tek ben de mi gözükmüyor
  • Konu çok eski hocam, gifler uçmuş olabilir. Bir müsait zamanımda yenileyeceğim hepsini.
  • 2 ay ve 12 gundur hiç koşmadım tek bir şınav cekmedim dambıl dersen bir set bile kaldırmadım
    psikolojik olarak yorgunum bıktın bitkinim kendimi çok kötü hissediyorum. Bu nedir böyle
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    d vitamini ve b12 vitamini seviyen düşmüş olabilir.önümüz yaz.şimdi başlamalısın.kendini bırakma.

tahlillerini yaptır ve kaldığın yerden devam et.
  • merhabalar

dambıllarımın tutma yerleri parçalandı bunları nereden bulabilirim acaba

teşekkürler Dambıl İle Evde Vücut Geliştirme | ANA KONU
  • Merhaba,

6 ayda 7 kilo verdim ve 71 kiloyum şu an. Bölgesel olarak salonda aldığım programa göre çalışıyorum ancak ramazan geliyor evde çalışmak istiyorum akşamları. Forumdan dambıl setler buldum ama çok pahalı geldi.

Delta 28 Kg Ayarlanabilir Vinly Dambıl Halter Seti Krom Z Bar 215,00 TL yerine 129,90 TL

https://urun.n11.com/dambil/delta-28-kg-ayarlanabilir-vinly-dambil-halter-seti-krom-z-bar-P246436067

Bu tarz bişey buldum, yorumlar da güzel gibi. Tavsiye eder misiniz veya İstanbul, İzmit civarında git şuradan al dediğiniz veya başka bildiğiniz alışveriş sitesi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evde spor nasıl gidiyor beyler ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gençler selam, Bu proteinli süt hakkında bilgisi olan varmı merak ettim konuyu görünce yani içinde fazla protein olmasının sebebi nedir bilen araştıran varmı, Protein tozu filanmı var acaba diye düşünüyorum
  • Her bölgenin 4-5 farklı hareketini fullbody uyguluyorum ama çok zaman alıyor ve çok yorucu oluyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.