Şimdi Ara

***** Daihatsu Terios ***** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
49.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: yedekolsun

daihatsunun sitesinde göremedim! Bayiye gelmişmi acaba, gördünüzmü?

http://www.daihatsu.com.tr/terios_.asp
  • Uçmuşlar yahu, 36.500 Silver düz vites
    41.500 Gold otomatik vites

Nerdeyse Vitara fiyatına satıyorlar
  • Bu fiyatlar nerede var. Ben sitesinde göremedim de...
    quote:

Orjinalden alıntı: 2868

Uçmuşlar yahu, 36.500 Silver düz vites

• quote:

Orjinalden alıntı: doblom

çok dar bi araba ya biraz daha geniş ve oturaklı olsa hoş olabilir di.

sanki arabanın yanlarından bastırmıslar...
  • Müşteri hizmetleri telefonunu ararsan söylüyorlar
    quote:

Orjinalden alıntı: yedekolsun

Bu fiyatlar nerede var. Ben sitesinde göremedim de...
    quote:

Uçmuşlar yahu, 36.500 Silver düz vites

• Yazık oldu. Manuel, full modeli için 35 bin fiyat biçmiş ve kendimi hazırlamıştım. Adamlar 39,5 dedi. Şimdilik bunu da alamadık.

Sizce ileride (kısa vadede) bu fiyatlar düşermi?

Önceki model teriosların elde kalanlarının satılıp bitmesi için böyle bir fiyat çekmiş olabilirlermi?
  • sanmam eski teriosları bu şekilde satamazlar . hele bu yeni model geldikten sonra hiç satamazlar .
  • arkadaşlar fiyat konusunda kesin bir bilgi varmı birde araç galerilere geldimi gören varmı
  • Fiyatlar sitesinde resmen açıklandı.

Yeni Terios DX-1,5 lt, Düz Vites, Klimalı, ABS 36.500 YTL - -
    Yeni Terios DX-1,5 lt, Otomatik Vites, Klimalı, ABS 38.500 YTL - -
    Yeni Terios SX-1,5 lt, Düz Vites, Klimalı, ABS 39.500 YTL - -
    Yeni Terios SX-1,5 lt, Otomatik Vites, Klimalı, ABS 41.500 YTL -

Bana biraz pahalı geldi.

Yabancı bir sitede (ingilizce) test yazısı vardı. Pek anlayamadım ama, anladığım kadarıyla pek beğenmemişler. Gürültülü imiş ve performansı zayıfmış.

Aranızda bu aracı yakından gören, inceleyen yada test eden varmı?
  • quote:

43.000 Ytl ye yeni suzuki grand vitara var
    İnsan hiçmi piyasa araştırması yapmaz. 25.000 Ytl ye terriosu ancak satabiliyorsun hadi yeni özellikler eklendi olsun 30.000Ytl, Piyasaya herhalde girmek istemiyorlar kim uğraşacak müşteriyle sonra yok servisti yok satıştı zor işler adamlar kısa yolunu bulmuşlar müşteri yok dertte yok

banada öyle geldi yuh diyorum sadece 40000 i o arabaya vererninnnnnnnnnnnnn anlından öpüm
  • arkadaşlar bugün bizim ofiste manyağın biri aldı sonun 2006 fiestasını 19,000 ytl aldılar yerine Yeni Terios SX-1,5 lt, Otomatik Vites, Klimalı, abs liyi 38.500 ytl ye aldı. arabanın içide dışıda hep araklamasyon. içide güzel ama arabanın. insana güven vermiyo be. daha binmeden anlıyosun.
  • Sizin ofisteki adam, zaten manyakmıydı, yoksa bu arabayı aldı diyemi manyak diyorsun? Eğer ikinci şık doğruysa yaklaşımınız çok kaba.

Üstelik adam 41.500 lük aracı 38.500 e iyi almış. Param olsa o kadar bende alacam. Sizce ben de manyakmıyım?

quote:

Orjinalden alıntı: ghost1802

arkadaşlar bugün bizim ofiste manyağın biri aldı sonun 2006 fiestasını 19,000 ytl aldılar yerine Yeni Terios SX-1,5 lt, Otomatik Vites, Klimalı, abs liyi 38.500 ytl ye aldı. arabanın içide dışıda hep araklamasyon. içide güzel ama arabanın. insana güven vermiyo be. daha binmeden anlıyosun.

• bence eski modeller tamamen biterse (ki asırlar sürebilir) yeni teriosun fiyatlarında da tıpkı eski modellerde olduğu gibi 5000 ytl lik bi indirime gidecekler (benim tahminim) ama bana göre 25000 ytl den başlayan eski kasa terioslarda hiç alınmayacak bi araba değil en azından 0 km bi araba almış olursun.ama ne kadar ekmek o kadar köfte diye bi laf varya (yada ne kadar köfte o kadar ekmek, şimdi doğrusunu hatırlıyamıyom) bunu da unutmamak gerekir tabi. ben bi ara bu eski kasaları bi araştırdımdı da 130 yaparsan yanındakiyle konuşmak için megafon lazım demişlerdi ne kadar doğru bilmem tabi çünkü bilakis binmedim.herneyse 25000 ytl eski kasa bana daha cazip geliyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kopati -- 24 Mayıs 2006; 23:16:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ghost1802

arkadaşlar bugün bizim ofiste manyağın biri aldı sonun 2006 fiestasını 19,000 ytl aldılar yerine Yeni Terios SX-1,5 lt, Otomatik Vites, Klimalı, abs liyi 38.500 ytl ye aldı. arabanın içide dışıda hep araklamasyon. içide güzel ama arabanın. insana güven vermiyo be. daha binmeden anlıyosun.

nasıl yani 41.500 den 38.500 e mi inmişler fiyatı??????
  • eskisine göre yeni kasa daha güzel bu kesin ama içi, kalitesi, işçiliği maalesef çok zayıf

test sürüşü yaptığım aracın daha 200 km de her yerinden ses geliyordu

plastiği uyduruk, ergonomi 0

tabi bütçeye göre bir araba, alıcısı olacaktır

ama bence 5000 km ye gelince arabanın içinde sesten geçilmez çünkü plastikleri kes katla yapıştır gibi
  • bu haftaki otohaber de de iç dizaynı basit ama kesinlikle ucuz malzeme kullanılmamış diyordu.

orada da içeri ses alması eksi olarak belirtilmiş ama..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Qantas

bu haftaki otohaber de de iç dizaynı basit ama kesinlikle ucuz malzeme kullanılmamış diyordu.

valla benim kriterlerime göre bayağı ucuz malzeme kullanılmış, gözümle gördüm

otohaber de testi yapan arkadaş, kaliteli malzeme görmemiş herhalde
  • Arkadaşlar SUV sınıfı araçlarda konfor herzaman için ikinci planda olup asıl amaç performans sağlamaktır.Dolayısıyla bu araçları sedan veya diğer sınıf araçlarla kıyaslamak yanlıştır.Bende bu aracı inceledim ve fiyat/performans yönünden gayet uygun bir SUV aracı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: boss71

quote:

Orjinalden alıntı: Qantas

bu haftaki otohaber de de iç dizaynı basit ama kesinlikle ucuz malzeme kullanılmamış diyordu.

valla benim kriterlerime göre bayağı ucuz malzeme kullanılmış, gözümle gördüm

otohaber de testi yapan arkadaş, kaliteli malzeme görmemiş herhalde

tabiiki size değil otohaber e inanıcaz..

sonuçta japon malı araba...çin malı değil.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.