Şimdi Ara

Daihatsudan Jeep e geçtim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ekonomi ve maliyetler önemli ise çok kötü bir karar olur meteria varsın yavaş satılsın hatta elinde kalsın bunun 5 senede size açaçağı maliyeti hiçbir zaman açamaz. Daihatsu cep dostu bir araçtır.
  • Arkadaşlar son olarak Jeep Grand Cherokee 4.7 Limited 2004 model Tüplü vergisi 2x1650 tl 6-7 ay sonra zaten büyük ihtimal satacağım. Aracı herkese tavsiye ederim ...
  • Arkadaş vergisini vs geçtim de Galericiden değil de sahibinden bir araç baksan?
  • 4700 cc motor. benzini, vergisi...japon korku film gibi
  • Garajta yatıracaksan on numara araba. 4.7 lt motorlu arabaya biniyorum der hava atarsın kankilerine.
  • Aynen bu arabada sizin nick gibi TÜPLÜveÖFKELİ araba bizde en fazla 1 sene duracağından vergi ve tüpü sıkıntı etmiyorum benzinini kullanmayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: VETTEL99

quote:

Orijinalden alıntı: WaRToX

quote:

quote:

quote:

4.7 motor bu zamanda benzının mtv nın ne oldugu ortada ? gelir seviyene bakılırsa (daihatsudan yola çıkarak) yalan dolan bi konu

Geçen gün altımda albea vardı hadi bil bakalım benimde gelir durumumu..

Gerçekten çok ilginç insanlar var dünyada, burasıda bir yansıması..

Konu sahibi arkadaş, iyi yapmışsın bence.. Önceki aracınada bakınca jip seviyorsun sanırım..

Takdır tüpünü, doya doya bin.. Güzel araç almışsın bence..

Hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah..

EDIT: Şimdi gördüm almadığınızı... Vergisi sizi zorlayacaksa iyi yapmışsınız geri vermekle..

sen önce bi okuduğunu anla sonra eleştir benımkı sadece bi varsayım aylık 10 bın kazanan birisi daihatsu kullanmaz dımı akılvar mantık var ınsanların sahip oldukları arabalar genelde gelır sevıyesını gösterir sen boğazda yalıda oturup şahine binenı gördünmu veya bağcılarda oturup ferrariye bınene ama gelde bunu senın gibi lafı .... yerinden anlayana anlat hadi sana kolay gelsın zaten bunlarıda anlayana kadar ... senın gelır seviyen geçici olarak bindiğin bi albeadan anlaşılmaz ama zeka seviyende kesin fikirlerim var

Dogru duzgun konus lafini bil adamin asabini bozma!

Sana dedimki arabadan nasil anlayabiliyorsun? Lafi anlada ona gore yorum yap.. Gelirleri cok iyi olan insanlar var cevremde adam istedigi araci alir fakat adamlarin bindigi arac mutevazi bir arac.. Bizimle ayni sitede oturuyor ankaranin en luks sitelerinden.. Yani yalida oturup orta sinif bir aracada binilir sen rahat ol bu islere yorma kafani.. Anca milletle tartis forumda.. Bindigi arabaya gore tartma kimseyi, kimsenin gelir seviyesini..

tamam sen ve komsun ankaranın en lüks sitelerinden birinde otur 750 bın tl nın üstünde para ver evıne sonra git 45-50 bin tl lık volvoya passata bının bizim burda acarkentde oturup kartala biniyorlar mutevazılar işte naparsın gelir seviyelerı yüksek ama gönüller mütevazı bende floryada oturuyorum genelde herkesın vıllası var ama bı mutevazılar mutevazılar yollar hep albea gelir seviyelerını bellı etmek istemıyorlar iyi geceler

Niye zengin kizlari fiat 500 e binerken sorun yok bu arkadas alamazmi ? Gel biZim okula fiat 500 e binenleri gor. Ertesi gun range rover yada x6 ile gelirse agzin acik kalir ama

• quote:

quote:

quote:

4.7 motor bu zamanda benzının mtv nın ne oldugu ortada ? gelir seviyene bakılırsa (daihatsudan yola çıkarak) yalan dolan bi konu

Geçen gün altımda albea vardı hadi bil bakalım benimde gelir durumumu..

Gerçekten çok ilginç insanlar var dünyada, burasıda bir yansıması..

Konu sahibi arkadaş, iyi yapmışsın bence.. Önceki aracınada bakınca jip seviyorsun sanırım..

Takdır tüpünü, doya doya bin.. Güzel araç almışsın bence..

Hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah..

EDIT: Şimdi gördüm almadığınızı... Vergisi sizi zorlayacaksa iyi yapmışsınız geri vermekle..

sen önce bi okuduğunu anla sonra eleştir benımkı sadece bi varsayım aylık 10 bın kazanan birisi daihatsu kullanmaz dımı akılvar mantık var ınsanların sahip oldukları arabalar genelde gelır sevıyesını gösterir sen boğazda yalıda oturup şahine binenı gördünmu veya bağcılarda oturup ferrariye bınene ama gelde bunu senın gibi lafı .... yerinden anlayana anlat hadi sana kolay gelsın zaten bunlarıda anlayana kadar ... senın gelır seviyen geçici olarak bindiğin bi albeadan anlaşılmaz ama zeka seviyende kesin fikirlerim var

Dedemin aylık geliri 10 bin liradanda fazla, altındaki araç citroen berlingo ve renault megane(1999), sen varsayımlara başlamışın yine, elinde patlamış tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caipirinha -- 29 Kasım 2011; 13:54:56 >

• adamın parası çok size ne adamın zevkinden zenginin malı züğürdün çenesini yoruyo tutturmuşsunuz 4700 motor bilmem ne ulan adam belliki keyif için almış, 1.4 e mi binecek
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.