Şimdi Ara

Silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_scorer -- 2 Ağustos 2017; 9:38:36 >

• Eviniz site içerisinde mi?

Site içerisinde ise sitenin adını ve aidatını beliryir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akustika

Eviniz site içerisinde mi?

Site içerisinde ise sitenin adını ve aidatını beliryir misiniz?
    Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_scorer -- 10 Mayıs 2018; 10:15:38 >
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_scorer -- 10 Mayıs 2018; 10:15:56 >
  • Bana pahalı gibi geldi. İçi güzel baya uğraşmışsınız ama daire oldukça küçük. Bence fiyatı 360.000 e düşürün daha kolay satarsınız. Nette baktım 420.000 e bile koyan var sizin site için ama çoğunluğu emlakçıya vermiş. Onlara güvenip fiyat koyduysanız hatalı olur çünkü emlakçılar bölgedeki fiyatları yüksek tutmak için yüksek fiyat girerler satış sırasında. İyi satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Bana pahalı gibi geldi. İçi güzel baya uğraşmışsınız ama daire oldukça küçük. Bence fiyatı 360.000 e düşürün daha kolay satarsınız. Nette baktım 420.000 e bile koyan var sizin site için ama çoğunluğu emlakçıya vermiş. Onlara güvenip fiyat koyduysanız hatalı olur çünkü emlakçılar bölgedeki fiyatları yüksek tutmak için yüksek fiyat girerler satış sırasında. İyi satışlar.
    Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_scorer -- 10 Mayıs 2018; 10:16:10 >
  • Hocam sitenin emsallerine baktığımda fiyat olarak en uygunlarından belkide en uygun daire diyebilirim.Sahibinden ziyade facebook üzerinde emlak paylaşım sayfaları var.Oldukça yoğun ilgi görüyor onlara paylaşabilirsiniz.Yine reklam üzerinden gidersek site dış duvarına(izin veriliyorsa)asabilirsiniz,eğer ki çok aciliyeti varsa küçük çıktılar alarak araç camlarına vb yerlere reklam verebilirsiniz.Ancak malesef ki bu yapacağınız şeyler evin değerini düşürecektir.En basit yöntem yine sosyal medya üzerinden yürümeniz olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalya.Gayrimenkul

Hocam sitenin emsallerine baktığımda fiyat olarak en uygunlarından belkide en uygun daire diyebilirim.Sahibinden ziyade facebook üzerinde emlak paylaşım sayfaları var.Oldukça yoğun ilgi görüyor onlara paylaşabilirsiniz.Yine reklam üzerinden gidersek site dış duvarına(izin veriliyorsa)asabilirsiniz,eğer ki çok aciliyeti varsa küçük çıktılar alarak araç camlarına vb yerlere reklam verebilirsiniz.Ancak malesef ki bu yapacağınız şeyler evin değerini düşürecektir.En basit yöntem yine sosyal medya üzerinden yürümeniz olacaktır

Size de teşekkür ederim hocam gerçekten ben uyguna bırakıyorum aciliyetim olduğundan benim alacağım daire dublex ayni muhitte eski bi bina asansor bile Yok ve ev sahibi 470 bin istiyor eğer fiyatta bişeyler yapsa bende daha asagi cekicem fiyatı.

• quote:

Orijinalden alıntı: the_scorer

quote:

Hocam sitenin emsallerine baktığımda fiyat olarak en uygunlarından belkide en uygun daire diyebilirim.Sahibinden ziyade facebook üzerinde emlak paylaşım sayfaları var.Oldukça yoğun ilgi görüyor onlara paylaşabilirsiniz.Yine reklam üzerinden gidersek site dış duvarına(izin veriliyorsa)asabilirsiniz,eğer ki çok aciliyeti varsa küçük çıktılar alarak araç camlarına vb yerlere reklam verebilirsiniz.Ancak malesef ki bu yapacağınız şeyler evin değerini düşürecektir.En basit yöntem yine sosyal medya üzerinden yürümeniz olacaktır

Size de teşekkür ederim hocam gerçekten ben uyguna bırakıyorum aciliyetim olduğundan benim alacağım daire dublex ayni muhitte eski bi bina asansor bile Yok ve ev sahibi 470 bin istiyor eğer fiyatta bişeyler yapsa bende daha asagi cekicem fiyatı.

Rica ederim hocam..Peki emlak ofisleri ile çalışıyormusunuz ?? Bize'de zaman zaman hazır müşteriler gelir..Bu benim dairemi satın özelliklerini söyler resimlerini paylaşır müşteri olduğu zaman götürürdük.Birde sahibinden.com kısa süre geçince(sürekli ilan eklendiği için) ilanınız geride kalabilyor.Varsa 2.telefon numaranız oradan yeni ilan verebilirsiniz yada 2.ilan için ek ücret ödemeniz gerekecek.Yine ek olarak doping kullanmayı düşünbilirsiniz.Bir çok ilanın üstüne çıktığınız için çekici gelebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalya.Gayrimenkul -- 11 Mart 2017; 23:5:41 >

• quote:

quote:

quote:

Rica ederim hocam..Peki emlak ofisleri ile çalışıyormusunuz ?? Bize'de zaman zaman hazır müşteriler gelir..Bu benim dairemi satın özelliklerini söyler resimlerini paylaşır müşteri olduğu zaman götürürdük.Birde sahibinden.com kısa süre geçince(sürekli ilan eklendiği için) ilanınız geride kalabilyor.Varsa 2.telefon numaranız oradan yeni ilan verebilirsiniz yada 2.ilan için ek ücret ödemeniz gerekecek.Yine ek olarak doping kullanmayı düşünbilirsiniz.Bir çok ilanın üstüne çıktığınız için çekici gelebilir

4-5 emlakçı geldi resim cekti ilan yayınladılar hocam baska numaram Yok ama bende birkaç siteye ilan verdim bekliyorum bakalım olur insallah diğer ev satılmadan.

• quote:

quote:

Alacağınız evin ilanı varmı?Sizin fiyat biraz yüksek....

• quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

quote:

quote:

Alacağınız evin ilanı varmı?Sizin fiyat biraz yüksek....

Pm attım hocam ilan numarasını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_scorer -- 12 Mart 2017; 10:30:43 >

• Güncel.Fiyat aciliyetten dolayı düşmüştür.

• quote:

Güncel.Fiyat aciliyetten dolayı düşmüştür.

ev ve araba piyasasını takip ediyorum neredeyse hiç satış yok keşke aciliyetiniz olmasaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

quote:

Güncel.Fiyat aciliyetten dolayı düşmüştür.

ev ve araba piyasasını takip ediyorum neredeyse hiç satış yok keşke aciliyetiniz olmasaydı

Keşke hocam ama kısmet alacagim daire satılırsa ben de satmaktan vazgeçeceğim.

• İlan güncel.Fiyatı mecburiyetten eski haline çektim.Artık beklemedeyim alacağım evde henüz satılmadı piyasa da inanılmaz durgunluk varmış emlakçıkların da söylediğine göre.
  • the_scorer kullanıcısına yanıt
    Konuyu yakinen bende takip ediyorum malesef ki piyasa gerçekten kötü...

Diğer emlak ofisleri ne kadardan veriyor diye incelerken birisi sizden 3 lira aşağıya 412 liraya vermiş.Bilginiz olsun...

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-cakmak-mahallesinde-satilik-2-plus1-85-m2-daire-arya-residence-414238550/detay
  • quote:

Konuyu yakinen bende takip ediyorum malesef ki piyasa gerçekten kötü...

Diğer emlak ofisleri ne kadardan veriyor diye incelerken birisi sizden 3 lira aşağıya 412 liraya vermiş.Bilginiz olsun...

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-cakmak-mahallesinde-satilik-2-plus1-85-m2-daire-arya-residence-414238550/detay

Teşekkür ederim bana son fiyatınız ne olur demişti o emlakçı arkadaş bende biraz indirim yaparız diye bilgi vermiştim demek ki direk fiyat yazmış.
    Piyasa gerçekten çok kötü referandum sonrası canlanacağını söylüyorlar bakalım hayırlısı olur inşallah.

• Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_scorer -- 10 Mayıs 2018; 10:18:22 >
  • quote:

Günceldir.

Arayan soran da mi yok?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.