Şimdi Ara

Dalgınken Yaptığınız Rezillikler (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
717
Cevap
128
Favori
25.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
203 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işyerinde öğle saatleri, yemekhaneye gittim. Neyse kafam biraz bulanık, tabildota doldurdum yemeği vs masaya gideceğime aldım dışarı çıkıyorum. Bina dışına çıkınca sağolsun müdürüm gördü beni geri çevirdi. Rezil olmayayım diye yemeği attım, içeri geçip tekrar yemek aldım. Bir güzel afiyetle yiyip ardından elimde boş tabildot ile kapıya yönelirken arkadaşların bana baktığını farkettim ve o an rezil olduğumu hissettim. Önce dışarı çıktım geldim, sonra da boş ile dışarı yöneldim. O kalabalıkta rezil bir durum idi benim için.
  • -Fare yerine telefonu kullanmaya çalışmam

-Okula geç kalmıştım,dur tuşuna bastım otobüs durmadan kapısı açıldı ve bende attım ayağımı 1-2 takla attım

-bankamatikten 300 tlyi alıp çekip gitmem daha sonra arkamdan bir abinin kartımı koşarak getirmesi

-galoşu çıkarmayı unutmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 22 Haziran 2014; 22:13:28 >
  • okul çıkısı kantinciye makineyi ver bi drift atayım dedim( daha önce hiç dreksyona oturmadım arabayı vermeyecegini düsündüm ve kızlara hava atmak istedim) adam yap bakayım bi nasıl yapıyorsun dedi geçtim oturdum kolduga arabayı kaldıramadım okula rezil oldum sonrada sen kaldıramıyormuşsun diyipde dalga geçtiler benle
  • Babam bir bardak su getir demişti tabakla getirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronald Weasley

Bi keresinde sınıftan çıkarken kapıyı çaldıydım

Celal sen misin lan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kadar uğraşıp tül perde taktıktan sonra annemin "oğlum tülü öne takacaksın" demesiyle çıkarıp yeniden takmam
    +ekmek arası nasıl olsun diyen garsona turşu koyma demek yerine hıyar demem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foz54 -- 20 Haziran 2014; 21:05:35 >
  • Cebimdeki peçeteleri çöpe atarken içinde bulunan kağıt paranında beraberinde çöpe gitmesi
  • sokaktaki telefon kutularının yanında bulduğum telle oynarken arkadaşın annesi '' serdar atari salonunda mı bi bakarmısın bakarmısın'' dediğinde elimde telle atari salonuna girmiştim,etrafımı sardıklarındarında ben daha olayı anlamamıştım. Allahtan tanıdık biri çıkıpta abi o yapmaz dedide öyle dayaktan kurtulmuştum.
  • Uykudan uyaninca direk telefondan saate bakarim, neyse uyandim bigun, bos elime baktim 2-3 saniye, farkettimki telefonu elime almayi unutmusum

• quote:

Orijinalden alıntı: Cangara

metroda ineceğim istasyona yaklaşınca kapıya doğru gidip "müsait bir yerde" diye bağırmak.

• patronum 10 dakika boyunca telefonunu aramıs en son bana geldi sordu telefonumu gördün mü diye ben de elin de abi dedim 'ulan arkadaş ulan arkadaş' deyip gitti
  • Otobüse binmeden önce Eskart yükletecektim onun yerine öğrenci kimliğimi uzatmışım. Adam da baktı kart yanlış ben daha para vermeden kartı aldığı gibi geri uzattı. Ben de parasını verdim de adam yükledi sandım (1 saniyede nasıl yükleyecekse). Arkamı döndüm gittim otobüste binince uyandım.

Ekleme: Yıl 2006 falan ortaokuldayım sabah kalktım giyindim okula gittim. Giyinmem de acayip kısa sürdü. Meğer gömleği giymişim ama altına pantolonu giymeyi unutmuşum dizi delik eşofmanı değiştirmeden gitmişim. Bir de eskiden kıyafet delinince iyice parmağımı sokar genişletirdim. O kocaman delikli eşortmanla servise binince farkettim servisciye söyledim durmadı. Gittim okula and okunacak, sıranın en arkasında durdum hoca görmesin diye sonra sınıflara çıkarken o kalabalıkta kimse de görmedi sanırım gittim oturdum yerime bütün gün de kalkmadım. Tam son ders iyi bari sınıfa da rezil olmadık biraz da geç çıkarım kimse görmez dedim hoca bir kıza ödev kağıdı dağıttırdı. O kız da bana dağıtırken "aaaa niye pantolon giymiyosun sen?" demişti de yerin dibine girmiştim. Eve dönünce babama sordum sabah günaydınlaşırken niye söylemedin diye ilk dersin beden falan sandım dedi. Neden üzerime gömlek giyeyim ya da niye delik eşofman giyeyim o zaman be baba

Ekleme 2: Bir kaç sene önce üniversiteye hazırlanırken dershanede iyi bir matematik hocamız vardı. Kardeşime özel ders vermeye başladı sonradan. Bana da Fatma Hoca'nın selamı var dedi. Dedim tanımıyorum. Nasıl tanımıyorsun dedi. 10-15 dakika tartıştık evin kapısının önünde kesin tanımıyorum dedim inatla. Kimya hocam çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ysgramor -- 20 Haziran 2014; 23:04:48 >

• Oziko kullanıcısına yanıt
    Araç giderken cep telefonunu el freninin altına koymam ve sıkışmasın diye el frenini çekmem.
  • Kontakta olan anahtarı nereye koydum diye aramak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

-Fare yerine telefonu kullanmaya çalışmam

-Okula geç kalmıştım,dur tuşuna bastım otobüs durmadan kapısı açıldı ve bende attım ayağımı 1-2 takla attım

-bankamatikten 300 tlyi alıp çekip gitmem daha sonra arkamdan bir abinin kartımı koşarak getirmesi

-galoşu çıkarmayı unutmam

(efsane konu)

Telefonu fare olarak kullanmayi bende yaptim hemde bi kızın yaninda

• 3-4 sene önce doğum günümde sevgilim gece mesaj atmış tabi ben saatin farkında değildim cs oynuyordum, şöyle göz ucuyla baktım mesaja aklım oyunda kaldı tabi mesaj da baya uzun olunca bi anlık dalgınlıkla "teşekkür ederim" yazdım yolladım 1 hafta konuşmadı benimle

Geçenlerde de film izleyeceğim gözlüğümü arıyorum bi 5-10 dk dolandım evde sonra aynaya baktım gözlük gözümdeymiş
  • vaka şöyle oluyor günün yorgunlugu + sıcak + istanbulda alev gibi bir otobüs ineceğim durak pazartekke tabi ben uyuya kalmışım salyalarım aka aka o derece sonra bir baktım çapayı geçtik hemen kalkmaya çalıştım o ara ayağım takıldı düştüm gözlerim şişmiş hemen toparlandım kalktım düğmeye bastım indim sonra serin hava biraz esince aklıma çantam geldi tabi çanta otobüste kaldı kimsede görmedi heralde ben düşünce ilgi dağıldı öylece kaldım yani iyiki "ineyeceğmm" felan dememişim sessiz durdum
  • Varan 1;
    Dün hastanedeyim kan, röntgen, ekg ve bunların sonuçları derken sıcakdan pişdim 1 kilo ter akıttım,
    Neyse sonuçları topladım üst kata çıkdım muayene olduğum yeri ararken, bulduğumu sanıp biryere girdim kapıdan o an biri çıkdı sonuçları gösterdim,
    "sende kimsin diyen" kişide ameliyattan yeni çıkan anestezi uzmanıymış, "vay mk nasıl bir malım" diye söyleniyordum, sırıtıyordu hatun arkamdan.
    Neyse kbb doktorunun odasını sora sora bulup girdim içeri, verdim sonuçları, ameliyat günü verdi iple çekiyorum..

Varan 2;

Abi sene geçen sene stajın son günleri, yaz gelmiş yine sıcaklar kendini göstermeye başlamış, sabah 9'da atladım dolmuşa iş yerine gidiyorum.
    Tabi her zamanki gibi dolmuşlar ayakta yolcuyu umursamıyor aldıkça alıyor müşteriyi.. Elimi cebe atıyorum peteçe bulurumda terimi silerim diyerek,
    elime first sakız kutusu geçiyor, annem koymuşdur diye çıkarıp atıyorum ağzıma, geri yerine koyuyorum, tabi öndeki tip tip bakmaya o an başlıyor.
    Uykusuzluk ve sıcağın etkisiyle kendimde değilim, yolculuk yarım saat sürüyor o günde kısa mesafeye giden olmamış olacak ki inen yok.
    Perişan halde gidiyoruz Ankaranın delik deşik asfaltında, çukura girdikçe öndeki kafayı çevirip bana bakıyor "hey güzel allahım" çekiyor geri önüne dönüyor.

Lan zar zor kalabalığı aşıp indim işyerinin önünde, o sırada karşı kaldırımda yürüyen, iş yerinden arkadaşı gördüm oda yeni inmiş otobüsten,
    selamlaştık filan, sakız çiğnermisin diye soruyorum neden sorduğumu bende bilmiyorum, tadı hoşumamı gitti ne olduysa artık.
    Elimi cebe atıyorum allah allah nerde bu sakız diye aranırken, kız aman boşver deyip çıkarıyor bir sigara uzatıyor, saol diyip almıyorum,
    o gün öğlene kadar mal mal takıldım müşteride yoktu, klimada bozulacak günü bulmuş, neyse yemek için avn'nin terasına çıkınca aklım başıma gelince gülüp geçmişdim.
    Yemekden sonra kıza anlattım, pis pis sırıttı pislik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch4ylak -- 21 Haziran 2014; 0:30:54 >

• 3ü 1 aradayı çöpe boşaltmam
  • Bakkaldan çıkarken adama hayırlı işler yerine afiyet olsun demem.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.