Şimdi Ara

Daisy Akıllı Elektrik Süpürgesi Migros 84TL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
90
Cevap
0
Favori
28.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 43
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 8 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hitaf73 (7 mesaj) TuVNeRa (6 mesaj) unsal07 (6 mesaj) sahibitanıdık (5 mesaj) t-miharbi (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> Daisy Akıllı Elektrik Süpürgesi Migros 84TL!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    487 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Migros sanal marketi dolaşırken dikkatimi çekti.
    Kullanışlı bir ürün mü diye biraz araştırdım ve en ucuz 299 TL'ye buldum.
    http://www.herevelazim.com.tr/3667/Daisy_Ak%C4%B1ll%C4%B1_Elektrik_S%C3%BCp%C3%BCrgesi

Kullanılabilirliği tartışılabilir ama fiyat çok iyi geldi bana.
    Acaba aynı markalı ürünü kullanan var mı ?

Migros kart ile 84,15 e geliyor...

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web//showProductDetail.do?psi=7835035&shopCategoryId=9553

http://www.akakce.com/elektrikli-supurge/en-ucuz-daisy-rv-13-kumandali-fiyati,022587.html

DAİSY AKILLI ELEKTRIK SÜPÜRGESİ
    Sensörleri sayesinde engelleri farketme, Her iki tarafa dönerek hareket eden temizleme fırçaları, Tamamen bağımsız hareket edebilme, Şarjı azaldığında otomatik olarak yerleştirme istasyonunda kendini şarj etme, Farklı yüzeyler için otomatik olarak kendisini ayarlam, Uzaktan kumandalı

• Yarbay
    21622 Mesaj
    Emiş gücü nedir?
    Küçük olduğu için toz haznesi de küçüktür. Sık sık toz torbasını boşaltmak gerekir.
    |
    |
    Diğer yerlerde 300 lira burada 84 lira, bence ya fiyatı yanlış girmişler yada aynı model değildir, bu kadar fark olması normal değil .
    |
    |
    Kangurum'da model no.'su yazmıyor, ama resim diğer sitedekilerle aynı. Açıklamada da kumandalı dediğine göre büyük ihtimale aynı ürün olabilir. Fiyat belki yanlıştır (299 olabilir). Eğer öyleyse herhalde sipariş aşamasında ortaya çıkar. Çekiş gücü ile ilgili bilgi hiçbir sitede yok, ama şarjlı bir aletten de fazla birşey beklememek gerek. Bir de kutu içeriğinde 3 adet temizleme bezi diyor diğer sitelerde (düz zeminler için). Bunlar bitince nereden alınacak?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    300 Mesaj
    Fiyat çok uygun, hemen siparişi verdim. (Haber veren arkadaşa teşekkürler.)

Cihazın üreticisi sanırım taiwan dan Matsutek Enterprises Co, Ltd. modeli RV13 olarak geçiyor.

Matsutek Firmasının ürettiği RV 13 Modelin Linki (tıklayınız)

Aşağıda Hong Kong ebay sitesindeki satış ilanıda var

Ebay Linki (tıklayınız)

Video Linki (tıklayınız)
    |
    |

• Yarbay
    21622 Mesaj
    O halde süpürmekten ziyade parke ve fayansları cilalamak için uygun...
    |
    |
    Az önce aradılar, stoklarda yok getiremeyeceğiz diye.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: FREE_MIND

Sitede halen stokta görünüyor, kaldırmamışlar. Sipariş vermeyelim mi yani boşuna?
    |
    |
  • Teğmen
    107 Mesaj
    Benim siparişimi de arkadaşımınkini de iptal ettiler
    |
    |

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

Sitede halen stokta görünüyor, kaldırmamışlar. Sipariş vermeyelim mi yani boşuna?

Sırf bu yüzden tekrar sipariş verdim. Tekrar aradıklarında madem stokta yok niye hala satın alınabiliyor, stokta var görünüyor diye.
    |
    |
    |
    |

quote:

quote:

Sırf bu yüzden tekrar sipariş verdim. Tekrar aradıklarında madem stokta yok niye hala satın alınabiliyor, stokta var görünüyor diye.

Migros sanal market stoklarında da görünüyor aynı fiyata (sol sütundaki sanal market logosuna tıklayıp şehir ve semt seçiyorsunuz alışverişten önce). Onların stoklarıyla kangurum stokları farklı. Hatta şehirden şehire ve semtten semte göre de değişiyor. Bir de oradan deneyebilirsiniz. Merkez dışındaki ilçelere (Antalya) teslimat yapmadıkları için ben orayı deneyemiyorum.
    |
    |

• Binbaşı
    1575 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimt

mağaza bazında stok sanırım

Kangurum'da mağaza bazında stok yok, tek elden yürütülüyor siparişleri. Ancak Migros sanal markette dediğiniz uygulama geçerli (fiyatlar bile bazı ürünlerde farklılık gösterebiliyor, ama süpürgede aynı fiyat).
    |
    |
  • Yüzbaşı
    792 Mesaj
    quote:

quote:

mağaza bazında stok sanırım

Kangurum'da mağaza bazında stok yok, tek elden yürütülüyor siparişleri. Ancak Migros sanal markette dediğiniz uygulama geçerli (fiyatlar bile bazı ürünlerde farklılık gösterebiliyor, ama süpürgede aynı fiyat).

ben sipariş vermedim ama sepete ekledim sanal market siparişi gibi hangi saattte istiyorsunuz seçeneği çıktı karşıma
    |
    |
    şimdi sipariş geçtim aslında düşündüğüm bir ürün değildi ama fiyatından dolayı birde gezgin olması hoşuma gitti akşam 20:00 da sipariş teslimi olacak eve
    |
    |

şimdi sipariş geçtim aslında düşündüğüm bir ürün değildi ama fiyatından dolayı birde gezgin olması hoşuma gitti akşam 20:00 da sipariş teslimi olacak eve

Siparişi kangurum'dan mı sanal marketten mi verdiniz???
    |
    |
  • Yüzbaşı
    792 Mesaj
    ilk mesajdaki linke tıkladım sepete ekledim migros sepetinde ekledi kangurum sepetin eklemedi sonra siparişi bitir dedim gerisi bildiğiniz işler
    |
    |
    Ankamall 5M migrostan saat 12:00 civarı son ürünü ben aldım. Teşhir ürünü hariç başka yokmuş. Geçen hafta 179 TL'den satıldığını söylediler. 1 ay önceki fiyatıda sıkı durun 390 TL imiş. 179 dan satılırken çok fazla satış olduğunu söyledi görevli eleman. Şu ana kadar da ürünlerde geri dönen olmamış. Birde paro indirimiyle 84 TL'den ürünü aldığımı görünce kendisi bile inanamadı bu fiyata satıldığına.
    |
    |
    quote:

ilk mesajdaki linke tıkladım sepete ekledim migros sepetinde ekledi kangurum sepetin eklemedi sonra siparişi bitir dedim gerisi bildiğiniz işler

Teşekkürler bilgi için.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Bebek Oyunları
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,702
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.