Şimdi Ara

Damacana Su Fırsatları (19lt.) (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.371
Cevap
132
Favori
811.593
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: infest06

28 subata kadar abone olmak gerekiyormus..
    Bisu uygulamasında 7 tl olarak gözüküyor mu şuan hocam? Ben ne yapsam 12.5 tl gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • *EKSeLaNS* kullanıcısına yanıt
    Kampanya şartları 28 şubata kadar abone olanları kapsıyor muş hocam, suları da sanırım mayısa kadar alabiliyoruz.
    Sipariş ekranında anında indirim 6 tl yazıyor.
  • Şubat ayında ihlas marka su artırma aldım
    Cok şükür kurtulduk bu dertten
    Tavsiye ederim
    Haftada 2 damacana ayda ortama 10 damacana alıyordum
    10 lira desek 100 lira yaklaşık 2 yılda kendini amorti edecek
    Artı olarak şimdi herseyi arıtma suyu ile yapıyoruz
    En az 15 damacana alırdım bu şekilde

• Ankara saka su 12,5 TL idi > 14 TL olmuş.
  • Istanbul Sefakoy eski Nursu otopazarinin orda Hamidiye 19lt Su 6lira olarak afiş asilmisti. Gidip bakamadim gecerken gordum. Yanliş hatrlamiosam orasi fabrika satiş idi diye biliyorum.

• Bi su uygulamasında vakıftaşdelen ilk 10 su 10 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. İhlasın hangi modelinden aldınız? Ayrıca kaç liradan aldınız öğrenebilir miyim?

• Arkadaşlar Vodafone hayat kodunu uygulamadan istediğimiz kadar kullanabilirmuyuz farklı kod ile ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erikli kampanya yapmış, yeni abonelere ilk 5 su 10 ar tl

• Arkadaşlar ilk mesajda paylaşılan puanlama neye göre yapılıyor? Ben Nestle su kullanıyorum ve çok aşağılarda olduğunu gördüm, hangi sıralara kadar içilmesi makul bu markaların?
  • arkadaşlar merhaba anadolu yakasında bi kaç tl ödeyip kendi suyumu kendim doldurabileceğim su firması veya halk çeşmesi varmı acaba? kayışdağı tarafında ümraniye ataşehir taraflarında olduğu söyleniyor bazı forumlarda

• agritux kullanıcısına yanıt
    Bugün mecburiyetten aldım. Bitince buzdağına geçeceğim.
  • TEB'in Bisu kampanyası çok iyidi, bittiğinden beri su almadık : ))

bu aralar güncel kampanya tavsiyesi olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adn53

arkadaşlar merhaba anadolu yakasında bi kaç tl ödeyip kendi suyumu kendim doldurabileceğim su firması veya halk çeşmesi varmı acaba? kayışdağı tarafında ümraniye ataşehir taraflarında olduğu söyleniyor bazı forumlarda
    başıbüyük tarafında eskiden para karşılığında dolum yapan yerler vardı, uzun zamandır gitmediğim için şuanki durumu bilmiyorum. kayışdağı tarafında 2 tane vardı. 1 tanesi yeditepe üniversitesi tarafında var diye biliyorum ama net konum bilmiyorum. yine kayışdağı tarafında bi yer var burası ücretsiz, suyu fena değildi yine buraya da en son 2-3 sene önce gitmiştim. konumu dahttps://goo.gl/maps/buaoLUiFjHahA7WW9 . içerenköyde de var ama oralara gitme kuyruk oluyor oralarda suyu az

• Avrupa yakasında güncel bir kampanya varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vodafone kampanyasından su söylemiştim 5. damacana falan olacak sanırım, evde bulamamışlar ne not ne arama hiçbirşey yok. Aradım çağrı merkezini kampanyalı su olduğu için teslim etmeyeceklermiş. Olaya gel.
  • Bisu ramazan ayı boyunca her damacanada 3 lira indirim yapıyor arkadaşlar

• Hopi de bisu uygulamasında ilk 4 su siparişine 10 TL indirim kampanyası var ama kullanamadım, Kontrol edin arkadaşlar
  • brak13 kullanıcısına yanıt
    Ben aynı gün iki sipariş verdim, farklı vodafone koduyla. Zor da olsa ikisi de geldi. İstediğimiz kadar kullanabiliriz diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: awsedrzxc

Hopi de bisu uygulamasında ilk 4 su siparişine 10 TL indirim kampanyası var ama kullanamadım, Kontrol edin arkadaşlar
    Deneyen var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.