Şimdi Ara

Damacana Su Fırsatları (19lt.) (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.371
Cevap
132
Favori
811.433
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A350-900

Ben damacana şişede değilde 19 litrelik pet şişede alıyorum gayet memnunum
    fiyatı nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    Evin altında bakkal ordan 7.50 tl ye alıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 tl damacana elmacık suyu alıyor isyeri bildigin tadi terkos suyu gibi sanki artırmışlar suyu öyle ama üzerinde kaynağından yazıyor kaynak suyumu nedir yoksa bizimi kekliyorlar a alamadım

• Arkadaşlar Bağcılar Güneşli etrafında su kampanyası var mı ? Plastik damacana da su fiyatları en kotu 9 TL olmuş , durum çok kötü .

• quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Bak mesela 4 liraya ben bu suyu içiyorum.

http://madran.bozdogan.bel.tr/ozellikler.html
    7 yıl geçmiş, şu an 8 lira oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.
    Adana Mersin Nestle su 10.75 Erikli 12 küsür

Siz hangi dünyanın şehrinde yaşıyorsunuz?

• bisu bkm express kullanmamış olanlara ilk 2 su 2 TL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyatları ilk defa gördüm bizde saka su damacanaya 12 tl veriyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İşi bilmekten kastınız kampanya mı? Nestle ilk 8 su 8 tl sonra 10.75. Bunu bizde kullanıyoruz. Net söyleyin Nestle Erikli 5-8 olması imkansız. İstersen en ücra yerde yaşa. Polemik yaratmak istemiyorum. Yanlış biliyorsunuz kabul edin

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Hocam bize de yol yordam göster de alalım ya, taşıyoruz sürekli 5 litre ya.@zotacing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaalisahin -- 11 Temmuz 2018; 20:0:18 >
  • İzmir su, belediyenin Bornova'dan çıkardığı su. Su 7TL, damacana değişim 6TL alıyorlar ilk siparişte. Tadını merak ediyorum, deneyen var mı?
  • Bu sene kadar yağışı Ankara hiç görmedi belki

Yine de musluktan içimiyoruz.

En iyi sulardan dedikleri javsu kızılcahamamdan geliyo. E zaten musluk suyu da kızılcahamamdaki kurtboğazıyla çamlıderedeki çamlıdere barajından gelmiyor mu

Eskisi gibi musluktan su içmeyi çok özledim. Ben de güvenemediğimden 5er lt.lik farklı markalardan alıyorum. Gross marketlerde 1.60-2 tl aralığında

• quote:

Orijinalden alıntı: Cezdim34

Bu sene kadar yağışı Ankara hiç görmedi belki

Yine de musluktan içimiyoruz.

En iyi sulardan dedikleri javsu kızılcahamamdan geliyo. E zaten musluk suyu da kızılcahamamdaki kurtboğazıyla çamlıderedeki çamlıdere barajından gelmiyor mu

Eskisi gibi musluktan su içmeyi çok özledim. Ben de güvenemediğimden 5er lt.lik farklı markalardan alıyorum. Gross marketlerde 1.60-2 tl aralığında
    Geçen hafta Finike deydik. Musluk suyu dağdan geliyormuş . İnan’ın ne Erikli ne Buzdağı . Ben böyle su içmedim . Bir mekana girince önüne hemen dolaptan çıkmış su getiriyorlar ve ücretsiz . Büyük termos su düşünün . Gerçekten çok şanslı ilçeler var . Şimdi Ankaradayız ve gelince 8₺ ye Nestle sipariş verdik . Ama o suyun tadını vermiyor maalesef .

• Bursaya gittik çarşıda çeşme var. Bu su içiliyormu diye sorduk niye içilmesin diye cevap aldık. Artık bize uzak geliyo kap harici su içmek...

• Kemerburgaz ve Beykoz tarafından gelen sular yazın ağır şekilde kokuyor. Paraya kıyıp Erikli alıyoruz.

Ayrıca Hayat su 19lt ile pet şişe dolum yeri farklı. Kesinlikle önermiyorum.

• İZMİR İÇİN SU FIRSATI ARIYORUM VAR MIDIR ÖNERİLERİNİZ?
  • Eski focada erikli 11.5 tl pinar 11 tl nestle 9 tl

• Sudan Sebeplerden birbirinizi kırmayın yav

• antalyanın bey dağlarından dolma ceysu var, 7.5 TL ye alıyorum
  • İş yerinde JavSu kullanıyoruz. Bir ara buzluğa koydum ve çıkarmayı unuttuğum için donmuştu. Ertesi gün tamamen çözülmesini bekledim. Suyun içerisinde beyaz tanecikler görülüyordu. Tam ne olduğunu anlamadım. İçerisindeki katkı maddelerinden mi kaynaklanıyor bilemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.