Şimdi Ara

*DAİKİN VZ PREMİX* Kullanıcıları (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
190
Cevap
8
Favori
24.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Servisi yönlendirin kendileri artirsin sizde ögrenirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar yeni taşındığımız evde Daikin VZ 24kw var. kombiye kendim General HT-300S oda termostatı ve elektronikçiden aldığım 1k ntc dış hava sensörünü taktım. Buraya kadar hiçbir sorun yok. Ancak ve ancak can alıcı konu P Parametre ayarlarını yapamıyorum. Sağolsun bir arkadaşımız NDJ kombi için parametre ayarlarını açıklayıcı olarak paylaşmış ancak VZ için hiçbir yerde bu parametrelerin ayarını bulamadım. Servise gidin derseniz hiç niyetim yok ufacık bir işlem için servis ücreti vermek istemiyorum kısacası parametre cetveli elinde olan varsa paylaşabilir misiniz?

• Erp pompa diye birşey yoktur, frekans kontrollü pompa vardır, daikin cihazlarda grundfos upm3 pompa kullanılır ve minumum devir hızı arttırılabilir. Fabrika çıkışı minumum çalışma hızı %40 olarak gelir, ihtiyaca göre %50-60 bandına çıkarılabilir.
  • Mrblar, aynı model kombiyi yakın zamanda satın aldım. Bu ürüne ucuz bi' oda termostadı almak istiyorum. Alacağım termostadı kendim takarsam garantiyi bozar mı acaba? İnternette hem evet hem hayır cevabını buldum. Ek olarak önerebileceğiniz uygun fiyatlı OT varsa duymak isterim. Zira kör alış yapacağım.

• euse1474 kullanıcısına yanıt

merhaba

yetkili servisler başka marka o.t takıldığında kendi marka o.t satamadıkları için garanti bozulur diye tüketiciyi korkutur

kuru kontak çalışan her on off o.t kombinize uyumludur montajda sigortayı kapatın kabloları doğru yere bağlayın sıkıntı olmaz

uygun fiyatlı o.t olarak general markasına bakabilirsiniz general ht220s, general ht300s gibi modellee mevcut

• disintegration kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler cevabınız için.
  • Merhabalar.. disintegration

Bodrum kat 2*120

zemin kat

1 oda 20m2 -120cm

Salon 30 m2 -120cm*2

1 Banyo havlupan

Giriş kat

mutfak 20m2 -100cm

Salon 30m2 -120cm*2

Üst Kat (kombi yeri bu katta balkonda)

1. oda 10m2- 100cm
    2. oda 15m2-100cm
    3. yatak odası 20m2-120cm

Banyo Havlupan

Ortak banyolar dısında 2 tanede ebeveyn banyosu var toplamda 5 banyo.Aynı anda sıcak su kullanımı cok kısıtlı olur.

Kombi araştırması içerisindeyim 2 adet havlupan hariç 13 metre civarında petek uzunluğu var.Bodrum katı ısıtmayı pek dusunmuyorum.

Ev ikiz villa ve 3 cephesi açık. (Güney-Batı-Kuzey.)

Birkaç yere sordum k2 konusunda kafam karıstı kımı dıyor 35-38 kw kimisi diyor 24kw sizin tavsiyeniz denir. Şuan Daikin vz 38 dusunuyorum yıl garanti veriyor.

Sizin tavsiyelerinizde öbenli benim için.. Şimdiden teşekkür ederim

• Arkadaşlar bizim premix vz kombilere lan adaptörü takılıyor mu. İzlediğim videolarda hep ndj olan modele takmışlar

Hocam merhaba konu ile alakalı değil ama 3 hafta önce Daikin Vz 24kw aldım akrabama, kombi 64 hata kodunda ilk 1.haftasında Fan motoru kartı değişti, 3.hatfasında j64 kodu du sensör hatası ile sensör değişti servis, Daikin kombi ye çok güvendim ama inanın hayal kırıklığı oldu bende, komşum 5 Adet njd olan dan aldı herşey yolunda ama kısmet acaba bu kombiyi geri versem mi vermesem mi iade değişim için ,

Kendi evimde İmmergas Alpha Eco 28 kullanıyorum o kadar memnunum ki 32 dairelik apartman ay sonunda en iyi fatura bana geliyor, Modülasyon olayı kağıt üzerindemi bilmiyorum Vz kombi o kadar fazla m3 harcıyorki tabiki evleri farklı ama aynı evde alt kat 6m3 yakarken Vz nasıl 10m3 geçiyor çok garip, 40 gün oldu olmadı 208m3 şuan yaktı. Isı sabit 45te kuzey cephe ev yeni dış cephe çok iyi yapıldı 110m2.

Şuan Daikin Vz almamış olsaydım piyasada olsa ilk Tercihim immergas Maior 28 tt olmadı immergas Victrix 24 tt alırdım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvan1903 -- 20 Şubat 2021; 15:54:49 >
  • Merhaba bu kombiyi bir yakınım almak istiyor özellikleri gayet iyi tam f/p ürünü lütfen elinde servis klavuzu olan varsa özelden gonderebilirmi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • takip

• disintegration hocam sağolsun bu kombiyi tavsitye etti arkadaşlar. 4 katlı 350 m2 villa için Premix VZ 38 kW ve Premix NDJ 35 kW arasında kaldım evin tamamını uzun bir süre ısıtmayacağız ve termostatlı vana almayı da düşünüyorum ayrıca petekleri aluminyum alacağım ( ev kaba inşaat şuan) sizce NDJ beni üzer mi?

• lordoftheorg L kullanıcısına yanıt

aralarinda fark yok gibi özelik olarak,bütçene uygun olan modellere bakabilirsin sanirsam 1:6 ile 1:5 yada 1:6 1:6 modulasyonlu diye biliyorum ayni marka aynı model vz alabilirsin veya eca alabilirsin hangisi uygun hangisinda garanti süresi uzun ise onu al derim

• lordoftheorg L kullanıcısına yanıt

NDJ üzmez ama aralarında kayda değer fark yok fazla para vermek istiyorsanız siz bilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

NDJ üzmez ama aralarında kayda değer fark yok fazla para vermek istiyorsanız siz bilirsiniz

Allah razı olsun hocam ikiniz de çok yardımcı oldunuz. @SEHZADE63

aynı kalıte olsa ucuz olmaz vardır bı farkı ayrıca 2014 de cıktı galıba airfelın o modelı

• quote:

Orijinalden alıntı: gs190505

aynı kalıte olsa ucuz olmaz vardır bı farkı ayrıca 2014 de cıktı galıba airfelın o modelı

aynısı bir fark yok

hatta airfel maestro smart = daikin ndj

2014 cıkıslı airfel vz 2019 bu bıle fark dogurur teknolojısınde yanı 1000 tl ye degecektır

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.