Şimdi Ara

Daikin Modülasyonlu Oda Termostadı (DOT) kullananlar Sayfası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
6
Favori
3.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam cebim alev alev yanıyor 5m3 yakmasına rağmen. Aynen hocam bende önemsemezdim fakat faturalar artınca tasarruf için her şeyi dener olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeraklıForumcu -- 27 Ocak 2020; 1:12:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cümleten selamünaleyküm abi ot kurulum yapılmış gördüğüm kadarıyla tekrar hayırlı olsun, almayı düşünenler varsa özellikle cihazınız ndj ise ısrarla Daikin ot almanızı tavsiye ederim.

• kilicher K kullanıcısına yanıt
    Ooo Hocam hoşgeldiniz Aleyküm Selam sayenizde aldım bende Daikin ot yi, aynen hocam tasarrufta çok büyük bir etkisi var hem petekler her zaman sıcacık hem de tasarruflu.

• Gardaşlarım yukarıda fotoğraflar koydum DOT ile ilgili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeraklıForumcu -- 26 Ocak 2020; 20:36:54 >
  • MeraklıForumcu M kullanıcısına yanıt
    Abi böylece hem başka marka hem de daikin ot kullandığın için neden fazladan 300 tl verip Daikin ot almak gerektiği anlaşılmış oldu değil mi ;) iş yazılımda bitiyor başka marka modülasyonlu bile olsa kendi orjinali gibi olmayacağı kanıtlanmış oldu.

• kilicher K kullanıcısına yanıt
    Aynen Hocam :)

• Kablosuz cikmadigi sürece kablolu almayi düşünmüyorum..ayrica diger markalarda secenek ve kablosuz modelleri cok varken neden halen kablolu ot üretiminde halen anlamiş değilim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşağıdaki ürün sanki aynı gibi, özelliklerini Daikininde bilmiyorum ECA ninda bilmiyorum
    Sadece görsele bakarak aynı olabileceğini düşündüm. Ne fark var acaba Daikinle ECA arasında ?

ECA OT
    https://m.n11.com/eca-modulasyonlu-programlanabilir-oda-termostati-kablolu-P332040947

• Bahara doğru ben de almayı düşünüyorum babamın evine. Daikin ndj kombi kullanıyor. Gayet memnun. Yalıtımlı 120 metrekare dairede gayet tasarruflu çalışıyor. Ternostatı alsam tasarrufa katkısı olur mu acaba?

• ruzgar1392 R kullanıcısına yanıt
    kilicher K kullanıcısına yanıt
    He işte gardaşım bende senin gibi düşünüyordum hatta kilicher hocamada demiştim hocam iki cihaz aynı kasa diye. Ama kesinlikle kasa dışında bir benzerlikleri yok. Tuş hissiyatı bile çok farklı Daikin de ve yazılımsal olarak dağlarca fark var iki cihazda.kilicher hocam bu konu hakkında daha detaylı bilgiye sahip dilerseniz o anlatsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeraklıForumcu -- 27 Ocak 2020; 1:1:43 >
  • ozeba O kullanıcısına yanıt
    Gardaşım evi yalıtımlı ise ki demişsin ev yalıtımlı, büyük bir katkısı olur hem tasarruf konusunda hem konfor konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeraklıForumcu -- 27 Ocak 2020; 1:2:11 >
    Gardaşım size kilicher hocamın bu konuya yazdığı mesaj ile cevap vereyim. Bu arada kilicher hocam Daikin bayisi.

"Abi böylece hem başka marka hem de daikin ot kullandığın için neden fazladan 300 tl verip Daikin ot almak gerektiği anlaşılmış oldu değil mi ;) iş yazılımda bitiyor başka marka modülasyonlu bile olsa kendi orjinali gibi olmayacağı kanıtlanmış oldu" ~kilicher

• quote:

Orijinalden alıntı: MeraklıForumcu

Gardaşım size kilicher hocamın bu konuya yazdığı mesaj ile cevap vereyim. Bu arada kilicher hocam Daikin bayisi.

"Abi böylece hem başka marka hem de daikin ot kullandığın için neden fazladan 300 tl verip Daikin ot almak gerektiği anlaşılmış oldu değil mi ;) iş yazılımda bitiyor başka marka modülasyonlu bile olsa kendi orjinali gibi olmayacağı kanıtlanmış oldu" ~kilicher
    Teşekkür ederim verdiğiniz cevap için. İlk mesajınız gayet açıklayıcı olduğu için okuyup konuya girdim, heveslendim ve hemen verdiğiniz linkten ürüne bakarken ECA çıktı karşıma

Anladım gardaşım. senin yerinde olsam bende derdim aynısını ki dedim de. He, gardaşım Daikin kombi kullanıyorsan ve evin yalıtımlı ise DOT almanı tavsiye ederim, gerçekten konfora ve tasarrufa katkısı anlatılmaz. Bende ht400 vardı ama 0.5 derece hassiyetli olduğu ve modem bağlantısında sorun çıkardığı için parçaladım Termostadı ve DOT aldım aradaki konfor ve tasarruf farkı dağlar gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeraklıForumcu -- 27 Ocak 2020; 1:25:17 >
  • Bu arada gardaşlarım Daikin ndj kombi kullanan tüm gardaşlarımı ana konumuza beklerimhttps://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/123861034

• Bu termostatin modulasyonlu olduğu için avantajı çok ama kablosuz yapmadıkları sürece benim gibi çoğu insan başka markalara yöneliyorlar. Umarım ARGE işini hızlandırıp 1 yıl içerisinde cikartabilirler kablosuz olanını.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pedimento kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam kablosuz da olsa muazzam olur.

• murteki kullanıcısına yanıt
    Hocam alabildiniz mi? DOT'u

• MeraklıForumcu M kullanıcısına yanıt
    Çok dolaşacak kablolu sistem koyacağımız oda biraz terste. bu sene kablosuzu çıkar dediler bekleyelim şimdilik dedim. Servis syntech takalım dedi ona da kafam yatmadı. Şimdilik idare ediyoruz bakalım.

• murteki kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam kablosuzu çıkana kadar bekleyin bence syntech taktırmak yerine.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.