Şimdi Ara

dairenin alti depo icten yer yalitimi onerileriniz varmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yeni bir daire aldim nasipse tasinicam 2 .kat alt katim bos depo yan dairedeki komsum asiri soguk geliyor diyor dairenin yerleri tas parke yaptiricam onun oncesinde onereceginiz bir icten olucak sekilde yalitim onerileriniz varmi ? ben parkenin altina serilen silte nin kalingini yuksek tutmayi dusunuyordum 1cm yerine 5cm gibi tabi daha mantikli onerilere ihtiyacim var simsiden tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sert kopuk doset.ama tas yaptirma normal parke yaptir.tas. soğuk oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam suan yerler tas ben tas uzerine parke yaptiricam yaotirmadan once tasin uzerine ne sereyim malzeme olarak ismi ne geciyor

• kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    Sanirim xps sert kopuk yaptirabildigin kadar kalin yaptir 3 cm falan.

• Slm.yalitiminizi yaptirdinizmi.yaptirdiysaniz izlenimlerinizi alabilirmiyim.kac cm ve sicakliga etkisi ne oldu.

• suan daha yaptirmadim cunku kararsiz kaldim kinileri kapron parke alti ses yapar diyenler var kimisi ses yapmaz diyor her kafadan bir ses cikiyor bende bu kararsizliklardan dolayi belki forumda bu islerle ugrasan ustalar vardir onlardan bilgi almak icin konuyu actim lakin geri donus olmadi buradanda

• kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    Ben sadece antreyi fayans uzerine 0.5 cmlik yaptim.uzerine parke yaptim ses falan yok bilginize.

• Faydasını gördünüz mü hocam bende aynı durumdayım peki antre yukarda kalmadımı diğer odalara göre giriş çıkışta sıkıntı oluşturuyor mu acaba

• hocam 0.5 cm lik kapron mu kullandiniz ?

• Evet faydasi oldu ama yeterli degil en az 1cm lik mumkunse 2 veya 3 cm yapin.kapilari alttan kestirirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.