Şimdi Ara

Daikin Klima İstanbul'da En Uygun Fiyat?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 20m2 oda için Diakin FTX35JV modelini almayı düşünüyorum. Daikin için İstanbul avrupa yakasında en uygun fiyatı nerde bulabiliriz? Aşağıdaki sitede 1644 TL diyor.

http://www.iklimsat.com/FTX35JV-RX35JV-DAIKIN-DELUXE-NEW-DUVAR-TIPI-KLIMA-INVERTER-13000-Btuh,PR-218.html

• Inverterli mi bu alet ? Daikin'in sitesi kimse bir şey anlamasın diye özel tasarlanmış sanki !
    O fiyat inverterli bir Daikin için (1600 tl) anormal düşük. Bunlar evvelce iç üniteyi ve dış üniteyi ayrı fiyatlandırıyordu.
  • Daikin sitesindeki bilgilere göre inverter'lı. Liste fiyatı sanırım 960 EU+KDV. Linkteki sitede 710 EU+KDV ancak tek ödeme için geçerli. Taksitte vade farkı var.

Daikin Klima İstanbul'da En Uygun Fiyat?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broker -- 25 Temmuz 2010; 23:02:33 >
  • Evet %18 kdv ilave edilecek. O da 2000 küsur tl yapar peşinde. Yine de çok iyi fiyat Artıkın Daikin'in de ayakları biraz yere basmaya başladı.
    Bunun alternatifi Fujitsu ASYA 14000 BTU inverter modelidir.(Gerçekte 18000 BTU gücündedir) Aynı fiyata bulabilirsiniz.
  • Arkadaşlar,

O linkteki klima KDV dahil 1650 TL. Üzerine tekrar KDV eklemeye gerek yok.. (€710 x 2 TL/€ x 1.18)

Aynı ürünü ben aldım 2 hafta önce (o siteden değil). Ürün hakkında merak ettiğiniz bir nokta varsa, elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım..
  • Fiyata montaj dahil mi peki ? Başka yerlerdeki bayii-servisler o siteden alınan ürüne ücretsiz montaj yapıyor mu ?
  • O cihaza 13000 yazmışlar ama aslında bir yanıltma söz konusu cihazların "nominal" soğutma kapasiteleri yazılmaktadır. Maksimum 13000 BTU yazar ama sizin bakmanız gereken nominal 10900 BTU değeridir. Bütün klimalarda durum budur. Fujitsu mesela 14000 BTU yazar ama teknik detayda cihaz 18000 btu 'ya kadar çıkar. Yani minimum ve maksimum değerleri değil NOMINAL değerleri dikkate alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yilmaz07

Fiyata montaj dahil mi peki ? Başka yerlerdeki bayii-servisler o siteden alınan ürüne ücretsiz montaj yapıyor mu ?

Evet, montaj dahil...
  • İyiymiş. Daikin varken o fiyata kimse başka klima bakmasın o zaman
  • Yılmaz07' arkadaşta belirtmiş, Daikin kimse almasın diye site hazırlamış. Fiyat yok. Bursa bölgeyi aradım acaba benmi bulamıyorum diye, sitede yok kaç btu'luk istediğinizi söyleyin fiyatını vereyim dedi, vermiyorum dedim. Ne satıyorsun sen ya? Ne kadar aptalca bir yaklaşım. Ürünün özelliklerini ve fiyatını vereceksin ki insanlar tercih yaparken Daikin'i katsınlar hesaba. 1.000 Tl'ye veriyorum desede almam, önce sitesini adam gibi yapsın.
    Örnek site olarak Alarko Carrier, oraya bakabilirler.

Ben Alarko'nun ne satıcı ne servisi nede ortağıyım.

Bilinçli bir tüketici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agulec -- 6 Ağustos 2010; 21:11:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.