Şimdi Ara

Dakika 3te topa çıkıp flameleyen sup(kendisi de konuda) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
1.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geldim.

Ya sen nasıl bir insansın daha ilk dk dan ana avrat sövüyorsun bir de foruma haklıymıs gibi forumda konu açıyorsun. Yazıklar olsun.

Kendi pisliğinde öl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaturalBornKillah

quote:

Orijinalden alıntı: HolyPaladin

O cs'lerle nasıl plat oluyosunuz aklım almıyor

Tr kardeşim orası ne bekliyorsun. Her oyunda ortalama 100-150 farm arası oluyor. Westte öyle degil Westte 35+dk oyunda 250 den aşagı farmı olmaz mid , bot ve top lane in. Hatta sup bile 100 farmı görebilir heroya göre. Jungle zaten pushlara yardım ederken farm ypaıyor. Benim en tav oldugum sey Tr de. Gank gidiyorsun top lane e diyelim. Adamı öldürdünüz. Diyorsunki PUSHLA TOWER ALALIM. Adam farma dokunma diyor. Küfür ediyor. Lan beyinsiz herif adam doğmadan diğerleri gelmeden direk pushlasana orada 3-5 farmı hesaplıyor tower alacagına.

Haklısın westte oynuyorum normal game olsa bile 10 dk'da en az 90 farm yapmaya calısıyorum 30 dk'da en az 230 oluyor kill sayıma göre degisiyor tabi
    ben jungle oynadıgımda dk 20'de 120 cs leri buluyorum

• Hayır o support benim.

Ya sen nasıl bir insansın daha ilk dk dan ana avrat sövüyorsun bir de foruma haklıymıs gibi forumda konu açıyorsun. Yazıklar olsun.

Kendi pisliğinde öl.
  • Geldim.

Kendi pisliğinde öl
  • Geldim.

Kendi pisliğinde öl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingvar

quote:

quote:

quote:

quote:

Tr kardeşim orası ne bekliyorsun. Her oyunda ortalama 100-150 farm arası oluyor. Westte öyle degil Westte 35+dk oyunda 250 den aşagı farmı olmaz mid , bot ve top lane in. Hatta sup bile 100 farmı görebilir heroya göre. Jungle zaten pushlara yardım ederken farm ypaıyor. Benim en tav oldugum sey Tr de. Gank gidiyorsun top lane e diyelim. Adamı öldürdünüz. Diyorsunki PUSHLA TOWER ALALIM. Adam farma dokunma diyor. Küfür ediyor. Lan beyinsiz herif adam doğmadan diğerleri gelmeden direk pushlasana orada 3-5 farmı hesaplıyor tower alacagına.

Solobot yaptım ondan olabilir dimi?Onun dışında towerı erken kesmek lanein düşmesine sebep olur farm yapamamaya, zorunlu itmeye vs.

Ben senin farmına laf etmedim kardeşim genel konuştum. Zaten kuleleri 1. veya 2. drakeden önce almak farmın düşmesine sebep olur. 10-15 dk arasında 120+ farm yaparsa adc tower alınır roam yapılır laning biter.

Malesef türkiyede şu anlayış var; jungle ve support senin kölendir.

KESİNLİKLE ! Westte bi türkle karşılaştım. Ben First Pick dim. Adam Last Pick. Ziggs ile oyunlarımın %80 inini taşıdıgımdan seri maçım oldugundan Ziggs pickledim. Bende sonraki adam jungle pickledi. 3. ve 4. adam aynı anda picklicekti 2 side top pick-lock yaptılar. Kavga edip biraz tartıştılar ben feda diyip apc sup gidicem dedim. Cait aldı bizim Türk arkadaşımız adc olmadıgından. Neyse gittim yanına normal oynuyoruz first blood bende kaldı birşey demedi. O lanede yokken ben farm yapıyordum kasmaya başladım AP gidiyordum. Ward falanda kaçırmadan. Bana diyorki neden farmı alıyorsun ? Diyorum sen yoksun lanede ne yapayım minionlarmı alsın farmı falan derken başladı sen supsun demeye. Bende var late e dogru 600 ap. Bizim jungle bana Blue buff bırakıyor ben tam alıcakken bu dallama gelip maviyi çalıyor. SEN SUPSUN MAVİYİ BEN ALIRIM SUP MAVİMİ ALIR. Diyor. bu arkadas 5-8 gibi skor giderken ben 19-6 falan gidip oyunu taşıdım bide. Bir ara beni o kadar çıldırttıki supsun sen diye diye. Oyunu vermeyi düşündüm. Seri maçım olmasa vericektim sırf bu dallama yüzünden ama diğerlerininde hakkına girmek istemedim. İyi oyun çıkardılar sonuçta.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Solobot yaptım ondan olabilir dimi?Onun dışında towerı erken kesmek lanein düşmesine sebep olur farm yapamamaya, zorunlu itmeye vs.

Ben senin farmına laf etmedim kardeşim genel konuştum. Zaten kuleleri 1. veya 2. drakeden önce almak farmın düşmesine sebep olur. 10-15 dk arasında 120+ farm yaparsa adc tower alınır roam yapılır laning biter.

Malesef türkiyede şu anlayış var; jungle ve support senin kölendir.

KESİNLİKLE ! Westte bi türkle karşılaştım. Ben First Pick dim. Adam Last Pick. Ziggs ile oyunlarımın %80 inini taşıdıgımdan seri maçım oldugundan Ziggs pickledim. Bende sonraki adam jungle pickledi. 3. ve 4. adam aynı anda picklicekti 2 side top pick-lock yaptılar. Kavga edip biraz tartıştılar ben feda diyip apc sup gidicem dedim. Cait aldı bizim Türk arkadaşımız adc olmadıgından. Neyse gittim yanına normal oynuyoruz first blood bende kaldı birşey demedi. O lanede yokken ben farm yapıyordum kasmaya başladım AP gidiyordum. Ward falanda kaçırmadan. Bana diyorki neden farmı alıyorsun ? Diyorum sen yoksun lanede ne yapayım minionlarmı alsın farmı falan derken başladı sen supsun demeye. Bende var late e dogru 600 ap. Bizim jungle bana Blue buff bırakıyor ben tam alıcakken bu dallama gelip maviyi çalıyor. SEN SUPSUN MAVİYİ BEN ALIRIM SUP MAVİMİ ALIR. Diyor. bu arkadas 5-8 gibi skor giderken ben 19-6 falan gidip oyunu taşıdım bide. Bir ara beni o kadar çıldırttıki supsun sen diye diye. Oyunu vermeyi düşündüm. Seri maçım olmasa vericektim sırf bu dallama yüzünden ama diğerlerininde hakkına girmek istemedim. İyi oyun çıkardılar sonuçta.

Ben merkezli oynuyor herif kendisi sup olsa yanlışlıkla diye diye minion çalar mid'in bluesunu alır kille için en çok damage atan skillini bekletir senin ölmeni bekler vs. çoğunluk olarak böyle.Hele pick sırasında ben top dedim ben gidicem diye kavgalar çıkıyor anlamıyorum bi insan lee sini topta oynamak için niçin yenilmeyi göze alır? Bırak adam istiyorsa topa geçsin sen de al lee sini junglea geç çok mu zor..

• Geldim

Ulan pezo anana kafa atarim dersen tabi topa cikarim keraneci burda hakliymis gibi anlatma caite ap runle giriyor birde w e daha cok vurcak xd diyorsun

• Ingvar kullanıcısına yanıt
    benzeri bana da olmuştu , supportum flame yaptı top a gitti , vayne ile thresh cait e karşı solo gittim , 1/4 filandım , tüm takıma mute attım flame yapıyolardı , sonra adamları dragonda bastık şansıma biraz da quadra attım çevirdik oyunu
  • Geldim.

Ya sen nasıl bir insansın daha ilk dk dan ana baba bacı kardeş hülooğ dombıramı alarman. Yazıklar olsun.

Kendi pisliğinde öl.

• Bugün urfta karşıma geldi bu, çok lowdu öyle böyle değil

• plat 5 böyleyse ben bronz 4 de takılmaya devam ediyim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: shallwar

quote:

Orijinalden alıntı: HouseM.D.

Lulu

Yarbay

26 LOL Mesajı
    2504 Mesaj
    Sistem ve Tercihlerini Göster
    Eski Kullanıcı Adı:
    Leroyy

Dün; 18:55:44 Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet Paylaş Cevap Alıntı PM
    Geldim.

Kendi pisliğinde öl.
    Paylaş

LOL Profilim, Tıkla

Hepsine bir "Kapris" yeter. - Lulu
    Battlefield 3 ID : Pharassios
    Battlefield 4 ID : Pharassios

HouseM.D.
    Bugün; 0:12:45 (1550 mesaj)

Lulu

Yarbay

26 LOL Mesajı
    2504 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Leroyy

Dün; 18:55:44 Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet Paylaş Cevap Alıntı PM
    Geldim.

Kendi pisliğinde öl.
    Paylaş

LOL Profilim, Tıkla

-
    ''Gerçek" orada, tam da gözümüzün önündedir, ama fazla göz önünde ya da yüzeyde olduğu için onu göremeyiz. Gerçeğe ulaşmak için onun bize verdiği cevapları dinlememiz gerekir.

shallwar

Teğmen

227 LOL Mesajı
    246 Mesaj

Dün; 13:35:14 Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet Paylaş Cevap Alıntı PM

quote:

Orijinalden alıntı: HouseM.D.

Lulu

Yarbay

26 LOL Mesajı
    2504 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Leroyy

Geldim.

Kendi pisliğinde öl.
    Paylaş

LOL Profilim, Tıkla

HouseM.D.
    Bugün; 0:12:45 (1550 mesaj)

Lulu

Yarbay

26 LOL Mesajı
    2504 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Leroyy

Geldim.

Kendi pisliğinde öl.
    Paylaş

LOL Profilim, Tıkla

-
    ''Gerçek" orada, tam da gözümüzün önündedir, ama fazla göz önünde ya da yüzeyde olduğu için onu göremeyiz. Gerçeğe ulaşmak için onun bize verdiği cevapları dinlememiz gerekir.
    Paylaş

DonanımHaber Gambit Gaming Fan Club

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalım

benzeri bana da olmuştu , supportum flame yaptı top a gitti , vayne ile thresh cait e karşı solo gittim , 1/4 filandım , tüm takıma mute attım flame yapıyolardı , sonra adamları dragonda bastık şansıma biraz da quadra attım çevirdik oyunu

Bizim takım iyiydi diyorum ya hatanın zyrada olduğunu anladı hepsi biri bile beni suçlamadı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.