Şimdi Ara

Dalgalı Saçlar İçin Öneriler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
26.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim saçlarım dalgalı ( kıvırcık pek olmasada ) ben bu saçları ortada dikmek istiyorum

bunun gibi ypabilirmiyim olursada nasıl bir yol izlemeliyim böyle yapan varsa aranızda nasıl yapıyorsunuz birde bu şekil için yuvarlak tarak alsam olurmu

• quote:

Orjinalden alıntı: huseyin16

Arkadaşlar benim saçlarım dalgalı ( kıvırcık pek olmasada ) ben bu saçları ortada dikmek istiyorum

bunun gibi ypabilirmiyim olursada nasıl bir yol izlemeliyim böyle yapan varsa aranızda nasıl yapıyorsunuz birde bu şekil için yuvarlak tarak alsam olurmu

Saçı düzleştirmek için aletler var onları denesen:)
  • en ii çözüm fön bence.
  • bendede aynı sorun var saç düzleştirici şampuanlar var işe yarıyo biraz dax kullanıyom bide saçları yıkadıktan sonra düzleştirici kremler var onlardanda alabilin olmadı son çare braun veya philipsin saç düzleştirici presleri var aynı ütü gibi 2 taraflı birden düzleştiriyo

• Arkadaşlar saç düzleştirici ütü ile ansıl düzleştirebilirim erkek saçını ??

bu kremlerin adı nedir nerde satılır ve sürekli etki gösterirmi ??

birde bu halim ile nasıl resimdeki gibi şekil yapabilirim ??
  • Ne zarar veriyonuz saçlarınıza...

Sizi saçınızla sevecek olan kız sevmesin daha iyi
  • glatt dıye bı krem var sacı duzlestırıyor 3 ay cıvarı etkısı var
  • @FenerLand benim amacım kızlar için değil kendim için tarz yapmak hep aynı saç tipinden sıkıldım yeni tarzlar arama ihtiyacıma girdim anlamışsındır heralde
  • quote:

Arkadaşlar saç düzleştirici ütü ile ansıl düzleştirebilirim erkek saçını ??

bu kremlerin adı nedir nerde satılır ve sürekli etki gösterirmi ??

birde bu halim ile nasıl resimdeki gibi şekil yapabilirim ??

burda kremlerın adını sormussunda bende ona gore cvp verdım
  • ok saol FenerLand ama glatt okuduklarıma göre saçı çok kırıyormuş doğrumu acaba ??
  • quote:

ok saol FenerLand ama glatt okuduklarıma göre saçı çok kırıyormuş doğrumu acaba ??

İşi bilen birisine yaptırırsan ve güzel bakarsan bir sorun olmaz. Yalnız kendin yada bilmeyen birsine yaptırırsan saç köklerini yakarsın. Çünki kafa derisinden en az 5cm yukarıya sürülmesi gerekiyor. Saçların kısaysa glatt ı unut.
  • quote:

ok saol FenerLand ama glatt okuduklarıma göre saçı çok kırıyormuş doğrumu acaba ??

ben eskiden kullanmıstım sacı yakıyor dıye duydum hatta bu yuzden Turkıyede satısı yasaklanmıstı. kıbrısta eczanede buldum tekrar aldım. etkisine gelince sacı dumduz ve yumusacık yapıyor oyle kırılma vs bi sorun yasamamıstım ama dedıgım gibi burda yasaklanmıstı fakat netten yada yurtdısından bulmak mumkun.
  • ok arkadaşlar ben o zaman bilen bi kuaför arayayım para çıkıcak heralde cepten
  • yukarııı
  • nisan ayında

saçıma glatt uygulattırmıştım biraz uzatıp

tamamen yakar makar dediler ama yakmadı.(berber bu işte kraldır, ayrıca 35 ytl aldı.Böyle fix,paris kuaför tarzı yerlerde 120 ytl )

Dümdüz ipek gibi olmuştu.

Fakat o iğrenç kokusu hala yıkadıkça burnuma gelir.

Çok çok afro tarzıysa saçların düşünebilirsin.
  • fazla afro tarzı değil resim koyayım

tamam yaptırıcam heralde de bakalım Dbakırda bu işlemi yapıcak berber varmı birde benim babamın rütbeli asker olmasından dolayı orduevine filande girebiliyoruz belki orda vardır orda varsa bedaya yaptırırım
  • zırt pırt yere düşme lan kalk ayağa ve yukarı tırmanmaya devam et
  • öff huseyin16 sıktın biraz.Tamam ergenlik mergenlik ama ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: CuoreSacro

öff huseyin16 sıktın biraz.Tamam ergenlik mergenlik ama ...

kardeş sıktıysa konya girme soru sormak suçmu acaba senin istediğin bir bilgi olursa belkide ben cevaplarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: CuoreSacro

öff huseyin16 sıktın biraz.Tamam ergenlik mergenlik ama ...

adam yardım istemiş madem sıkıyo seni böyle konular hic yorum yazmadan cıkabilirsin vakitten kazanırsınbenim saclarımda dalgalı ve uzun düzleştirmek istedigimde fön cekiyorum ama onunda etkisi 1 günde geciyo arkadaslarım dax kullan sacların 4 gün şekil verdigin gibi durur diyolar ama emin degilim dax kullananlar fikirlerini söyleseler cok iyi olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.