Şimdi Ara

Daihatsudan Jeep e geçtim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caipirinha

quote:

Orijinalden alıntı: VETTEL99

4.7 motor bu zamanda benzının mtv nın ne oldugu ortada ? gelir seviyene bakılırsa (daihatsudan yola çıkarak) yalan dolan bi konu

Cherokee 4,7 ler LPG ile çok iyi uyumlu
    MTV side fazla değildir, 2004 model araç, dilekçe ile bir alt vergi dilimine iner

seni halen banlamadılarmı CİHANAİR a yazdıklarından sonra forum yöneticilerine de SELAM OLSUN
    dediğinde haklısın onu hesaplıyorlar ama yınede yüksek olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VETTEL99 -- 27 Kasım 2011; 22:24:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnmmc

yakıtı sorum etmiyorum aracın tüpü var .
    Galericiye kapora bıraktık fakat yaptığımız konuşmada sorduğumda vergiye 1000 tl dediler. Eve gelip araştırdığımda 7000 civarında olduğunu gördüğümde çok şaşırdım bu saatte galericiyi aradım . oda bana 2x 1.650 ye devletin indirdiğini söyledi. Doğrumudur bu ?

1650 de olsa yine yalan söylemiş oluyor.Önce 1000 lira diye atıyor lafı sonra kıvırıyor. Yalan konuşanın malı alınmaz,

ekleme: ayrıca nasıl araç 14 bin lira hala anlamadım. internette fiyatlar 40 larda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncay altuntoprak -- 27 Kasım 2011; 22:26:19 >
  • quote:

quote:

quote:

4.7 motor bu zamanda benzının mtv nın ne oldugu ortada ? gelir seviyene bakılırsa (daihatsudan yola çıkarak) yalan dolan bi konu

Cherokee 4,7 ler LPG ile çok iyi uyumlu
    MTV side fazla değildir, 2004 model araç, dilekçe ile bir alt vergi dilimine iner

Göstermiş olduğun yakın ilgiye teşekkür ederim . Bir üst mesajımdada galericiyle yaptığım görüşmeyi belirttim . Aynen sizin dediğiniz gibi.

Yakıt konusunda yaptığım görüşmede galerici 60-65 demişti lpg il yarıya iner dedi.

galericiler 5 parça boyalı 2 -3 parça değişenlı km si düşürülmus araca full orjinal diyen adamlar inanmamanı şiddetle tavsıye ederim yaptıgın bu tercıh çok büyük risk

• Peki bu araba yerine BMW 318 Ci tarzı bir arabamı alayım sonuçta sadece kapora bıraktım şuanlık...
  • 3 gün sonra OCAĞIMA İNCİR DİKİLDİ DAİHATSUYA GERİ DÖNDÜM konusunu açarsınız merak etmeyin
  • yahu arkadasim iyimisin sen?grand cherokee alinirmi bayana hem tank gibi bir arac hemde benzin canavari Allah yardimcin olsun.
  • Aboww sen 1000tl sanıp mı aldın vergisini
  • Vergisi 7000 TL yıllık.
    Bir alt dilime düşse bile 4900 TL.
    İki alt dilime düşerse ancak 1650x2 gibi bir miktara düşer.
  • bayan için bence ideal araçlar clio dizel otomatık --punto evo dizel otomatık --toyota yaris dizel otomatık seçin beğenin alın ne işiniz var jeep le felan bu zamanda
  • quote:

Bu kadar yorumdan sonra sanırım vaz geçtim gibi bu araba nasıl sizce ?

Bizim oralarda buna "aç da gözünle eğlen" derlerdi yamulmuyorsam.
  • quote:

Aboww sen 1000tl sanıp mı aldın vergisini

Evet kardeşim aynen öyle 12 saat sonra teslim alıcaktım ama allahtan sizler gibi dostlarım var ve böyle bir foruma üye olmam beni kendime getirdi . Hepinizden Allah razı olsun
  • quote:

quote:

Aboww sen 1000tl sanıp mı aldın vergisini

Evet kardeşim aynen öyle 12 saat sonra teslim alıcaktım ama allahtan sizler gibi dostlarım var ve böyle bir foruma üye olmam beni kendime getirdi . Hepinizden Allah razı olsun

Neyse hacı zararın kapora olsun iyi kurtarmışın durumu valla

• quote:

Geçen gün altımda albea vardı hadi bil bakalım benimde gelir durumumu..

Gerçekten çok ilginç insanlar var dünyada, burasıda bir yansıması..

Konu sahibi arkadaş, iyi yapmışsın bence.. Önceki aracınada bakınca jip seviyorsun sanırım..

Takdır tüpünü, doya doya bin.. Güzel araç almışsın bence..

Hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah..

EDIT: Şimdi gördüm almadığınızı... Vergisi sizi zorlayacaksa iyi yapmışsınız geri vermekle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaRToX -- 27 Kasım 2011; 23:12:49 >
  • quote:

Bu kadar yorumdan sonra sanırım vaz geçtim gibi bu araba nasıl sizce ?

Kuvveti araba fakat içi çok sade.

Benim iç tasarımı hiç hoşuma gitmiyor ama sürüşü keyifli.

2002 yılnda bizde 3.1 TD vardı ama yakıtı iyidi fakat gögsü falan hoş değil 2011 şartlarına göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaRToX

quote:

Konu sahibi arkadaş, iyi yapmışsın bence.. Önceki aracınada bakınca jip seviyorsun sanırım..

EDIT: Şimdi gördüm almadığınızı... Vergisi sizi zorlayacaksa iyi yapmışsınız geri vermekle..

sen önce bi okuduğunu anla sonra eleştir benımkı sadece bi varsayım aylık 10 bın kazanan birisi daihatsu kullanmaz dımı akılvar mantık var ınsanların sahip oldukları arabalar genelde gelır sevıyesını gösterir sen boğazda yalıda oturup şahine binenı gördünmu veya bağcılarda oturup ferrariye bınene ama gelde bunu senın gibi lafı .... yerinden anlayana anlat hadi sana kolay gelsın zaten bunlarıda anlayana kadar ... senın gelır seviyen geçici olarak bindiğin bi albeadan anlaşılmaz ama zeka seviyende kesin fikirlerim var

• quote:

quote:

quote:

sen önce bi okuduğunu anla sonra eleştir benımkı sadece bi varsayım aylık 10 bın kazanan birisi daihatsu kullanmaz dımı akılvar mantık var ınsanların sahip oldukları arabalar genelde gelır sevıyesını gösterir sen boğazda yalıda oturup şahine binenı gördünmu veya bağcılarda oturup ferrariye bınene ama gelde bunu senın gibi lafı .... yerinden anlayana anlat hadi sana kolay gelsın zaten bunlarıda anlayana kadar ... senın gelır seviyen geçici olarak bindiğin bi albeadan anlaşılmaz ama zeka seviyende kesin fikirlerim var

Dogru duzgun konus lafini bil adamin asabini bozma!

Sana dedimki arabadan nasil anlayabiliyorsun? Lafi anlada ona gore yorum yap.. Gelirleri cok iyi olan insanlar var cevremde adam istedigi araci alir fakat adamlarin bindigi arac mutevazi bir arac.. Bizimle ayni sitede oturuyor ankaranin en luks sitelerinden.. Yani yalida oturup orta sinif bir aracada binilir sen rahat ol bu islere yorma kafani.. Anca milletle tartis forumda.. Bindigi arabaya gore tartma kimseyi, kimsenin gelir seviyesini..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dogru duzgun konus lafini bil adamin asabini bozma!

Sana dedimki arabadan nasil anlayabiliyorsun? Lafi anlada ona gore yorum yap.. Gelirleri cok iyi olan insanlar var cevremde adam istedigi araci alir fakat adamlarin bindigi arac mutevazi bir arac.. Bizimle ayni sitede oturuyor ankaranin en luks sitelerinden.. Yani yalida oturup orta sinif bir aracada binilir sen rahat ol bu islere yorma kafani.. Anca milletle tartis forumda.. Bindigi arabaya gore tartma kimseyi, kimsenin gelir seviyesini..

tamam sen ve komsun ankaranın en lüks sitelerinden birinde otur 750 bın tl nın üstünde para ver evıne sonra git 45-50 bin tl lık volvoya passata bının bizim burda acarkentde oturup kartala biniyorlar mutevazılar işte naparsın gelir seviyelerı yüksek ama gönüller mütevazı bende floryada oturuyorum genelde herkesın vıllası var ama bı mutevazılar mutevazılar yollar hep albea gelir seviyelerını bellı etmek istemıyorlar iyi geceler

• bilmem kaç paralık vergisi var, bunu anlamak için foruma danışmaya ne gerek var.
    https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp?page=IVD_HSP_MTV açarsın hesaplarsın...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.