Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Dakika hedef bozukluğu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
42
Cevap
1
Favori
522
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Dakika hedef bozukluğu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2724 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cetinsangu

quote:

Orijinalden alıntı: Uberior

quote:

Orijinalden alıntı: cetinsangu

quote:

Orijinalden alıntı: Uberior

Aynı durum bende de var. Dikkat dağıtıcı etmenlerden bunlar hep. Reddit, donanımhaber ve müzik özellikle. İşe başlamamı engelliyor. Bir de bu sıralar sıkkınlık var bende, onun da etkisi var.

Başkan bu duruma bi çözüm bulmamız lazım, dhyi bırakacak değiliz herhalde

Önünde bilgisayar varsa kaldırmakla başlayabilirsin bence. Ya da çalışma odanda bilgisayar bulundurma. Telefonu az ötede tut. Donanımhabere ara vermek iyi olabilir aslında çünkü ben çok vakit kaybediyorum burada. Sürekli aşağıya doğru scroll'luyorum, bir defa girdiğim konuya yeniden giriyorum felan. Bir şeyler yapmak gerek ama bir şeyler yapmak için de başlamak gerek İşlerin yolunda olmadığının buradaki herkes farkında. Böyle giderse adam akıllı bir şeyler olmayacağının da herkes farkında ama ne hikmetse kimse düzeltmeye gitmiyor Geç olmadan vakit başlamak lazım hocam. Haksız mıyım?

Bilgisayar pek kullanmıyorum hocam genelde telefon kullanırım ben. Telefonu ötede tutuyorum, fayda etmiyor. Telefonu iptal etsem bu sefer whatsapp okul grubundaki not, hoca tüyoları mesajlarından haberim olmayacak sınırlandırmak lazım ama nasıl işte

O iş sende bitiyor hocam Telefonu yorganın altına felan koy ya da git salona koy odana dön. İradeni güçlendirmeye çalış. Ne üstünde çalışıyorsan yavaş yavaş arttır saatleri. Telefonda birtakım uygulamalar var kullanım sınırlaması koyuyor işe yarar mı bilmiyorum. Bir dene istersen. Kesin çalışan bir çözümüm olsa kendime uygular sana da söylerdim hocam ama yok galiba. Birazcık kişide bitiyor. En büyük rakip yine kendimiz gibi geliyor bana
    |
    |

• Binbaşı
    1064 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Koğuş Ağası

Askeriye gibi burasi,ruhum daraliyor.Gecen yil da bu yuzden birakmistim.

Ruhun neden daralıyor ki? Neden askeriye gibi burası? Oysa ruh kaynağım burası benim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkes degil ama geneli;

Kadinlari sevmiyor

Kendini sevmiyor

Tembel,saatlerce bilgisayar başinda.

Ve daha bir suru şey.

Tabi bazen çok eglenceli konular oluyor,onun için yilin belli donemleri dh ye ugrarim,sonra giderim.Uzun sure kalinca farkinda olmadan ruhun sıkılır.Bu depresif hallerin bundan çeto

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cetinsangu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,142
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.