Şimdi Ara

DAMACANA SU FİYATLARI NEDEN YÜKSEK VE SİZ NE KADARA ALIYOSUNUZ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
0
Favori
38.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla biz istanbul/yakacık ta oturuyorum bizim burda sucu dolu suyu meşhur buranın 25litresi 30 ykr 40 litrelik bidon götürk yine aynı para misgibi su
  • ya arkadaşlar marmarada su yok içilecek ona bakarsan git balıkesir akçaya suya para vermiyorsun bedava inanamıcaksınız ama bedava bizim orda yazlığımız suya para vermiyorsun her yerden su çıkıyo evlere su faturası gelmiyo ben akçaya gidiyorum iş olsa orda inanın yaşarım yazları gitmem sadece
  • arkadaşlar, yarın nestleyi arıycam. eğer tatmin edici bir cevap almazsam araştırdım kaynağı aynı olan LİDO suyu transfer edicez. sitesinde detaylı bilgiler var. deneyelim tadı aynı mı. malum kaynağı ikisinin de sakarya...ayrıca fiyatı 2.80 gibi. bu arada istanbul, ankarada ikamet edenler fazlaca hayattan bezdiriliyo gibi geldi bana...
  • quote:

Orjinalden alıntı: **EDİTÖR**

arkadaşlar, yarın nestleyi arıycam. eğer tatmin edici bir cevap almazsam araştırdım kaynağı aynı olan LİDO suyu transfer edicez. sitesinde detaylı bilgiler var. deneyelim tadı aynı mı. malum kaynağı ikisinin de sakarya...ayrıca fiyatı 2.80 gibi. bu arada istanbul, ankarada ikamet edenler fazlaca hayattan bezdiriliyo gibi geldi bana...

nestlenin isviçre suyu olduğu TR de doldurulup parasının isviçreye gittiğini biliyor musunuz?
    yani bizim suyumuzu bize satıyorlar...
  • lido su istanbulda 4.50 ytl
  • YA MALTEPE BİZM EVİN ORDA ADAMLAR SUYU ŞİLEDEN ÇIKARTIYO BENDE DİYORUM ŞİLEDE SU OLSA İSTANBUL KENDİNE KULLANIR SULARIDA KOKUYO KAÇ KERE ŞİKAYET ETTİM ETTİM ADAMLARI SULARI UCUZ AMA 3.00YTL BİDE BU ŞEREFSİZLER VAR BİZ NERDEN SU İÇİCEZ YA
  • Çenesuyu 3.25 ytl
  • ist/maltepede araştırdım kristal su var kimlerin olduğunu bilmiyorum ama su sertliği 1.5 içimide çok yumuşak ben nestle suyu bu kristal suyla değiştircem
  • 0 YTL _ evimizin dibinde Kökez çeşmesi var (15 Mt) [Boluda olanlar bilir "Kökez suyu"nu ve kalitesini]
  • biz genellikle NESTLE alıyorduk çok zam gelince saka almaya başladık o da şuan 5 ytl sanırım
  • Maltepe / Küçükyalı Askeri Lojmanlar

Hayat su : 2ytl
  • muğlada topçam madran kapıya teslim 3.5 ytl...
  • erüklü 3,5 ytl eskişehir

kapıya kadar çıkarıyo sağ olsunlar , kalabak suyu gibi inip aşağıdan almıyon
  • 19LT ŞIRLAN: 3.5 YTL İZMİR..
  • İstanbul-LİDO su 19lt. 3.75 lira
  • suyu eskişehir erikli bayisinden istiycem arada 500km var ama neyse şimdi istesem haftaya gelir
  • istanbul erikli 6.80

yerine yurduna göre değişiyo. yetkililer ya temiz su temin etsinler ya da bu fiyat dengesizliğini ortadan kaldıracak, en aza indirecek uygulamalara girişsinler...
  • ARKADAŞLAR ARADIM NESTLEYE SIÇTIM SIVADIM YÜZLERİNE BUNE DEDİM BU FİYATA SU MU OLUR SAPANCA SUYUNU İÇİRİP BİZİ KAZIKLIYORSUNUZ SAYDIRDIM AĞZIMA NE GELİRSE SİZDE ARAYIN LÜTFEN BU FİYATA BU SU İÇİNMEZ TADI BİLE ADI VAR SADECE Bİ KAMPANYA BAŞLATALIM KAZIKLANMAYALIM ARTIK NE KADAR ÇOK ARASAK O KADAR ÇOK İLGİLENİRLER FİYATTA İNDİRİM OLUR

444 08 44 MÜŞ. HİZ. NESTLE ARAYIN VE BU FİYAT NEDİR DİYİN LÜTFEN BİZLER ENAYİ DEĞİLİZ SALAKTA DEĞİLİZ HEM İÇİMİ SERT HEMDE PAHALLI BU NE YA YETER ARTIK
  • EĞER LİDO UCUZ VE GÜZEL SUYSA MALTEPEDE BAYİ TELEFONUNU BİLEN VARSA YAZSIN LÜTFEN
  • Damacana almanın mantığı büyük alınca hesaplı olmasıydı, yerim ben böyle hesabı 5 er lt lik özkaynak alıyorum ama erikli hesaplı ise neden olmasın?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.